83 Shares 3933 views

Rodzaje wiedeńskim piwa „Khamovniki”. Piwo „Khamovniki”: opis, opinie

Tych, którzy lubią zdumiewający smak i aromat piwa, pewnie już zauważył dla siebie firmy-producenta „Khamovniki”. Piwo produkowane w tych browarach, inny kolor i niezapomniany smak. Ciemne, semi-ciemny, światło – imponujący wybór napojów. Oprócz tradycyjnych pszenicy i słodu jęczmiennego w produkcji dodatkiem słodu karmelowego. Właśnie ze względu na ten napój dostaje specjalny talent, niezrównany smak, w którym fani rozpoznają markę „Khamovniki”. Piwo – to proste, smaczne i orzeźwiający napój, który jest najlepszym rozwiązaniem, aby spędzić czas z przyjaciółmi.

Trochę o nas

Firma rozpoczęła swoją działalność w 2008 roku. Został on następnie zakończyła budowę największego i najnowocześniejszego zakładu piwowarskiego w rejonie Moskwy. Zakład znajduje się w miejscowości Mytischi. Firma zajmuje powierzchnię 23 hektarów. Firma rozpoczęła swoją działalność ze znanymi markami „Ziguli” i „Mospivo”. Stopniowo zakres produktów firma rozrosła się, że został uznany ogromnej liczby konsumentów. Ale prawdziwy majstersztyk był znak „Khamovniki”. Piwo, który przyniósł firmie tytuł najlepszego w swoim rodzaju w kategorii „produkty wysokiej jakości”, nie mógł nie nabywców procentowych. Że stał się znakiem rozpoznawczym zakładzie, w którym teraz jest znany wielu koneserów piwa.

Zakres Moskwie Brewing Company

Dziś jest to największa firma produkująca nie tylko markę „Khamovniki”. Piwo „Ziguli” i „Łoś Beach”, „Three-góra” i „El Shaggy Bumblebee», faks, Miś piwo – to tylko niewielka część znanych marek, które każdego roku przychodzą z przenośnika milionów litrów.

Poziom świat produktów jest gwarantowana przez wysoki stopień automatyzacji procesu produkcyjnego. Oprócz tego bardzo dobry wynik osiąga najwyższą kwalifikacji i kontroli jakości na wszystkich etapach produkcji. Firma posiada certyfikat ISO 9001 w 2008 roku. Z roku na rok firma jest zwiększenie zakresu, dzięki czemu bogaty wybór dla kupujących. To pozwala na utrzymanie przewagi konkurencyjnej nad innymi producentami.

„Khamovniki Monachium”

Jest to dość oryginalne piwo „Khamovniki”. Odpowiedzi na jego temat można znaleźć wiele: ktoś smaku podbitego raz, inni tylko zastanawiać, dlaczego ta odmiana jest tak popularna. Aromat swoim słodkim, słodu i jak powinno być w normalnym piwem. Ale smak jest delikatny, kremowy, że bardziej niż mile widziane w ciemnych piw. On jest słodki, świeży, trochę chleba z nutami owocowymi. Chmiel również przejawia się głównie w posmaku. Mimo to, dla amatora, nie wszystkim się spodoba. Smak zaczyna się znaczącym składnikiem trawa-hop, który grał w duecie jasny karmel i skórki chleba. Jest to najbardziej gęste piwo z całej rodziny, jego aksamitny, miękki i kopertowanie smak nie może być mylony z innymi. Kolor – pomarańczowy, czerwony, piana lekki kolor kremowy, średniej konsystencji.

Piwo "Pilsner Khamovniki"

Jest to kolejny produkt oryginalny, gotowane w „Pilsner” stylu. Ma wielki lekki złoty kolor, a pianka wierzchołek śnieżnobiały, który trwa wystarczająco długo. Zapach ma bardzo przyjemny, słodowy, trawiasta, z lekkim odcieniem mąki. Chmiel jest odczuwalny nie jest zbyt jasny, ale dość wyraźne. Smak zaczyna się jako słodki, słodowy, a następnie zaczynają pojawiać się i trawiaste chmielu. Istnieje niewielkie gorycz i świetny bilans słodu. Językiem pozostaje gorycz chmielu i miękki, puszysty słodycz. Jest to świetne piwo, które należy zjeść w dobrym towarzystwie. Rzeczywiście, oryginalny produkt, a jeśli chcesz surowe klasyki, spróbuj raz pierwszy innymi odmianami.

„Pszenica”

Jest słabo oświetlone piwo, które wraz z pszenicy i słodu jęczmiennego jest w składzie i karmelu. Gęstość piwo – 12%, a twierdza – 4,8%. Po wyjęciu korka pierwszą rzeczą, która rzuca się w oczy – to świetny smak. Na ciemnym piwem powinno być, ale często, niestety, jest całkowicie nieobecny z odmian krajowych. Typowy zapach – kwaśny, plus niewielka nuty owocowe. Smak jest bardzo bogaty, to jest prawdziwy ciemny „Frantsiskaner”. Trochę karmelu, nutą owoców, eksperci twierdzą, że z bananów i goździków. Po raz pierwszy łyk piwa wydaje się być bardzo silny, wówczas wrażenie ostrość jest wygładzona, a smak jest o wiele bardziej łagodny. Nic dziwnego, że ten rodzaj wolą mężczyzn: on zuchwały, jasny i przyjemny posmak.

"Khamovniki Vienna"

Innym wspaniałe odmiany, które bez wątpienia zasługuje na uwagę. Warzone piwo z spetssolodov to tradycyjny dla tego typu. Ten lekki słód, słód, słód Karared Wiedeń. Wykorzystywane w produkcji niemieckich chmielu, co daje bardzo subtelny smak – delikatny kwiatowy i miękkie goryczy. Przyjemny napój, kolor bursztynowy, ma delikatny smak z nutami słodkich. Smak karmelu i kwiatów, który przychodzi, aby zastąpić jakiś gorzki posmak. Odmiana ta jest uważana za najbardziej neutralny z całej rodziny „Khamovniki”. Wiedeń zaleca się dostarczać piwo pod przekąsek, jak również tradycyjne chipsy i krakersy. Nawiasem mówiąc, nie jest zasilana zimnym i lekko ogrzewa się do temperatury pokojowej. Więc lepiej zmysł smaku i zapachu napoju.

podsumować

Czytelnik z pewnością zastanawiasz się, czy będzie mógł kupić piwo „Khamovniki”. Cena miał oczywiście wyższa niż każdy inny, ale jest to dość rozsądne, zwłaszcza jeśli nie nadużywać go pić. Przeciętnie jedna butelka koszty pięćdziesiąt – siedemdziesiąt RUR. To jest najlepsze piwo w dzisiejszej Rosji, tylko parzoną w Niemczech może konkurować z tym, zgodnie ze starymi niemieckimi tradycjami. Nawet prawdziwi koneserzy piwa – Niemcy, i tych, którzy przyjeżdżają do Rosji, chętnie korzystać z tego napoju, a jego jakość jest naprawdę poza pochwały.