85 Shares 3907 views

pralki i suszarki. Przegląd producentów i opinie

Pralka i suszarka jest wielki „przyjaciel” każda rodzina. Wcześniej ludzie suszy bieliznę na ulicy lub na balkonie. Musiałem wybrać słoneczny dzień, stale się upewnić, że nie padał deszcz. A wraz z pojawieniem się takich jednostek nie będą musieli się martwić, gdzie wysuszyć ubrania. Inteligentna technologia sama zrobi wszystkie manipulacje, tak, że właściciel będzie miał tylko do żelaza i umieścić na czystych ubrań.

Funkcja suszenia, co do zasady, jest zbudowany, ale jeśli tak nie jest, można kupić oddzielną maszynę z tej samej firmy. Jego bezpośrednim celem – suszenie mokrego prania do 10 kg. W niektórych modelach pralek mają opcję chłodzenia, który nie pozwala wiele rzeczy na zgniecenie.

Konieczne jest, aby zwrócić uwagę na materiał, z którego wykonany bęben. W porządku, że nie ulega korozji, producenci wytwarzają tę część ze stali nierdzewnej.

Znani modelu maszyny z suszarką od LG

W chwili obecnej, najbardziej znany pralka – LG F1496AD3. Z tego modelu w liderów uciekł LG F1480RDS i LG F12A8CDP. Ich średni koszt wynosi około 1-2 tysięcy dolarów.

Jak wybrać urządzenie od LG

Zanim dojdziesz do bezpośredniego wyboru, konieczne jest określenie maksymalnej pojemności. W przypadku dużej rodziny, to wystarczy, aby być 8 kg.

Drugie pytanie, które należy zwrócić uwagę – metoda ładowania prania korzystnemu: czołowej lub pionowy. Oba mają swoje zalety. Jeśli pralka LG zainstalowany w kuchni, to logiczne jest, że górna część gospodyni będzie używany jako powierzchni roboczej. W takim przypadku konieczne jest, aby wybrać model z oknem (typu koła). Dla tych obiektów, które nie mają dużo wolnego miejsca, odpowiedniej maszynie z pionowym załadunku sposób. Co do zasady, te modele mają niewielkie wymiary.

Kiedy przychodzi czas na rozważenie funkcjonalny, konieczne jest, aby zwrócić uwagę na opcję „Otglazhivanie”. Gdy jego istnienie ubrań podczas suszenia i mycia sama nie jest odkształcony i nie pomnetsya. W zasadzie, to program nie jest obowiązkowe, ale jeśli coś może być rozciągnięta lub później trudno będzie wyglądać żelaza, jest nadal zaleca się skorzystać z tej funkcji. Jeśli rodzina ma dzieci, można zwrócić uwagę na modele, które mają opcję „prasowanie ubrania dla dzieci.”

Recenzje LG Maszyn

Pralka i suszarka LG ceniony klientów jego zaawansowanych funkcji, uważając, funkcji i niskim zużyciu energii. Są bardziej niskie opcje koszt urządzenia. Jeśli prawidłowo poszukać, można znaleźć te, które kosztują mniej niż $ 700. I, sądząc po komentarzach, ich funkcje różnią się od modeli 1000. prania jest imponująca. Wszystkie tryby działają prawidłowo i nie wymagają szczególnej uwagi – aby zrozumieć wszystko proste. Przez pół godziny pralka i suszarka jest w stanie wykonywać swoje zadania w trybie szybkim. W normalny – przez pół godziny. urządzenie łamanie wystarczy rzadko, a jeśli istnieje potrzeba dla niego jest zakup komponentów tanio. centrum usług naprawy również nie będzie wymagać dużo pieniędzy.

Pralko-suszarka Samsung

Pierwszą rzeczą, że kupujący będzie zwracać uwagę, aby zobaczyć pralkę firmy Samsung – design. Samsung Yukon jest na czerwono, może to dziwić. Formularz urządzenie również przyciągnąć oko – są gładkie i charyzmatyczny. Ale pralka „Samsung” zasługuje na uznanie nie tylko ze względu na nowoczesny wygląd.

Warto zauważyć, że urządzenie jest zamontowany silnik falownik, który charakteryzuje się trwałością i wydajności. I to nie jest żart, ponieważ producent oficjalnie gwarancję na 10 lat. Ponadto, Koreańczycy zdecydowali się poprawić jednostkę systemową, dodając do niego automatycznego równoważenia. Dzięki jej pralkę „Samsung” nie powoduje nadmiernego hałasu i wibracji. Inną technika wywoływacz umożliwia tworzenie się pęcherzyków powietrza, które następnie szybko wnika w tkaninę, równomiernie rozproszonych.

