540 Shares 8220 views

Jak zainstalować Samsung Pay telefon

Do tej pory, świat sztuki nie stoi, i postępuje codziennie. Z każdym dniem rośnie nowoczesny trend w formie usługi, która opiera się na płatnościach mobilnych. Usługa ta pomaga osobie do dokonywania zakupów bez użycia karty kredytowej, nie ma pieniędzy w gotówce. Po tym wszystkim, dziś wiele osób używa smartfonów, a oni niech nie nosić niczego innego. Należy po prostu uchwycić informacji. Ten artykuł będzie mówić o tym, jak zainstalować Samsung Pay.

Informacje z historii

20 sierpnia 2015 jest uważany urodzin programu, ponieważ w tym dniu płatna usługa Samsung rozpoczęła swoją pracę w Korei Południowej. W tym samym roku, ale we wrześniu, mieszkańcy USA nauczyli się, jak zainstalować Samsung Pay telefon. Zaczęli korzystać z aplikacji w swoim kraju. Rok później w wielu innych krajach, takich jak Rosja, nauczył się zainstalować Samsung Pay. Ale jeśli chodzi o Rosję, to jest możliwe, aby korzystać z tej aplikacji tylko w niektórych modelach telefonu.

Urządzenia, które mogą utrzymać system Samsung Pay

Producenci nowych technologii stosowanych w całym systemie niektórych rodzajów technologii, takich jak Magnetic Bezpiecznej Transmisji. Fakt ten oznacza, że każdy właściciel telefonu „Samsung” za pomocą tego programu można zapłacić w sklepie absolutnie jakiegokolwiek rodzaju.

Czego potrzebuję, aby korzystać z tego serwera była prosta

Przede wszystkim, aby zrozumieć, w jaki sposób zainstalować na Galaxy Samsung Pay, trzeba upewnić się, że bank, który używasz, system używa tego typu. Po tym wszystkim, jeśli bank nie używać, to nie ma sensu niczego instalować.

Warto zauważyć, że do tej pory, system, który bierzemy pod uwagę, w Federacji Rosyjskiej są około dziesięciu największych banków w rodzaju, które są liderami w niniejszej sprawie. Aby uzyskać więcej informacji na temat tego, co banki są podłączone do tego systemu można znaleźć na oficjalnej stronie aplikacji. Jednak warto zauważyć, że jeśli nie byli w stanie znaleźć drogę – nie rozpaczaj. System staje się coraz bardziej nagląca z każdym dniem nowe banki podpisały umowę z tą firmą.

W takim przypadku, jeśli są wokół i upewniał masz wymaganego typ telefonu, można bezpiecznie przejść do rejestracji. Przed zainstalowaniem Samsung Pay na S7, trzeba upewnić się, że bierze udział w najnowszej wersji firmware. Należy pobrać tę aplikację, a następnie aktywować go w urządzeniu. Eksperci zalecają, aby mieć pewność, aby ustawić hasło na niej w postaci odcisku palca. Możliwe jest również, w uzupełnieniu do korzystania z konkretnego numeru PIN. Ma to zapewnić, że system i pieniądze nikt nie używał go.

Ponadto, w tej aplikacji, musisz zarejestrować swoją kartę. Warto zauważyć, że przewidywane wykorzystanie rejestracji 10 kart, ale nie więcej. Aby się zarejestrować, musisz nosić kartę zeskanowany, a następnie wprowadź swój numer. Numer należy wprowadzić ręcznie, jak również jego kodu.

Następnie należy zapoznać się z usług serwisu, wiem, że to oferuje, to trzeba potwierdzić rejestrację w postaci hasła. To hasło jest oprócz tego, że jednorazowa, więc więcej i przyjdzie do smartfonu do wiadomości SMS. Ponadto, system wymaga podpisu palcem pan wyciągnąć go na ekranie. Podpis jest wymagany w celu kasjera w danym przypadku mógł porównać podpis na czeku i systemu.

