608 Shares 2437 views

pralka „Cukierki”: opinie. pralka „Cukierki”: instrukcja instalacji

Wiele modeli pralek „Candy” to kompaktowy i funkcjonalny. W ogóle, to firma od dawna na rynku artykułów gospodarstwa domowego i podoba się wielu ludziom. Ponadto, cena tego modelu jest dość niska, więc wybrać odpowiednią opcję można nikogo. Wśród niedociągnięć można zauważyć złą korkociąg i kosztownych napraw pralka „Candy”. Nadal istnieją pewne problemy z wibracjami pralka. W tym przypadku, dźwięk może być wydane bardzo głośno. Wszystko to, w niektórych przypadkach powoduje pewne niedogodności dla konsumenta.

Instalacja pralki

Po zainstalowaniu pralki należy podłączyć do sieci wodociągowej za dostawę wody i odpływu ścieków. Wymaga to dodatkowych urządzeń sieciowych w celu zapewnienia energii elektrycznej. Przeprowadzone przez tych specjalistów może pracować tylko. Najpierw sprawdzić ich napięcie sieciowe. Nie powinno być żadnych luk i skoki. Dalej badany bezpiecznik w zasilaczu. Bezpośrednie połączenie odbywa się za pomocą kabla, który przychodzi do pralki. Dla tej osoby musi odwrócić się specjalne śruby na tylnym panelu. Potem, usuwa się izolację, przewód jest dołączony do zacisków.

Co może być błąd

Najczęstszym błędem pralka „Candy” jest „E01”. Kod ten mówi o problemach związanych właz. W większości przypadków przyczyna leży w urządzeniu blokującym. W tym przypadku należy użyć pralki, oczywiście, niemożliwe. Dodatkowo, problem może leżeć w sterowniku elektronicznym. Co do zasady, naprawa pralka „Cukierki” zajmuje dużo czasu nie.

Kod „E02”, mówi wodami Zatoki Meksykańskiej. Jest możliwe, aby obserwować poziom naruszenia. W rezultacie, w zbiorniku pralki może być zbyt dużo wody, lub zbyt mało. W niektórych przypadkach nie można robić w ogóle. Ten problem jest związany z zaworem Zatoki lub elektroniczny sterownik. Również specjalistą w tej awarii powinien sprawdzić siatkę. Czasami można go skleić i zatrzymywania wody. Trzeci Najczęstszym problemem jest „E03” kod. Mówi z naruszeniem kanalizacji. Najczęstszym problemem jest awaria pompy. Dodatkowo, może być złamana w styk łączący. W tym przypadku, odprowadzanie wody jest często wykonywane, ale proces ten jest bardzo długi czas. W tym przypadku błąd pralki „candy” muszą być ustalone w centrum serwisowym.

Recenzje modelu „Aqua Cukierki 2”

Recenzje pralka „Candy Aqua 2” jest dobry. Wielu klientów lubi to dla zwartości. Dzięki temu model „Kandi” (pralka) pod zlewem staje się doskonałe. W tego typu ładuje jej przód. Maksymalna można umieścić do bębna 4 kg prania. Klasa energetyczna jest bardzo wysoka. Wysokość pralce wynosi 700 mm, szerokość – 510 mm, a głębokość – 440 mm. Całkowity ciężar tylko 47 kg modelu. Między innymi, właściciele mówią dobrą prędkość wirowania. Opcja ta znajduje się przy 800 obrotach na minutę. Zbiornik pralka jest wykonana z seliteka. Ochrona wyciek jest dostarczana przez producenta i działa prawidłowo.

Ponadto istnieje nierównowaga i kontrolować poziom piany. Od brakuje wielu narzekać na brak funkcji suszenia. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkich głównych programów w pralce są obecne. Wszystko to pozwala nam pracować z bawełny, a także różnego rodzaju tkanin delikatnych. Składniki modelu „Aqua 2” podkładki „Cukierki”, instrukcje i sprzęt do podłączenia. Stoi na rynku około 16 000 rubli.

