767 Shares 2869 views

scenariusz Boże Narodzenie na imprezie firmowej

Zima – to bajkowy, magiczny czas. Strony firmowe, święta, goście – Wszystkie wymienione w kolorze, radosne kalejdoskopie. Omówmy skrypty świątecznych jak powinny przynieść zabawy i ducha magii. I będziemy oferować zabawy scenariusz na imprezie firmowej.

Tak, Boże Narodzenie skrypt powinien być dynamiczny i zabawa dla wszystkich uczestników. Jeśli jest to firmowe, należy użyć dowcipy dla dorosłych i tematów. Nie jest konieczne, aby zatrudnić specjalistów dla widowiska. Boże Narodzenie skrypt napisany przez siebie i umieścić zbiorową siłę – jest to najlepszy trening dla ducha zespołu i konwergencji pracowników. Najważniejsze – fantazja, chęć zaskakiwać, cieszyć się i bawić z serca.

W tradycyjnym scenariuszu Bożego Narodzenia to nie tylko wydajność, ale także święto z tańcami, więc najlepiej, aby podświetlić obchody danego dnia, więc można odpocząć iw pełni poczuć świąteczny nastrój.

A teraz przyjrzyjmy się świąt Bożego Narodzenia scenariusza, który przeprowadzi Mikołaj, senior, Santa Claus, Snow Maiden, Elf i dwóch zamaskowanych uczestników (kobiet i mężczyzn).

HOST: Witaj, drodzy goście! To święto, a to długo oczekiwana choinka! Odważny, jasny święto – Boże Narodzenie! Pozwól nam światło świec i podnieść nasze kieliszki, opowieść zaczyna!

/ Byli zapalił świece na stołach, brzęk szklanek, pierwszy toast. Brzmi Jingle Bells, out, taniec, Mikołaj /.

SANTA: Hellou, Frendz! Mam źle rozumiane w języku rosyjskim, przepraszam! Ale kocham cię, ludzie, i pochodzą z dalekiego kraju, gratulacje!

HOST: Witam, Dear Santa! My też cię kocham i są bardzo zadowoleni, że masz przyjść!

/ Przy dźwiękach „Las Raised choinki” Santa Claus pochodzi ociężale /.

Ojciec Frost: Zmęczony, zabiję! Dobry wieczór, moi drodzy! Stare I dla takich wyjazdów, ale chciał, aby cię zadowolić, gratulacje! Ach, co to jest oszustem?

HOST: Dzień dobry, dziadku! Tak miło was przyjść! I to jest – Santa Claus, spotkać ludzi, dziadku!

Ojciec Frost: Tak, to jest mój brat! No, cześć!

Mikołaj: Och, bracie! Cześć!

/ Święty Mikołaj przytulanie /.

HOST: Więc dobrze, że nieporozumienia zostały pozostawione. Wypijmy do więzi rodzinnych, dla naszych bliskich i krewnych!

/ Święty Mikołaj śpiewa piosenkę „Bracie powiedz mi czy nie mój brat,” wylewa szampana /.

Ojciec Frost: Oh, już nie pamięć. O Królewnie Śnieżce, zapomniałem! Moja wnuczka pozostaje w tyle, zgubić, tak myślę. Powiedział, wylewka tylko proszek i nadrobić zaległości – a tu nie ma nikogo do tej pory.

SANTA: Aha, i Elf być ze mną. Pogratulował rodzinę i jeden tu być. I nadal nie ma powrotu, too.

MODERATOR: Pomóżmy guests'll wywołać Sprite i Snow Maiden, zgodnie z naszą tradycją. Sen-gu Roig-ka! Elf!

/ Goście zwanych bajkowych postaci. Obejmują Maiden i Elf, czule patrząc na siebie. Elf otwiera usta do piosenki Baskov „Snow Maiden” /.

Snow Maiden: Żenię, dziadek!

Ojciec Frost: Zwariowałeś, czy co? I Iwan Carewicz jak?

Snow Maiden: Tak, wszystko w porządku, dobrze, że coś księcia! Jego królestwo, a jeszcze nic. Leprechaun mi tych wierszach poświęconych – wow! Żaden poeta jeszcze nie wymyślił! Cóż, Elfichek, przeczytaj!

/ Elf uderza poetę pozie i czyta „Pamiętam wspaniałą chwilę” /.

Ojciec Frost: wierzę, słyszałem je gdzieś.

ELF: Co masz na myśli? To dlatego, że ludzie zostały skradzione! A ja jestem tylko pół godziny temu, pisałem!

SANTA: Podczas rozmowy, goście mają się nudzić w ogóle. Ay-ay-ay! Nie można zapomnieć o gości!

Snow Maiden: Nie, nie zapomnieliśmy o naszych drogich gości! Mamy prezenty dla nich! Najbardziej prawdomówny przewidywania co czekasz na następny rok!

/ Wyciągi piękne pudełko z pocztówek, goście wybierają jeden. Na każdej karcie – dobra zabawa, jasny życzeń odnaleźć skarb, dostać prezent, odwiedź bajkę itd /.

MODERATOR: Dziękuję, Snow Maiden i Elf! A teraz – na parkiecie! Drodzy Goście, wychodzić do tańca, a my jesteśmy Król i królowa będą wybierać!

/ Goście tańczą po 15-20 minut określić najtrwalsze i charyzmatycznych tancerzy, nagradzać je żartobliwie „Korona”. Kostiumach pojawiają /.

Kostiumach: Sow-Wei, posevaem … / ziarna Rozproszenie, słodycze, moentki /.

I konkurencja kolęda Powiedzmy, kto wie więcej?

/ Goście dzielą się na dwa zespoły, na zmianę śpiewając kolędy. Snow Maiden w tym czasie sprawia, że oczy maskers /.

Snow Maiden: Żenię, dziadek!

Ojciec Frost: Słyszałem już, na elfa.

Snow Maiden: Nie, Dziadku, dlaczego muszę to Elf za granicą, w domu wszystkie więcej zabawy i lepiej! Patrzcie co oczyszczenie sam wybrał przystojny! Nie dlatego, że Elf – wykapany z Koschey!

/ Weź Mummers ręcznie, idzie z nim. Elf przychodzi do Mummers /.

ELF: Madame!

Kostiumach: Mademoiselle …

ELF: Mademoiselle, pan powiedział, jaka jesteś piękna? Pamiętam wspaniałą chwilę …

/ Oczarować przebranych za nim, pozostawiając jej /.

Ojciec Frost: Och, ci młodzi ludzie, dla ich oczu i oczy potrzebują! Wesołych Świąt, moi drodzy, pójdziemy do Santa, gdy nie zostały one wykonane ponownie.

SANTA: Oh, naprawdę podoba mi się tutaj, muszę wrócić na kolejny rok! Do widzenia! Wesołych Świąt!

/ Święty Mikołaj zostawić /.

HOST: Dobrze, że złamał naszych gości. I święta Bożego Narodzenia to tylko początek! Święto, niech napełni nasze okulary!

/ Życzę ci szczęścia, Guardian Angel, czyste niebo, Wesołych Świąt. Maiden biega po scenie /.

Snow Maiden: Żenię, dziadek!

Jest łatwy do zaprojektowania i Wesołych Świąt skrypt, który będzie zabawiać i zabawiać gości festiwalu. Jest to możliwe na inne gry i dowcipy – co najważniejsze, wyobraźni i dobry humor.