820 Shares 9641 views

Jak przenieść kontakty na iPhone? proste sposoby

Wreszcie, kupiłeś sobie nowy iPhone. Ręce są rysowane zdjąć opakowanie … co kilka minut, a długo oczekiwany telefon jest gotowy do użycia! Jesteś już pompowana w górę, aby uzyskać kilka muzyka, filmy, więc pobrać swoje ulubione aplikacje i są gotowe zapomnieć o swoim starym telefonie. Nie spiesz się! A co z kontaktami? Kto i gdzie masz zamiar zadzwonić?

Problem kontaktach transferów na iPhone jest bardzo zaniepokojony wielu użytkowników. Idą do różnych warsztatów i centrów serwisowych, narzekać nie rozumiejąc mistrzami męczyć forów i przeklinając programistów iPhone. Co robić? Usiąść i wprowadzić kontakty jeden po drugim?

Nie warto! Ręcznie przerwać wszystkie kontakty – to długi i przestarzały. Jak przenieść kontakty do iPhone szybko i bez kłopotów? Dokonać jej młodszy brat – świetnie!

Poważnie, przeniesienie kontaktów na iPhone dość prosta. Można korzystać z różnych programów specjalnych, zwłaszcza że pojawiła się dość duża liczba późno, i jest tam wiele do wyboru. Jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób przenieść kontakty do iPhone bez żadnych problemów technicznych, możemy zaoferować prostą elegancką wersję:

 1. Skopiować wszystkie kontakty ze starego telefonu na starej karcie SIM (każdy telefon może mieć taką opcję w menu „Kontakty”).
 2. Stara karta SIM starannie przycięte i włożona do iPhone.

To wszystko było ponad cierpienie, wszystkie kontakty z tobą znowu! Szybko i łatwo, bez programów i problemów.

W takim przypadku, jeśli plany nie obejmują tańczy z tamburyn wokół kart SIM, a jeśli nie jesteś gotów stracić starą kartę SIM ze wszystkimi kontaktami, jeśli twoja ręka jest nadal wahać – nie rozpaczaj! Kontakt transferowe pomoże Ci specjalny program o nazwie „iTunes”, która również może się zsynchronizować z programów na komputerze osobistym lub laptopie.

Więc tutaj jest krok po kroku instrukcje, w jaki sposób przenieść kontakty do iPhone:

 1. Zapisz swoje kontakty z telefonu do programu Outlook. Aby to zrobić, należy użyć sprzętu oprogramowania, który był sprzedawany w pakiecie z telefonem.
 2. W programie Outlook otwórz listę kontaktów, które zostały skopiowane z telefonu.
 3. Podłączyć iPhone do komputera.
 4. Otwórz program iTunes.
 5. W oknie programu wybierz „Information” iPhone.
 6. Umieścić kleszcza obok pozycji „kontaktów Sync” i wybrać odpowiednią pozycję z menu «Outlook».
 7. Uruchom ponownie telefon iPhone.

To jest to! Jak widać, skopiować kontakty na iPhone nie będzie trudne nawet dla niedoświadczonych użytkowników.

Ale zanim przenieść kontakty do iPhone, należy zwrócić uwagę na kilka ważnych punktów:

 1. Nie należy korzystać z telefonu podczas dane są wysyłane do niego! Nie je wyłączyć w tym momencie!
 2. Jeśli masz stary telefon komórkowy kontakt został podpisany w polu „Nazwa” – w porządku, nagrywanie będzie przenosić bez problemów. Jeśli masz coś napisane w polu „Nazwa” – podpis może zmienić lub może zostać przeniesiony w części.
 3. Jeśli kontakt w starym telefonem, to było więcej niż dwa pokoje, mają wszelkie szanse na zagubienie. Należy o tym pamiętać podczas przenoszenia!
 4. Adresy e-mail i grupy najbardziej narażone na żadnych problemów.

Powodzenia w przenoszeniu kontaktów na iPhone! Najważniejsze – nie denerwuj się i osiągnąć sukces!