Wózki Indesit i Zanussiego

Obie firmy przedstawiły niepowiązane, ale obie są pochodzenia włoskiego. Dzielą wiele rzeczy. Na przykład, obaj producenci nie zawyżać ceny, a zatem skład ma mnóstwo modeli low-end. Pralka „Indesit” ma wyświetlacz, tylko przyciski mechaniczne. Jednak sprzęt funkcjonalny jest bardzo zróżnicowany; wprowadzona kilka pokrętła. pojawienie się produktów konkurencyjnych firm są nieco lepsze – jest ekran, ale wielkość jego oszukany. Niektóre przyciski są podświetlane.

Indesit IWDC 6105

Bardziej szczegółowy należy rozważyć dobrą opcję budżetu Indesit IWDC 6105. Nie zwracaj uwagi na brzydki wygląd – dysponuje wszystkim opłacać. Pralka „Indesit” może być prana w kilku trybach, z opcją suszenia i zapewnia niezwykle niepogniecionych ubrania po procesie mycia. Nawet wszystkie drogich urządzeń pochwalić czasowego opóźnienia. W IWDC on. Jest możliwe umieszczenie prania po 3, 6 i 9 godzin po rozpoczęciu programu.

Bosch WVD24460OE

Ten model – pralka „Bosch”, który jest uznawany za jeden z najlepszych tego producenta. To wygląda nie różni się od standardowych urządzeń: stylowy i ściśle „niemieckiej” ekspresyjnie. W rzeczywistości, ta wersja jest zaprojektowany w stylu minimalistycznym. Wyświetlać stosunkowo niewielkich rozmiarów, posiada dotykowy srebrnymi guzikami. Ktoś, kto nigdy nie miał do czynienia z podobną opcją może być zajęty przez długi czas za pomocą kliknięcia. Przyciski klasyczny wygląd, ale jako złe traktowanie wrażliwe na dotyk, nie tolerują ich samych – nie reagują na dotyk. Należy poświęcić trochę czasu, aby prilovchilis do łagodnego prasowaniem. Napisy na ekranie są oświetlone. To, co daje życie nudne i szare wnętrze samochodu.

Jakość prania na najwyższym poziomie. Może się to wydawać dziwne, że nie ważą ani diagnoz pościel pochodzącą i od razu idzie do pracy. Oprogramowanie szyte na urządzeniu, ma dużą funkcjonalność, więc problemy z wyborem trybu popłuczyn nie będzie. Wydaje się zaskakujące opcję „Tryb nocny”. Gdy sprzęt nie zostanie aktywowana zużywają dużo energii i emituje nadmierny hałas, łącznie wyłączył dźwięk powiadomienia. Bęben posiada zaawansowaną technologię, która pozwala szybciej bielizna zamoczenia i lepiej zadowolony z tej treści.

Wąski pionowy pralka

Niestety, pionowy pralka i suszarka są obecnie tak rzadkie, że jest to prawie niemożliwe, aby znaleźć. Konsekwentnie produkuje taką opcję z przedsiębiorstwem Ariston. Waga model bielizny nie można ustalić, w związku z tym konieczne jest, aby uzbroić ciężarów przeważają dopuszczalną wielkość. Konwencjonalne wełny i jedwabiu rzeczy urządzenie może doskonale umyć, ubrania dla dzieci będzie vystiryvat, dopóki nie ma śladu proszku. Funkcje prasowania ubrań tam, ale technika ta nie może ich zniszczyć. Maszyna funkcjonalny dość skąpy, ale jeśli porównać ją z wielu opcji bez suszenia dobrze znanych firm, modelu Ariston wygranej w konkursie. Jest jasne, a ludzie opinii. Wielu ludzi podoba się fakt, że urządzenie nie wymaga dużej elektrozatrat. A dla tych, którzy nie są bardzo kapryśne w kwestii prania, modele Ariston – idealnym rozwiązaniem. Główną zaletą jest kompaktowość urządzenia. Pralki są dość wąskie, więc są idealne do małych łazienek. Podczas prasowania i suszenia techniki nie wytwarza dużo hałasu i nie skacze na podłodze, która jest bardzo dobra. Nie wszystkie drogie opcje mogą się pochwalić doskonałą stabilność w praniu.