Co ludzie mówią o „Candy GC 41062”

Recenzje pralka „Cukierki GC 41062” nie jest najbardziej pozytywny, a nie popularne. Jest to w dużej mierze ze względu na duże wymiary urządzenia. Wysokość tego modelu jest 850 mm i szerokość 600 mm, głębokość – 400 o masie 66 kg. Rodzaj załadunku idzie z przodu. Objętość bębna w czasie pozwala umieścić 6 kg rzeczy. Do kontroli masy ciała jest specjalny czujnik. Ogółem bardzo przyjemny kontrola.

Podpory w pralce można regulować. Jednak to nie zawsze pozwalają pozbyć się nadmiernych drgań. Jednocześnie będzie hałasować imponująca. Zabezpieczenie przed dziećmi jest dostarczany przez producenta. Również istnieją różne funkcje, które pomagają w praniu. Trzeba też wspomnieć o inteligentny system sterowania. W tym przypadku prędkość wirowania można regulować. Ponadto, możliwe jest, aby wybrać tryb pracy. Maksymalna prędkość wirowania 1000 obrotów na minutę. Koszt pionowy pralka „Cukierki GC 41062” na rynku 21 000 rubli.

Opinie konsumentów o "Kandy GC4 1062D1 / 1"

Ten model jest w stanie odróżnić niskiego zużycia energii, a także dobrą wydajność. Prędkość wirowania ona sprawia, 1000 obrotów na minutę. W tym przypadku, może być umieszczony bezpośrednio do 6 kg prania. Dostarczone przez producenta w tym modelu, „Cukierki” (pralka), pionowe obciążenia. Między innymi, właściciele mówią jakości wyświetlacz. Ogólnie rzecz biorąc, wszystkie ustawienia są wygodne. Funkcja parowej nie jest dostępna w tym modelu.

W sumie 16 programów prania. W szczególności, można skonfigurować urządzenie tylko dla bawełny lub włókien syntetycznych. W tym trybie można wybrać pranie szybkie. Możliwe jest również do pracy z delikatnych tkanin. Wełna posiada funkcję prania. Między innymi, można wyróżnić płukanie programu. Kontrola nierównowagi pianki i producenta są świadczone. Prędkość wirowania jest łatwo kontrolowane. W zimnej wodzie praniu, jak to możliwe i z wielkim sukcesem. Ponadto wiele pamiętać włączenie opóźnienia. W tym czasie można wybrać pre-start. Wymiary mają tego Modelu Standardowego. Projekt w pralce dość ciekawy. Cena tego modelu wynosi 21 000 rubli.

Model Przegląd "Candy GO 106"

Na ogół, model „Kandi” (pralka) w zlewie okazała się doskonała. Wyświetli ona nie przewidział. Prędkość wirowania wynosi około 1000 obrotów na minutę. W tym przypadku zużycie energii 1,08 kWh. Koszty wody są również dopuszczalne. Operacja godzin trwa średnio do 49 litrów. Gwałtowny przebieg prania umożliwia pracę w temperaturze 50 stopni. Prędkość wirowania można łatwo regulować. Dodatkowo, funkcja ta może być po prostu anulowane.

Możliwe jest również, aby szybko opóźnić start. Wąż spustowy długość wynosi aż 150 cm. Mając to na uwadze, problemy z instalacją pralki nie będzie. Z kolei przewód elektryczny ma długość 160 cm. Wskaźniki fazy prania w tym modelu są zapewnione. Kolejny panel pokazuje prędkość wirowania. Bo to jest w specjalny programator elektroniczny. Wymaganą ilość wody do przemywania jest określana automatycznie. chwytaki bębnowe posiada powłokę antybakteryjną. Ponadto, należy zauważyć obecność inteligentnego systemu w urządzeniu. Wszystko to jest w dużej mierze w stanie obniżyć koszty korzystania z pralki. To będzie kosztować Kupującego o 16 000 rubli.

