679 Shares 8539 views

Jakie są znaki Halloween? Z kim mogę się ubrać na Halloween?

31 października – Święto dość przerażający jednocześnie bardzo zabawny. W tym dniu na ulicach spacery po najróżniejszych znaków. Na Halloween można znaleźć i potwory i demony, oraz rozmaite osobistości.


Historia tego święta jest od tysięcy lat. Łączy ona w zupełnie przeciwstawnych tradycji. Chrześcijanie czczą świętych, Celtowie świętowali złe duchy, Rzymianie gloryfikować bogini roślin Pomona. W skrócie, to święto jest bardzo zróżnicowany, nietypowe i interesujące.

W przeddzień Wszystkich Świętych, wiele osób zaczyna myśleć poprzez szczegóły jego stroju. Postacie Halloween okazać się bardzo żywy i przerażający, jeśli twórczo produkcji strój. Więc kto ubrać wyglądać przyzwoity, wyróżniać się z tłumu i imponować swoim wyglądem?

Słynne postacie na Halloween

W rzeczywistości, wybór odpowiedniego koloru – nie takie trudne zadanie. Bardzo popularne znaki na Halloween – sławna.

Na przykład, fanów Króla Popu często przebierają się za Michaela Jacksona. Ten obraz wygląda bardzo stylowy i oryginalny. Przedstawiający znak „Moonwalk”, może spowodować lawinę emocji z przyjaciółmi i ludzi wokół nich.

Jednym z najbardziej popularnych pań dzisiaj jest Lady Gaga. Jeśli nie wiesz, co znaki na Halloween dla dziewczynek zostanie przydzielona specjalna oburzające, pomyśl o takim wariancie. Niezwykły kostium, błyszczące okulary i białą perukę – to wszystko, czego potrzeba do stworzenia tego obrazu.

Oczywiście, nie należy zapominać o takim charakterze popularnej jako hrabia Dracula. Kostium bohatera będzie bardzo przydatny w noc Halloween. Przywódca armii wampirów przyniesie fanów tego święta do pełnej rozkoszy.

Równie ważne są kostiumy bohaterów „Gwiezdnych Wojen”, „Transformers”, „Alicja w Krainie Czarów”, „Harry Potter”. Wiele osób woli ubierać się jak superbohaterowie – Batman, Superman, Spider-Man, Catwoman, etc …

Prawie złe duchy jego drodze

Postacie Halloween nadal najczęściej wiąże się z siłami ciemności. W przygotowaniu kostiumu można zrealizować wszystkie swoje najdziksze fantazje. W tym przypadku nikt nie uzna za szaloną osobą.

Na przykład, można pamiętać o znakach meksykańskiego święta narodowego – Dnia Zmarłych. W tym dniu, zgodnie z legendą, jego dom odwiedziła dusze martwych ludzi. Cóż, same symbole urlop – bogini Katrina i martwe meksykańskiej.

Można myśleć o bardziej nieoczekiwany sposób – dżin z magicznej lampy. Tu wszystko jest bardzo proste. Najważniejsze jest to, aby dowiedzieć się, jak umieścić na turbanie, szyć aksamitny kaftan lub odpowiedni strój i odebrać jakąś lampę Alladyna.

Eerie, ale całkiem ciekawa opcja – kombinezon Hellraiser. Aby to zrobić, trzeba trochę starych szmat i odpowiedni makijaż – czarne lub jasne czerwone usta, oczy i manicure. Ponadto konieczne jest, aby „rozczochrane” fryzurę lub znaleźć odpowiednią perukę.

Znaków na Halloween dla dziewczynek może być wybrany spośród znanych filmów takich jak „Czarownice z Eastwick” i „Buffy”. Wszystko zależy od ludzkiej wyobraźni i jego preferencjach.

Opowieści są zawsze popularne

Jeżeli żadna z powyższych opcji nie podoba, jeśli nie wiem, kim można ubrać na Halloween, myśleć o książkach i kreskówek dla dzieci. Światowej sławy postacie bajkowe zawsze pozostanie u szczytu popularności.

Piękna para na zewnątrz, na przykład kot Basilio i lisa Alice. Jasny Grimm, ogony i uszy, myśleliśmy, na podstawie opowieści dla dzieci „Pinokio” – i obaj będą mogli uzyskać wiele „złoto” z przechodniów w tajemniczej nocy.

kostium Halloween dla dziewczynek może być wykonane w stylu jednego z Disney bajek. Królewna Śnieżka i Mała syrenka Ariel, czy Kopciuszek Roszpunka – dziecko z pewnością będzie zadowolony tak jasny, delikatny, kobiecy wygląd.

