267 Shares 4808 views

Gdy dzień się z ogłoszeniodawcą?

Jeśli nie wiem z pierwszej ręki, jak pozycjonować markę lub generowanie twórczych rozwiązań dla promocji produktu, prawdopodobnie reklamodawcy dzień – to twój profesjonalny święto. Łączy obchody różnią się na pierwszy rzut oka, specjały marketingu, PR-manager i kierownik sprzedaży reklamy, a obszar pod nim. Podobnie jak w przypadku wszystkich tych zawodów, święto na ich cześć nie pojawił się tak dawno temu w Rosji.


Faktycznie, reklamuje się, to „motorem handlu”, jak to trafnie nazwał je pisarze ILF i Petrov, zaczęła się rozwijać w naszym kraju dopiero wraz z nadejściem pierestrojki. To był Gorbaczow wykazał niewątpliwą wagę i znaczenie dla rozwoju wolnej przedsiębiorczości. Potem sam stał się członkiem kilku rolek. Tak, częściowo reklamodawcy Day – to zasługa pierwszego prezydenta.

obecny czas

Teraz przemysł zatrudnia setki tysięcy ludzi w całej Rosji, a sama liczba filmów i filmów wzrasta z roku na rok. Istnieje również rośnie, a jakość nagrania – od prymitywnych reklam wczesnych latach '90 nowoczesnej technologii komputerowej. I ile pieniędzy idzie do tego sektora – słowa nie można przekazać. Dlatego istnieje potrzeba i okazji Dnia reklamującego – w rzeczywistości pracę trudno nie zauważyć prostego mieszkańca tych twórczych i oryginalnych ludzi.

Trochę historii

Ogólnie, źródła tego zawodu są zakorzenione w historii starożytnej. W starożytnym Rzymie istniały specjalne zwiastunami, które objęte duchowe i polityczne życie „Wiecznego Miasta” dla jego mieszkańców. W języku łacińskim, ich aktywność nazwano «reclamare», co oznacza „płakać, krzyczeć”. Stąd wszystkie znane słowo „reklama”. Teraz ona rozprzestrzenia się nie tylko ustnie, ale również wpływa na percepcję słuchową i wzrokową sfery. Teraz zawód „reklamodawcy” jest bardzo popularne.

Skupia mistrzów słowa, kamery, dźwięk, zmusza ludzi, aby pokazać niezwykłą pomysłowość i wyobraźnię, aby w ciągu silnej konkurencji zwrócić uwagę na jej wałkiem, a następnie – do produktu, który zakrywa. Ogromna rola reklamy w życiu politycznym społeczeństwa. Bez PR-usługa nie działa, nie ma lidera w tym sektorze, a dopiero co był skromny wyścig prezydencki, jeśli nie panami reklamy!

dzień sportu

Dlatego od 1994 roku, wszystkie one mają swoje własne święto prawną. Jego przyjęte obchodzić w dniu 23 października. I od dnia reklamodawcy, jak mówią, „Poszedłem do ludzi.” Jej uroczystość odbywa się bardzo głośne i jasne, jak wszystkie ludzkie działania związane z promocją i oczywiście reklamy. W taki ważny dzień zazwyczaj postaciami to pole odbywa się wiele działań, zarówno w masowych środkach przekazu, oraz w miejscach publicznych.

Tradycyjnie, klubów odbywają się imprezy tematyczne, dedykowane do takiego zdarzenia, takie jak reklamodawcy Day 2013. A jeśli wolą losu jesteś zaangażowany w tej branży lub zlecić jego przyjaciela lub przyjaciół, w dniu 23 października będzie dla Ciebie pomyślny okazji i dobrą okazję do odpoczynku i relaksu na imprezie z okazji tego dnia.