252 Shares 8614 views

Poliklinika 220, Moskwa: Adres i opinie

W Rosji, zgodnie z prawem, każdy obywatel może wybrać klinikę, do której jest dołączony. Tam będzie musiał zapewnić pomoc medyczną w razie potrzeby. Jest to wolność wyboru często sprawia, że ludzie myślą o tym, gdzie jest obserwowany. Następnie dowiesz się o tym, co klinika 220. Moskwie – to miasto, które zostaną omówione. Niniejszy instytucja metropolitalny może być zainteresowany? Jak dobrze jest świadczenie usług? Co użytkownicy sądzą o klinice? Jeżeli instytucja znajduje? Tylko odpowiadając na te pytania, można wyciągnąć wnioski co do rzetelności klinicznej.

krótki opis

220 kliniki w Moskwie – to stan instytucja budżetowa typu medycznego. Zapewnia pomoc z problemami zdrowotnymi. Instytucja jest multidyscyplinarnym ośrodkiem doradczym. Gdzie można uzyskać pomoc medyczną w różnych dziedzinach.

W rzeczywistości badanej instytucja dla jego funkcjonalności nie różni się od zwykłej kliniki miasta. Tutaj wziąć mieszkańcy Moskwa bezpłatnie w obecności polityki CHI.

Ważne: 220 klinika, w pytaniu – instytucja przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Dzieci tutaj nie służą pod byle pretekstem.

oddzielanie

Poliklinika 220 (Moskwa) – jest to bardzo duży obiekt. Składa się ona z kilku oddziałów i dużej liczby oddziałów. Wszystko to pozwala nam służyć codziennie duży przepływ odwiedzających.

Dziś w Moskwie istnieją 3 oddziały. Są to:

 • №42 Polyclinic;
 • Miasto Poliklinika №76;
 • poliklinika centrum №174.

Urzędy mają dużo ołowiu agencji. Pozwalają one otrzymać wielodyscyplinarne opieki dla wszystkich dorosłych mieszkańców Moskwy.

Można znaleźć tu następujące działy:

 • leczniczy (dwie);
 • ginekologii;
 • kardiologii;
 • neurologia;
 • ENT;
 • okulistyka;
 • konsultacji;
 • chirurgia;
 • urologia;
 • urazy;
 • endokrynologia;
 • profilaktyka medyczna;
 • Rentgenowskiej;
 • Diagnostyka funkcjonalna;
 • Badania USG;
 • fizjoterapia.

Ponadto obiekt dysponuje opieki dziennej, laboratorium diagnostyczne, gabinety zabiegowe i biurowych plazmaferezy. Tam zrobić masaż medyczny, produkują usług dentystycznych i kosmetycznych.

Poprzez świadczenie usług

Poliklinika 220 (Moskwa) – instytucja, która oferuje szeroką gamę opieki zdrowotnej dla ludności. Tutaj, podobnie jak wielokrotnie stwierdził, że jest możliwe, aby odwołać się do różnych specjalistów. Większość z tych usług są świadczone na zasadach budżetowej, polityki MHI. Jest to opcja wybrana przez większość użytkowników.

Jednak pacjenci mogą zdecydować się korzystać z płatnych usług. Różnią się one od bezpłatnej usługi poza kolejnością. Możesz łatwo wybrać konkretnego lekarza, który chce przyjść do recepcji. I nic więcej. Nikt nie jest zmuszony do płacenia za usługi i pomocy medycznej. Pacjent jest na zasadzie dobrowolności, aby napisać do eksperta musi ogłosić swoje intencje.

adres

Gdzie jest instytucja badane? Kwestia ta jest przedmiotem zainteresowania wielu mieszkańców stolicy. Mówi się, że klinika 220 (Moskwa) – klinika, która ma kilka oddziałów. Adresy są one różne. Funkcja ta jest konieczna, aby wziąć pod uwagę.

Gdzie jest główny budynek? Dla niektórych współrzędnych Clinic 220 można wykryć? Adres: Moskwa, ulica Zamorenova, 27. To tutaj znajduje się siedzibą instytucji.