Dzieci mogą ubierać Iwan Carewicz, Koshcheev nieśmiertelny, Serpent Gorynych lub wybrzeża Morza Czarnego. Te ponadczasowe obrazy zawsze będzie „w modzie”, a więc dokonując takiego garnituru, jesteś w żadnym wypadku nie stracić. Ulubione postacie będą odwoływać się do wszystkich swoich przyjaciół i znajomych!

cechy oryginalny

Z myślą o tych, którzy potrafią ubrać na Halloween, należy zwrócić szczególną uwagę na nietypowe niestandardowych kolorach. Na przykład, będzie wyglądać oryginalną parę, ubraną w postaci Schwarzenegger DeVito i „Twins” z filmu. Jeśli Ty i Twój znajomy istotnie różnią wzrostu, po prostu zakupić te same okulary i kombinezony. „Duży” i „mały człowiek” wszyscy pod wrażeniem.

Ciekawe i nietypowe stroje będzie wyglądać zespołu „The Beatles” lub „Metallica”. Z tych sukienek będzie żadnych problemów. Śpiewa słynną kompozycję podczas spaceru ulicami, będzie wyróżniać się z tłumu dużo.

Jest to możliwe do rozróżnienia więcej i jego poczucie humoru, ubrany, na przykład, Pamela Anderson. Blond peruka i fałszywy rachunek nakładające biust pomoże dziewczynie zrobić wrażenie na ludzi wokół nich.

W ten sposób unikalny i oryginalny kostium wymyślić nie jest trudne. Trzeba tylko pokazać trochę wyobraźni i pomysłowości.

„Change” narodowość

Jednak nie jest to konieczne, aby wybrać swoją drogę przerażających postaci. Na Halloween można ubrać i zupełnie inna. Na przykład za pomocą zwykłego ciemną lub czarną pończochę Grimm może z łatwością „przekształcić” w kolorze czarnym. Pozostaje tylko wybrać odpowiednie ubrania – a obraz jest kompletny!

Dziewczęta mogą nosić zasłonę, podając się za przedstawicieli krajów muzułmańskich. Długa sukienka i rola tzw skromny-konkubiny pewno dodać obraz niezwykłych kolorach.

Inna opcja: strój indyjski tancerz. Będzie to wymagało sari i makijażu jasny. Jeśli dziewczyna umie tańczyć, a mimo to jest to święto jest po prostu niezrównany.

Indian suit podejmowania przystawki! Grimm nie potrzebują tak dużo. Najważniejszą rzeczą – to wielkie pióra wstawione fryzury. I, oczywiście, skórzane ubrania z frędzlami. W pobliżu Indian byłoby miło, aby zatrzymać się i kowboj. Krótko mówiąc, każdy strój jest konieczne, aby myśleć z wyprzedzeniem!

Ubierz całą firmę

A ile zabawy odebrać ubrania dla całej grupy przyjaciół! Załóżmy, że firma ma zamiar uczcić tę wyjątkową okazję razem. Przede wszystkim, trzeba myśleć o tym, co dokładnie jesteś zainteresowany Halloween znaków. Lista przyjaciół razem. Po tym, wspólna praca na stroje.

Dlaczego firma spotkać zabawy na wakacje? Tak, po prostu dlatego, że można zorganizować całą ideę, to znaczy, przyjaciele i rodzina mogą ubierać się, na przykład, w Batman, Robin, Joker i Poison Ivy.

Można się spotkać i zrobić towarzyszy kostiumy cała firma Oz. Oczywiście, główną postacią w tym przypadku będzie Jack Dyniogłowy.

Zgadnij, kto?

Można dokonać wyraźnego i niespodziankę dla całej firmy. kostium Halloween dla dziewczynek, można wybrać styl Madonny lub członkiem grupy pop „Spice gorlz”. I niech otaczająca zgadnij co rodzaj charakteru!

Facet mogą być tworzone i cały oryginalny obraz! Tłum zgromadzonych za „Paparazzi” i trudnych strażników, dodając trochę blichtru na ich wygląd i urok na sobie drogi garnitur, człowiek „Turn” w Leonardo Di Caprio.

być kreatywny

Więc swoją wyobraźnię i twórcze myślenie – najważniejsze, aby przygotować stroje na Halloween. Zdjęcie wykonane na tego święta, mówi wiele. To nie jest tak ważne, co będzie – Frankenstein, czarownica, mumia lub gwiazdą pop. Wystarczy pomyśleć dokładnie o każdy szczegół jego stroju. W ten sposób będziesz w stanie pokonać wszystko wokół ich pomysłowości! Nie bój się eksperymentować, a zobaczysz, że twój talent będzie mile widziana!