119 Shares 5560 views

Pierwsza pomoc mobile: jak skonfigurować mms na Beeline

Tempo życia jest coraz szybszy. I nie jest to, że ludzie żyją mniej, i że życie jest uruchomiony szybciej. Każdego dnia nasz mózg ma do czynienia z koniecznością przetwarzania ogromnych ilości informacji, musimy nauczyć się robić to szybko, odfiltrować niepotrzebne lub mniej ważne. Z tempem nowych przedmiotów, które wcześniej były w stanie przez kilka lat, stają się powszechne w ciągu kilku miesięcy, poczucie nowości i cud, co widział nadpisywane szybkiego powstawania coraz to nowych towarów, informacji, technologii, której uda się nawzajem z prawdziwie kosmiczną prędkością.

Nic więc dziwnego, że w takim pośpiechu i wiecznego pośpiechu, my jakoś nie zauważył, jak telefony komórkowe przestały być dla nas wspólne środki łączności, są one teraz – potężne narzędzia do znajdowania, analizy, przesyłu i przetwarzania informacji. Cóż, ta sensacyjna innowacja w niedawnej przeszłości jak wiadomości MMS, już dawno przeszły do kategorii niezbędnych standardowych rzeczy.

Jeden z czołowych dostawców takich rzeczy „standard”, w telefonii komórkowej w naszym kraju jest operator komórkowy Beeline. Fakt, że wiele z nich przyzwyczaić się do braku konieczności wyszukiwania informacji na temat jak skonfigurować mms na Beeline, ponieważ wszystkie telefony, które używają karty SIM Beeline, należy skonfigurować wysyłanie i odbieranie wiadomości MMS domyślnie włączona. Dlatego też, gdy istnieje pilna potrzeba, wiele osób po prostu nie wiem, co robić.

Tak więc, w jaki sposób skonfigurować MMS do Beeline

Aby rozpocząć, należy upewnić się, że Twój telefon obsługuje wiadomości MMS. Te informacje można znaleźć w instrukcji do telefonu, lub po prostu przeszukując opis telefonu. Następnie można zdecydować, w jaki sposób skonfigurować MMS. Beeline oferuje dwa sposoby wiązania: ręcznie lub automatycznie.

Aby rozpocząć, należy spróbować zamówić automatyczne ustawienia MMS. Aby to zrobić, należy wybrać w telefonie USSD-komendy * 110 * 181 # i nacisnąć przycisk połączenia. Po pewnym czasie dojdziesz do pakietu konfiguracji telefonu, który zawiera ustawienia wiadomości MMS i WAP na telefon komórkowy i Internet GPRS. Wszystko, co musisz zrobić, to zachować je na urządzeniu przenośnym. Ponadto, ustawienia profilu, trzeba także wybrać te ustawienia jako domyślne.

Można również zadzwonić do operatora, który w trybie głosowym powiedzieć, w jaki sposób skonfigurować MMS do Beeline, i wyśle Ci automatyczne ustawienia ponownie w razie potrzeby.

Jeśli telefon nie obsługuje automatycznego ustawienia, lub z jakiegoś innego powodu nie można osiągnąć cel, nie masz wyboru, ale aby skonfigurować mms na Beeline ręcznie. Aby to zrobić, przejdź do ustawień telefonu, w ustawieniach profilu nacisnąć przycisk „Utwórz nowy” i wypełnić „Nazwa konta”, „Adres serwera”, „Proxy Address”, „Hasło”, „Hasło”, „punkt dostępu do danych pakietowych „i inne. Specyfika jak skonfigurować MMS do Beeline, może się różnić w zależności od modelu telefonu i producenta. Aby dowiedzieć się, jak to zrobić i jakie dane wprowadzić do pola, trzeba odwiedzić oficjalną stronę internetową operatora Beeline i przejść do „Ustawienia”, który jest namalowany szczegółowo wszystkie niezbędne kroki.