221 Shares 3162 views

Ryby marynowane w multivarka – smaczne, obfite i szybki posiłek

Ryby marynowane w multivarka dostać smaczne, soczyste i tylko wtedy, gdy proces gotowania będzie ściśle przestrzegać wszystkich poniższych zasad. Mimo wszystko, jeśli nie są odpowiednio leczone, taki produkt rozpadnie i nie będzie tak atrakcyjny i apetyczny jak chcielibyśmy.

Smaczne marynowane ryby: klasyczny przepis

Niezbędne składniki do naczynia:

  • sos pomidorowy ostry – 6 dużych łyżek;
  • Olej słonecznikowy zapachu – 70 ml;
  • mrożone Pollock duże – 2 szt.;
  • Świeże cebulki są małe – 3 sztuki;.
  • pietruszka, koper szczypiorek strzałka – w dużej belki;
  • duże marchew – 2 szt.;
  • Lemon – pół;
  • mąka pszenna – 1/3 filiżanki;
  • jodowej soli – 2/3 małej łyżeczki;
  • czarny pieprz i przyprawa do ryb – kilka szczypty.

Obróbka produktu podstawowego

Ryby w recepturze marynacie że uważamy w tym artykule, przygotowuje się zaskakująco szybko i łatwo. Do tego dania nie ma potrzeby kupowania za granicą i bardzo drogich produktów. Powinno ono świeżego mrożonego Pollock do rozmrożenia w powietrzu, a następnie oczyścić płetw, jelita, ogon i głowę. Ugotować w multivarka powinien być w postaci małych kawałków. Muszą umieścić w misce emaliowanej, smaku solą, przyprawami, pieprzem i sokiem z cytryny, a następnie pozostawić do marynaty 40-65 minut.

Sposób wytwarzania sosu

Aby łowić w zalewie w multivarka jak znajomych i rodziny, należy zachować ostrożność, aby uzyskać najbardziej aromatyczne sos i pyszne. W tym celu muszą zostać oczyszczone, marchew i cebulę, a następnie tnie je na cienkie pierścieni i taśm. Kolejne warzywa umieścić w pojemniku z nowoczesnych urządzeń kuchennych, wlać olej słonecznikowy i włączyć tryb pieczenia przez 10 minut. W tym czasie cebulę i marchew powinna być pokryta apetyczną skorupy. Powinny one wlać jodowana sól i przyprawy i dodać pikantnym sosem pomidorowym. W wyniku mieszania ci grube i aromatyczne ciężar powinien być utworzony, które powinny być na czas, aby umieścić w misce.

Obróbka cieplna Pollock

Ryby w zalewie multivarka wytworzyć w następujący sposób: elementy do trawiona rolkę produktu w mące pszennej, a następnie umieszcza się w misce urządzenia i narybku w trybie pieczenia (7-10 minut). Po ten składnik powinien być odwrócony szpatułki, pokryć go wcześniej wykonane sos, blisko, ustawić program do gaszenia 50 minut. W tym czasie Pollock jest całkowicie ugotowane i wchłania smaki pomidorów marynacie. Po zakończeniu naczynia zaleca się posypać świeżymi ziołami i moczyć przez 3-8 minut, nawet ogrzewania.

Jak aplikować do stołu

Gotowane ryby marynowane w multivarka serwowane na obiad w gorące z dodatkami. Mintaja jest lepiej, aby ziemniaki puree lub ugotowany ryż długoziarnisty. Również dla takiej smaczne, aromatyczne i obfite Zaleca się, aby przedstawić świeży chleb żytni i sałatki surowych warzyw, warzywa i majonezu.