467 Shares 2222 views

Jak jak facet w szkole? Bądź w centrum uwagi!

Każda dziewczyna marzy o pięknym mężczyzną – mądry, opiekuńczy, piękne i zabawne. Zwłaszcza, jeśli ten facet – wysoki studenta szkoły i cheerleaderka, a ty – dziewczyna, która marzy, aby wygrać swoją lokalizację. Jak dobrze dziewczęta badający z nim w klasie, widzą go tak jak 6 godzin dziennie, słuchając go z otwartymi ustami, a po prostu trzeba spojrzeć na spotkaniach w korytarzach szkolnych i marzą o tym w dyskotece nagle poprosił cię powolny taniec … i tutaj jesteś w nowych spodniach i kurtce i przejść obok niego kosishsya patrząc czy nie – bo takie piękno płynie – nie zajęty rozmowy z innymi dziewczynami to samo. Och, jak być na ich miejscu?

Tu i warto zastanowić się, jak zadowolić faceta w szkole? Tutaj można spojrzeć na jego Kątem oka i pomyśleć: „Nie, nie będą patrzeć na mnie, ja nie jestem jego smak, nie mam szans”. Więc to jest twoja wina. Twoje szczęście jest w Twoich rękach. Najważniejszą rzeczą, którą trzeba – to pewność siebie i dążenie do celu. Nic nie jest niemożliwe, a wkrótce będziesz zaskoczony, idąc z nim lekcje, która była tak nieśmiała.

Pomyśl o swoich możliwości – można śpiewać, tańczyć, rysować dobrze. Musisz upewnić się, że nie zauważył! Na pewno w konkursach szkolnych. konkursy, KVN. To jest Twoja szansa! Pamiętaj, aby zapisać się do grupy wsparcia, jeśli w ogóle. Jeśli masz dobry przesyłki, można przeprowadzić konkursy, wtedy na pewno zauważy.

Wystarczy wyobrazić sobie, w jaki sposób można jak facet, jeśli są tak piękne i doskonałe stojący na scenie i audycji, a nawet lepiej jest wykonywany zapalającą tańczyć, a może śpiewać pięknie. Może i przygotuje do następnego KVN, to kiedy można spotkać.

Jeśli dołączyć do komitetu organizacyjnego, możliwe jest zaplanowanie wszystkich sprawach szkolnych związanych z pracą koncertów na święta, jedzenie, bajek itp

Na pewno pójdzie do wycieczek szkolnych. Cóż, to po prostu świetne miejsce dla singli. Na wycieczki, zazwyczaj również zorganizować zawody między klasami, więc można odpocząć i ochłodzić się w końcu spotkać faceta swoich marzeń. Pre-gotować pyszne ciasto, tak aby było wystarczająco dla wielu. I właśnie traktuje każdy wymagający uwagi do potrawy. Oczywiście, on też coś powiedzieć, odpowiedzieć i rozpocząć rozmowę. Zachowywać się naturalnie, nie pokazują, że go lubisz, a wszystkie swoje marzenia o nim, a poduszka zna wszystkie swoje tajemnice i urazy. Bądź sobą, być zainteresowany w nim coś, prosić o pomoc w badaniu lub cesji, zrobić wszystko, aby upewnić się, że wszystko wydawało się tak proste, jak to możliwe. Można nawet zauważyć, że nie widzieli go w szkole, byłby bardzo zaskoczony, a jego duma boli – jak on nie może wiedzieć? Ma też w piłce nożnej, aw pierwszym gabinecie dyrektora! Dać mu okazję do opowiedzenia o tym, że to świetny pretekst, aby się towarzysko. Mógł mówić o sobie. I słuchać słodkie.

Pamiętam jedną prostą zasadę, by wiedzieć , jak zadowolić faceta w szkole, powinno być też w centrum uwagi. Jeśli będzie „pasą tylny” i wzdycham cicho w kącie, nie ma nic i nigdy nie osiągnąć – będzie szare myszy w swojej szkole. Musisz być liderem, być różne i wyróżniać! Ale nie są kosztem krótkich spódnic i czerwonej szminki wulgarny, a jego maniery, styl, energii, charyzmy, wszechstronności, tajemnicy. Wszystko, czego potrzebujesz, aby przejść i zrozumieć, jak zadowolić faceta w szkole też.

Jeśli nadal dręczą pytania, jak zadowolić faceta w szkole, można dowiedzieć się jego imię i wyszukiwać w sieciach społecznych. Nie trzeba myśleć, jak zadowolić faceta w kontakcie, wystarczy wysłać mu zaproszenie gdzieś, komentarz na zdjęcie, zwracając uwagę na filmie. Tak więc, ludzie są również rozmowy i muszę powiedzieć, jest bardzo obiecujące. A jeśli się dowie, że jesteś w jednej szkole, wszystko będzie dobrze.

Jeśli myślisz jak zadowolić faceta w szkole, nie wahaj się zaoferować mu pomoc w algebry, fizyki lub innych przedmiotów strasznego, może on to doceni. Najważniejsze jest to, nie bój się, działać i być pewny siebie i swojego sukcesu.