Gałęzie 220 klinik w Moskwie są:

 • podróż Shmitovski, budynek 25 – GP №42;
 • Mantulinskaya Street 12 – Poliklinika №76;
 • Lane Rastorguevsky, 3 – GP №174.

Nie więcej departamentów i biur budynki przy ul. Zazwyczaj klinice №220 wydała wskazówki lekarza prowadzącego.

Kontakt

Ważną rolę odgrywają kontakty z zakładu. Na przykład, można korzystać z telefonu, aby nagrać specjalisty. Jest to wygodne, szybkie i niezawodne. 220 klinik w mieście Moskwa oferuje kilka pokoi dla komunikacji. Każda gałąź ich kombinacja.

W związku z powyższym proponuje się, aby dzwonić na numery, które są na oficjalnych urzędów witrynę do obudowy głowicy.

Należy pamiętać, że każdy oddział tej organizacji ma swój własny numer telefonu.

Z reguły te pokoje znajdujące się na stronie organizacji medycznych, wystarczającą do komfortowego interakcji z tych oddziałów instytucji. Według niektórych pacjentów, by dotrzeć do rejestrów wszystkich tych klinik jest bardzo trudne i trwa bardzo długo.

Sytuacja w instytucji

Poliklinika 220 (Moskwa) – stan instytucja budżetowa, w której wszyscy, którzy chcą zapewnić pomoc medyczną. Co feedback otrzymał tę klinikę? Co ludzie mówią o usługowych i okolicach odwiedzin tutaj?

W ogóle, ustanowienie opinie nie są znacznie różni się od powszechnej opinii ośrodków zdrowia publicznego w Rosji. Studiował organizacja otrzymuje negatywną opinię na temat sytuacji pacjentów. Dlaczego?

Według niektórych odwiedzających, klinika 220 (Moskwa) – miejsce, w którym powołanie lekarza, aby dostać się problematyczne w rejestrze stałych kolejkach w urzędach mogą mieć do czynienia z lekarzami chamstwa. Oddzielnie, podkreśla pracę laboratorium. Pacjenci mówią, że trzeba czekać trzy lub cztery godziny na swoją kolej do badania krwi. Fakt ten popycha instytucji.

O lekarzy

Ważnym punktem jest niuans, jak opinie o klinice lekarzy. Odgrywają one ogromną rolę dla reputacji całej instytucji. Poliklinika 220 (Moscow) opinie w tej dziedzinie w ogóle, zostaje zmieszany. Pacjenci nie można z całą pewnością powiedzieć, że wszyscy tutaj eksperci wykonuje świetną robotę z ich pracy i równie zaniedbania swoich obowiązków.

Niektórzy lekarze otrzymać pozytywną opinię. Mówią o nich jako uważnych specjalistów, którzy szybko postawić diagnozę i przepisać prawidłowego leczenia. Na przykład, niektórzy dentyści i lekarze w klinice są znane 220.

Ale nie wszystko jest tak dobre, jak się wydaje. Czasami widać niezadowolenie pacjentów przez lekarzy. Ktoś narzeka długich kolejkach, niektórzy podkreślają, że historia dzieje się na „skargi?” (Więcej lekarzy na co nie zwraca uwagi), ktoś umieścił niewłaściwą diagnozę lub niepowodzenie leczenia został powołany. Te opinie znaleziono około 220 klinice w Moskwie bardzo często. Nie mają żadnych dowodów, ale przyciąga uwagę mieszkańców ich obfitości.

Reasumując

Poliklinika 220 (Moskwa, Rosja) – jest najczęstszym poliklinika centrum, wśród których jest wiele w Rosji. Ma ona kilka oddziałów. Tutejsi lekarze pracują w większości dobre, dokładnie znając ich pracę. Atmosfera w klinice nie jest najlepszy – istnieją remontowe, aktualizowany sprzęt, ale stres nadal występuje.

Czy konieczne jest, żeby zająć? Poliklinika 220 w Moskwie, jest typowym przedstawicielem budżetu państwa instytucji medycznych, ze wszystkimi ich zaletami i wadami. Aby dołączyć i nadzór medyczny w klinice bezpłatnie pasują idealnie.