402 Shares 6165 views

Red dni kalendarzowych. Jak odpocząć w 2014

W artykule „Red dni kalendarzowych” opowiada o dniach wolnych w 2014 roku, które zostaną przedstawione w święta, więc trzeba z góry wiedzieć, co cię czeka w ciągu najbliższych 12 miesięcy. Informacje, które są przedstawiane Państwu poniżej, jest oficjalnym i nie zostaną zmienione.

Red dni kalendarzowych od stycznia do marca 2014 roku

styczeń

W świąt noworocznych Rosjanie będą musieli chodzić przez tydzień. Władze zdecydowały, że począwszy od pierwszego dnia po ósmej włącznie, ludzie muszą odpocząć i przejść do „wakacji noworocznych”, aby uzyskać dobrą wytrzymałość wzmocnienia przed nowym rokiem pracy. Przypomnijmy, że 30 i 31 grudnia 2013 ogłosił obecnych pracowników, których nigdy nie zdarzyło się wcześniej. Oznacza to, że sama moc – święto – dla Rosjan, aby uruchomić go w pierwszym dniu stycznia. W tym tygodniu przypada święto i prawosławny – Boże Narodzenie, obchodzone w dniu 7 stycznia.

luty

2 03 lutego 2014 przypada w niedzielę, a więc nie trzeba czekać na długi weekend. W uzupełnieniu do wypoczynku, Rosjanie będą musieli odpocząć następnego dnia, 24.

marzec

W pierwszym miesiącu wiosny 2014 Rosjan oczekiwać którego wyjście 10 jest przewidziany na cześć Dnia Kobiet – 8 marca. Uroczysty ogłoszono zaledwie trzy dni – od 8 do 10 marca włącznie.

Red dni kalendarzowych od kwietnia do czerwca 2014 roku

kwiecień

święta w danym miesiącu nie istnieje. 1 kwietnia – „Dzień oszukać „: każdy może grać i jego koledzy śmieją się z przyjaciółmi.

maj

Pierwsza część weekend oczekuje się w okresie od 1 maja do 4 maja włącznie. W tym czasie musi Labor Day. Po tym, aby wypracować cztery dni i pozostawić ponownie na święta – od 9 maja do 11 maja włącznie. W tym czasie kraj będzie obchodzić Dzień Zwycięstwa w Wielkiej Wojnie Ojczyźnianej w latach 1941-1945. W sumie, trzeci miesiąc wiosny przyniesie Rosjanom siedem dni wolnego.

czerwiec

Urlop w tym miesiącu rozpoczyna się 12 numerów, co stanowi w Dniu Rosji, a ostatnie cztery dni. To jest praca Rosjanie wyjdzie 16 czerwca.

Red dni kalendarzowych od czerwca do grudnia

Po wakacjach czerwca rozpoczyna się zastój, a następny festiwal będzie dopiero 04 listopada. Przypomnijmy, że termin ten jest uważany za Dzień Jedności Narodowej. Czerwony dzień w kalendarzu w listopadzie – 1 do 4 cyfr.

streszczenie

Jeśli weźmiemy pod uwagę, że w 2014 roku, 365 dni, prawie jedna trzecia z tego okresu, Rosjanie spocznie, czyli 118 dni. Liczba ta, oczywiście, zawiera standardową weekend – soboty i niedziele. 247 dni w roku 2014 będą pracować, a 6 – zmniejszenie (pre). Obecność lub nieobecność pracodawcy regulowanych w kolejności losowej. Co do zasady, mówimy o zmniejszenie wymiaru czasu pracy o jedną godzinę. Więc podsumujmy.

Red dni kalendarzowych w roku 2014

miesiąc

ferie

do reszty

styczeń

Od 1 do 8

8 dni

luty

23, 24

1 doby (23 – niedziela)

marzec

Od 8 do 10

1 dzień (9, 10 – w soboty i niedziele)

maj

Od 1 do 4 i 9 do 11,

4 dni, 3 dni

czerwiec

Od 12 do 15

4 dni

listopad

Od 1 do 4

4 dni

Użyj tych dniach produktywnie i spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi, odpocząć i zebrać siły przed pójściem do pracy, to nic dziwnego, że rząd rosyjski daje nam możliwość chodzić godne uwagi i ważne dla naszego kraju, dat i wydarzeń.