199 Shares 6444 views

Aby dokonać napraw. Ważnym krokiem – przygotowanie ścian do malowania

Wnętrze własnego domu lub mieszkania chciałby, aby zgodnie z nowości. Kluczową rolę odgrywają tu wykańczania ścian. Czy to tapety lub farby farby – wybór zależy od gustu i preferencji właścicieli, ale w każdym przypadku konieczne jest dokładne przygotowanie powierzchni ścian przed ich wykończenie.

Do tej pory, tapety traci swoją pozycję na rynku budowlanym. Malowanie ścian, przeciwnie, nabiera tempa. Dlaczego tak się dzieje? Prawdopodobnie chodzi o to, że farba daje więcej możliwości podczas dekoracji ścian. Kolorem, można dostosować przestrzeń każdego pomieszczenia – optycznie podnieść sufit, aby zwiększyć przestrzeń, wybrać obszar lub strefa pokoju.

Malowanie ścian jest obarczona pułapek, jak monotonna powierzchnia pozwala wyraźnie widać żadnych wad i nieprawidłowości. W ten sposób przygotowuje się do malowania ścian jest ważnym krokiem w pokoju wykończeniowej. W tym przypadku, jakość wyrównanie ma wielkie znaczenie.

Najmniej od wszystkich problemów przyniesie te mury, które nie zostały pomalowane. Wystarczające jest tylko usunięcie brudu i kurzu na powierzchni, a następnie usunąć wszystkie drobne pęknięcia i wypełniacz nierówności. Po wyschnięciu, muszą być szlifowane budowy pływaka i usunąć osłonę z warstwą podkładu, która poprawia przyczepność farby do powierzchni ścian, a nie chroni przed rozwarstwienie i pęknięć w przyszłości. W tym preparacie ścian do malowania się.

Zupełnie inna sprawa, gdy wola do nakładania farby na ścianach, które były wcześniej tapety lub uprzednio malowane. Tutaj praca będzie nieco bardziej skomplikowana. Zaczyna się od sceny, która nazywa się „ściany szkoleniowych pod tynkiem.” Pierwszym krokiem jest usunięcie starych powłok malarskich lub tapetę i czyszczenia powierzchni kleju i innych zanieczyszczeń. Następnie ściany są ustawione zaprawy. Pozwoli to wyeliminować nierówności i pęknięć. Po wysuszeniu gips jest stosowany do podkładu, która, jak wspomniano powyżej, poprawia przyczepność powierzchni ściany farbą. Przygotowanie ścian do malowania – to kluczowy etap w dekoracji ścian, więc warto przeprowadzić bardzo starannie, dokładnie i zgodnie z technologią. Dopiero wtedy pomalowane ściany będą bawić się przez długi czas.

Konieczne jest, aby powiedzieć kilka słów na temat i płynne tapety. Przygotowanie ściany w tym przypadku bardziej dokładnego, to znaczy w ramach tego rodzaju wykończenie być całkowicie wyrównać powierzchnię. Zagwarantuje to, że ściana cieczy spadnie mieszkania. Są one uważane za bardzo wybredna rodzaj wykończenia, ale ich stosowanie jest opłacalne. Piękne odcienie i specjalna struktura ciekłego tapety sprawiają, że wnętrze ciepłe i wygodne.

Malowanie ścian daje wielką szansę, aby pokój specjalnego, nie podobny do innych. I tylko wtedy, gdy ściany przygotowanie do lakierowania wykonywana jest na wysokim poziomie, ściany będą sami wyglądają świetnie. Gładka powierzchnia i idealnie dopasowana kombinacja kolorów będzie wykonać zadanie: Twój wystrój domu będzie podziwiany przez rodzinę i przyjaciół.