Opinii o „Candy GV4-137”

Recenzje pralka „Cukierki GV4-137” otrzymuje pozytywne dla konsumentów. Model ten jest między innymi to najmocniejszy. W tym przypadku, bęben pozwala na jednym czasie wyznaczonym do 7 kg rzeczy. Prędkość wirowania wynosi 1300 obrotów na minutę. objętości bębna wynosi 48 litrów. Średnica włazu w tym modelu wynosi 35 cm. Rodzaj obciążenia z przodu pralki.

producent wyświetlacz LED warunkiem. Krótki program działa przez 30 minut. Funkcja automatycznej blokady drzwi jest obecny. Istnieje również system ochrony przed przepełnieniem. nierównowaga kontrola piany i zainstalowane. dodatkowego cyklu płukania w pralce jest. Dziecko ma specjalną blokadę. Wysokość urządzenia 850 mm, szerokości 600 mm i głębokości 400 mm. Składniki modelu GV4-137 następujący: pralka „Cukierki”, instrukcja i sprzęt do podłączenia.

Modelu "Aqua Cukierki 08351D-S"

Ten model jest najbardziej ekonomiczny. W tym przypadku, prędkość wirowania osiąga zaledwie 800 obrotów na minutę. W sumie 16 programów prania. Połączyć się z małym bębnie. Zbiornik pralki jest wykonana z polimeru. Gdy bęben składa się ze stali nierdzewnej. kontrola piany dostarczone przez producenta. Jednak jest ochrona przed przepełnieniem. Wysokość wzór 690 mm, szerokości 440 mm i grubości 510 mm. Całkowita waga 47 kg. Przede wszystkim, „Cukierki Aqua 08351D-S” dla pojedynczych osób. Cena pralki jest około 21 tysięcy rubli.

Recenzje właścicieli o „Kandy EVO3”

Recenzje pralka „Candy EVO3” jest inna. Niektórzy kupujący pochwalił model dla wygodnego sterowania. W tym celu producenci ustanowiły komfortowe wyświetlanie. jest ono pokazane na tylko najbardziej niezbędne. Jednocześnie, można szybko wybrać żądany tryb i rozpocząć cykl prania. Różnorodność programów do tego celu, dużo. Prześlij bielizna może wynosić do 5 kg. Inteligentny system sterowania jest zainstalowany w pralce. Klasa energetyczna jest bardzo wysoka, a to podoba.

Między innymi, można wybrać dobrą prędkość wirowania 1200 obr./min. Istnieje także regulator jego kontrolą. Anuluj funkcję wirowania jest bardzo prosta. dla wełny Program jest przeznaczony. Dla delikatnych przedmiotów, model ten nadaje się nie wiele. Jednak funkcja spłukiwania jest bardzo interesujące w nim. W tym przypadku rzeczy są rzadko nieładzie, i to jest dobre. Przeciek, to pralka jest chroniony. Kontroli nad poziomem piany odbywa się w sposób ciągły. Zbiornik modelu jest wykonana z tworzywa sztucznego, ale jest trwałe. Model ten będzie kosztować Kupującego o 20 000 rubli.

Nowy model „Cukierki Akvamatik 1000 DF”

Model ten nie jest o wiele bardziej przetestowany i sprzężenia zwrotnego nie jest tak dużo. Rodzaj załadunku jej przód. Bęben mieści tylko 3,5 kg prania. Elektroniczny wyświetlacz do zwalczania prania jest świadczona. Ze względu na niewielkie rozmiary drgań z małą pralkę. Jej szerokość 510 mm, głębokość 440 mm, wysokość 700 mm. Pobór mocy w małym urządzeniu. Przepływ wody z kolei jest 42 litrów.

Między innymi należy dobrą prędkość wirowania. W zimnej wodzie do prania, jak to możliwe. W tym przypadku ochrona wyciek jest ustawiony przez producenta. System kontroli poziomu piany działa prawidłowo. Zbiornik w pralce jest wykonana z tworzywa sztucznego. Sygnał zakończenia programu przewidzianego. Na ogół, model ten może być opisany jako zwarty i oszczędny. Pralka „Cukierki Akvamatik 1000 DF” na rynku około 25 000 rubli.