688 Shares 3431 views

Redmi Uwaga 2: opis, dane techniczne i opinie

„Druga Jabłko” – w ten sposób w jednym czasie nazwie firmy Xiaomi, która stała się znana na całym świecie ze względu na ich wysoką jakość, funkcjonalność, ale z dostępnych urządzeń nie są wykonane bez użycia stylu produktów „jabłko”.

W dzisiejszym artykule opiszemy jedną z dość nowy model firmy – redmi Uwaga 2. Przegląd obejmie znany nie tylko do nas devaysa parametry techniczne i przenieść niektóre z jego funkcjonalności, ale również określenie zaletach i wadach smartphone; Badanie opinii klientów o tym. Na końcu artykułu postaramy się sformułować pewne wnioski na temat modelu.

informacje ogólne

Musimy zacząć od tego, że urządzenie zostało wprowadzone w połowie jesieni 2015 roku – to jest całkiem „świeże” instancja, która jest tylko w procesie podbijają rynek. Telefon jest prezentowany w klasie, gdzie Xiaomi nie miał godnych innych pojazdów, podczas gdy konkurencja z tej samej Meizu tylko zintensyfikowane. Wreszcie, gigantyczny rynek chiński smartfon znosić coś dla swoich fanów.

Fakt, że w tym samym tajnym nowym Xiaomi redmi nocie 2 Prime i czy warto cała nasza uwaga, Przekonajmy się razem.

Opcje

Dodać opinię należy, oczywiście, wynagrodzenie z telefonem, z badania tego, co znajdziemy w pudełku z urządzeniem zaraz po dokonaniu zakupu.

Należy zauważyć, że bardzo Xiaomi wierna tradycji – na opakowaniu telefonu jest wykonana z kartonu z recyklingu surowca, gdzie nie ma śmiały model kolorów. W górnej części pokrywy jest umieszczony mały napisami MI, wskazując szereg linii.

Po otwarciu pudełka znajdziemy starannie zapakowane telefonu redmi Uwaga 2.

opinie klientów wskazują, że pakiet zależy od sklepu, gdzie można kupić urządzenia. Na przykład, w polu w minimalnej obecnej instrukcji konfiguracji, adapter do ładowania USB-połączenie urządzenia i przewód.
Ani słuchawkowego ani żadnych dodatkowych akcesoriów do ochrony modelu lub bardziej komfortową pracę z nim Wewnątrz opakowania. Trzeba powiedzieć, że to nie jest typowy hojny pod względem wyposażenia chińskich deweloperów.

wygląd

Mówiąc o konstrukcji urządzenia, należy zauważyć jego prostota i skromny. Telefony z Xiaomi zawsze było tak: nic niezwykłego, ale obecność pewnych elementów urządzeń Apple czyni je atrakcyjnymi.

Kształt obudowy Xiaomi redmi Uwaga 2 (opinie są dowodem, że i ty sam może zobaczyć go na zdjęciach) jest „cegła” o gładkich krawędziach. Pokrywa tylna jest tutaj – obejmuje cały panel smartphone i boczne powierzchnie. Wykonana jest z matowego plastiku, dostępna w różnych wariantach kolorystycznych.

Jak pokazują dedykowanego redmi Uwaga 2 przeglądu trzymać go w dłoni jest bardzo ładne i wygodne – nie gadżet próbuje wsunąć w najbardziej niezręcznej sytuacji.

Montaż jest wykonany na najwyższym poziomie – nie ma luzu w nie zostało wykryte podczas inspekcji modelu. Patrząc w przyszłość, chciałbym powiedzieć, że niektóre z Xiaomi redmi uwaga 2 (ocena, jednak nie pokazują go) po ponownym rozpoczęciu pokrywy dostarczyć właścicielowi kłopotów. Ta ostatnia zaczyna „luzu” i skrzypienie, a następnie, jak widać, w niektórych zmian, które nastąpiły po kilku wypłat i tylnych ustawień okładki. Dlatego w tym procesie należy przestrzegać uporządkowany.

nawigacja

Nie ma nic dziwnego w tym, jak zbudować elementy smartphone zarządzania, nie. Znajduje się na bocznych obrzeżach przycisku blokującego ekranu i dostosowania dźwięku; na przednim panelu znajdują się trzy klawisze fizyczne „Opcje”, „Powrót”, „dom” i Są to, nawiasem mówiąc, podświetlone na czerwono, więc problemy w ich obsługi w ciemności nie powstaje.

Powierzchnia dolna posiada otwór do ładowania urządzenia, ale nie znajduje się w środku i bliżej krawędzi. gniazdo audio (słuchawkowe) znajduje się na górze urządzenia.

pokaz

Przekątna ekranu zamontowany na Xiaomi redmi Note 2 LTE, to jest 5,5 cala. Z rozdzielczością 1920 x 1080 gęstości pikseli obrazu jest wystarczająco wysokie (to 401 punktów na cal). W praktyce ta wyrażona jest przez fakt, że użytkownik nie widzi tak zwane „ziarna” efekt – wszystko pokazane bardzo wyraźnie i bez zakłóceń.