Cała Twoja rejestracja bezpiecznie przeszedł! Państwo posiadać informacje na temat jak zainstalować Samsung zapłacić, a smartfon jest doskonałym i wygodnym sposobem na płatności w sklepach.

Jak to działa układ

Jak zainstalować Samsung Pay, rozumiemy, teraz konieczne jest, aby zrozumieć, w jaki sposób z niego korzystać. W tym przypadku nie ma nic skomplikowanego, wystarczy przynieść telefon do terminala.

Warto zauważyć dość istotny fakt, polega ona na tym, że ta aplikacja nie działa tylko na specjalnie wyposażonych terminali, ale także na zwykłych, które posiadają pasek magnetyczny. Co do zasady, kasjerzy o tej zmianie nie wie i może myśleć o wielu powodów, aby nie dopuścić do korzystania z tego systemu. Ale ta aplikacja jest tam i pokazuje swoją pracę. Wkrótce wszyscy będą o tym wiedzieć.

Musisz wiedzieć, że w kasie nie ma żadnych oznak otrzymania takiej płatności. Sam zacisk rozpoznaje smartfon, i traktuje ją jako kartę, a następnie po prostu trzeba wprowadzić kod i zapłacić więc bez karty i gotówki.

Bezpieczeństwo tej innowacji

Proces uzyskania informacji o tym, jak zainstalować Samsung Pay, mijaliśmy. Ale czy ta usługa jest bezpieczna? W Rosji jest dziś na tyle małe smartfony, które mogłyby podjąć ten program. Ponadto, tego typu smartphone firmy.

Niewątpliwie kwestia bezpieczeństwa dzisiaj takiej innowacji dotyczą wielu konsumentów, ale firma „Samsung” Eksperci twierdzą, że wszystkie płatności są zabezpieczone niezawodnie i zapewniają trzy powody:

  1. We wdrażaniu systemu płatności nie wykorzystuje swój numer karty i kod, który znasz.
  2. Każdy zakup nie może zrobić bez hasła z dłoni lub odcisku palca.
  3. W celu zapłaty upłynął, system wykorzystuje specjalne kryptogramy. Te kryptogramy bezpośrednio odpowiedzialne za bezpieczeństwo smartfonów i płatności.

Korzyść dla konsumentów

Samsung płatna przy użyciu nie będzie pobierał pieniądze konsumentów jako prowizję. Ponadto, cały system magazynowania i inne bonusy takie niuanse jest taka sama jak przy użyciu standardowej karty. Wszystko jest wykonane wyłącznie dla Twojej wygody. Wiele zależy od banku, ponieważ każdy ma swoje własne zasady. Ponadto, program ten realizuje określone działania, w którym konsument może dostać bilety do kina lub środki lub inne wycieczki, zniżki na produkty w sklepach. Wniosek o programie i producenci stale się zmieniają na korzyść swoich klientów.

Samsung Pay Program w Rosji

Aby dowiedzieć się, jak zainstalować Samsung Pay w Rosji, nie trzeba wiele. Twoje zadanie – aby pobrać i aktywować aplikację, sprawdź kod karty i PIN.

Tak, rozmawialiśmy o tym jak zainstalować Samsung Pay na osprzęcie S2. Proces tego typu jest najwyższa technologia. Z nich nie będzie nosić torebkę i zapłacić kartę lub gotówkę. Przychodzisz do sklepu, wyciągnął swój smartfon z kieszeni i podłączyć do terminala. Choć listy telefonów, które obsługują ten program, nie tak duże, jak to mamy w rzeczywistości, ale rośnie z każdym dniem. Warto zauważyć, że średnia cena telefonów wspierać ten program. Dlatego dołączyć i ułatwić Ci życie, realizując w ten sposób zakupów. Instalacja tego oprogramowania nie potrwa długo, a wynik będzie proszę was na pewno. Jest to przydatne i istotne na dziś.