Dla dodatkowego aparatu Ekran ochronny wytrzymałego szkła pokrytego oleofobowej (ze względu na drugi, przy czym urządzenie nie pozostaje palców). Ponadto, istnieje specjalna regulacja jasności wyświetlacza, za pomocą telefonu automatycznie wybiera poziom oświetlenia, w którym użytkownik będzie mógł wygodnie pracować w szczególnych okolicznościach (w słońcu, w ciemności, i tak dalej).

edytor

Urządzenia uwalniane Xiaomi, zawsze był znany z bardzo silnym „żelaza”. W tym przypadku, urządzenie działa w oparciu MediaTek X10 (znany także pod MT6795 kod). Taki procesor zawiera osiem rdzeni, częstotliwość zegara, który może wynosić do 2 GHz. Odtwarzanie grafiki odpowiada jednostka PowerVR G6200. RAM do 2 GB, podczas gdy „wielkość” wewnętrznej objętości danych wynosi 16 GB. Wśród nich, oczywiście, nie jest dostępna dla ponad 10 GB.

Dla tych, którzy mają suche parametry techniczne nie pomoże zrozumieć, jak szybko urządzenie, niech nam wyjaśnić na przykładzie. Z redmi uwaga 2 (badania, które prowadzimy), użytkownik może korzystać z dowolnej gry zainstalowane z Google Play na najwyższych wymaganiach. Jakiegokolwiek hamowania, opóźnień i innych problemów wywiesić w rachubę.

Dlatego pod względem wydajności możemy śmiało pochwalić twórców.

bateria

Ważnym jakości dla każdego urządzenia jest poziom jego autonomii. Jeśli mówimy o redmi nocie 2, omówienie swoich klientów w ośrodku wykazały, że smartfon jest dość wytrzymałe w porównaniu do swoich konkurentów. W szczególności, jest – Pojemność baterii 3020 mAh zasługi. W stanie aktywnym ekranie maksymalnie modelu pracy może pomieścić do 4 godzin. Oznacza to, że w życiu codziennym smartfon może pokazać wytrzymałość nieznacznie powyżej średniej. W ten sposób będzie można go naładować, a raz na dwa dni.

System operacyjny

Tradycyjnie podstawą jest Android smartphone OS 5.0.2. To jest – stara wersja jak to pisze jest dostępny modyfikacja 6.1. Pewnie, że telefon zostanie zaktualizowany do tej wersji zaraz po starcie i połączyć się z Internetem. Przynajmniej, miejmy nadzieję, że producent redmi Uwaga 2 firmware (lub raczej – jej stałą aktualizację oraz dalszy rozwój) obsługiwane domyślnie.

Nad „gołym” interfejs Android na telefonie zainstalowaną MIUI. Na niej znajduje się wiele informacji, a platforma jest bardzo popularny. Jego cechą jest to, że wizualnie przypomina konstrukcję systemu operacyjnego iOS. W rezultacie, kupujący często chwalił ten projekt, a sam interfejs ma dużą liczbę fanów.

opinie

Pomimo faktu, że smartfon jest stosunkowo nowy, to już opuścił szereg zaleceń ze strony klientów, bezpośrednio doświadczenie w pracy z nim. Natychmiast, możemy zauważyć, że większość z nich są pozytywne, a które, biorąc pod uwagę jakość urządzenia, nie jest zaskakujące.

Jednakże istnieją komentarze, w których wady opisane smartphone. Obejmują one, na przykład, nadmiernego przegrzania modelu również używane. Ponadto, ludzie mówią, że urządzenie nie jest wystarczająco wytrzymałe – wiele brakuje czasu pracy na jednym ładowaniu, który stanowi standardową baterię. Jednak nie jest to wada zbyt „marka” pokrywa obudowy, – na pewno trzeba się dostać do niego pokrywę.

Jeśli chodzi o bardziej poważnych wad redmi Note 2 (opisz je w tym samym czasie nie ujawnił) – wtedy, obejmują one okresową utratę sygnału Wi-Fi jest obserwowany podczas długotrwałej pracy. Powodem takiego zachowania w telefonie nie jest ustawiony.

Przede wszystkim, są skargi dotyczące ram polityki smartphone. Na rynku istnieje duża liczba urządzeń nielegalnie importowanych, gdzie domyślnym ustawieniem jest mnóstwo chińskich aplikacji i usług, które nie są tak łatwo pozbyć. Tak więc, jeżeli kupiłeś urządzenie i chcesz rozpocząć pracę z nim od początku, trzeba będzie poświęcić trochę czasu próbuje majstrować przy wszystkich niechcianych programów.

odkrycia

Oczywiście, urządzenie zostało zaprojektowane na dostatecznie wysokim poziomie dla typowej firmy Xiaomi. Dotyczy to zarówno na sprzęt i oprogramowanie na nadzienia i montażu gadżet, obudowy i materiałów użytych w preparacie. Ze względu na to, że telefon jest naprawdę godny uwagi kupującego. Zwłaszcza jeśli szukasz niedrogiego, a jednocześnie funkcjonalny i niezawodny telefon.

Oczywiście, istnieją pewne braki i trudności, że użytkownik będzie musiał zostać pokonane, ale nawet z nimi model pozostaje silnym graczem na rynku telefonii komórkowej w swoim segmencie.