341 Shares 6701 views

10 bardzo nietypowe sposoby, aby się bawić, gdy znudzony

Nuda – jest to warunek nieuniknione. Ale fakt ten nie oznacza, że nadszedł czas, aby być najbardziej bolesne w swoim życiu. Nie ma mowy! W rzeczywistości, można łatwo przekształcić nudny czas do zabawy, jeśli odwołać się do pomocy wyobraźni. Skręć czasami ich życie do góry nogami, choć od czasu do czasu zajmuje się pewnego rodzaju zabawy i aktywności twórczej.


Pobyt czyjegoś cienia

Na przykład, nie przegapisz oczekując swojego przyjaciela. Zamiast stosować się do telefonu, zacznij obserwować ludzi. A kiedy znaleźć dobrego kandydata, stać się jego cień. Zobacz, jak długo będzie w stanie za nim, gdyż nie zobaczymy.

Po chwili wejdziesz do emocji i trzeba będzie podnieść. Dodać kilka bramek i wziąć przyjemność bardziej skomplikowane. Co jest najbardziej interesujące? Tak szybko, jak można zauważyć, nie trzeba spadać twarzą w błocie. Spójrz przyjazny i zapytać: „Co? Czy coś się stało? „Ghostly obcy zachowa swoje zainteresowanie, natomiast pojawia się w końcu Twój przyjaciel, który jest zawsze późno.

Dowiedz się, jak zawiązać krawat

Istnieje prawie milion sposobów, jak wiązać krawat, czyli każdy ma coś do nauki. Istnieje nieskończona liczba węzłów, które wykonują ten sam cel, ale to wszystko jest zbyt trudne.

A jeśli już opanowali tę naukę, wymyślić jakiś sposób do swego. W szczęce mężczyzny nie opadają, gdy można pokazać prawdziwy cud – zwiąże węzeł „Christensen”?

Travel time

Pamiętasz kapsułę czasu z czasów szkolnych? Wszyscy Velociraptors miłosne rysunek palce i Wojownicze Żółwie Ninja! Ale okazuje się, że około dziewięć milionów wiele się zmieniło od tamtego czasu, byłeś uczniem czwartej klasy, prawda? Wyobraź sobie ile więcej będzie zmieniać się w 20 lat? Tyle rzeczy są śmieszne.

Będziesz mieć pudełko po butach lub pojemnik, aby nie wyrzucić, nawet w odległej przyszłości tylko. Udekoruj go tak, że można dodać do tych rzeczy, które lubisz. Na przykład, trzymać etykiet na górze butelki bourbona, naklejki. Następnie napełnić go zdjęć, dokumentów, papierów, w którym życie codzienne jest szczegółowo opisany, rzeczy, które mają obsesję na punkcie, należy dołączyć list do jego przyszłości „ja” i kilka drobiazgów. Można dokonać takiego pola przynajmniej raz w roku, oczywiście, jeśli chcesz, po prostu trzeba przydzielić miejsca do ich przechowywania.

Nauczyć się alfabetu

Tak, wszyscy wiemy alfabetu. Ale czy wiesz, hiszpański, angielski, alfabet cyrylicy? Nie. Prawdopodobnie nie. I ile będziesz zadowolony, gdy nauczysz alfabetów niemiecki, portugalski i francuski? Będzie mu odpowiadał.

Dość często, różne alfabety są publikowane nie tylko w odpowiedni sposób brzmią, ale także z lekcji na YouTube. Można szybko uczyć się języków obcych, a tym samym zabić nudę!

Zostań detektywem

Czy masz płytę z serii „sekretów Zdrowie” w kolejce na następny koncert ostatniej nocy? Czy czytasz książki o Charles Manson około 85 razy? Aktywność ta jest dla Ciebie! Obudzić Sherlock Holmes i zbadać wszystkie zbrodnie, które można znaleźć w Internecie!

Jeśli masz dziwne sąsiada, który wydaje się być coś ukrywa, coś się nauczyć raz na zawsze, czy jest to związane z przestępczością. Jest to jedna z tych czynności, które wciąga do kilku godzin, ale sprawia wrażenie, że to było tylko parę minut. W końcu, być może nie jest to miejsce dla Ciebie w policji.

kodowanie koloru

Umieścić w jednej kupie spodnie, koszule – do drugiego i nadal „rosnąć” sterty dopóki nie jest pusta w swojej szafie. Wtedy zaczynają się umieścić wszystko z powrotem, ale nie tak, w takiej kolejności, w której kolory tęczy są. Nigdy nie będzie trwać w nieskończoność polować znaleźć swoją ulubioną fioletową koszulę. Zamiast tego, będziesz wiedzieć dokładnie, gdzie szukać!

Po zakończeniu tej ekstrawagancję polakierowane, naprawdę jak pryadok w szafie. Heck, może być nawet dodatkowy pokój powiesić lustro modne ubrania modelowania. Bonus: Następnym razem, kiedy iść na zakupy, można dowiedzieć się, jakie kolory brakuje w twojej szafie. Może wtedy może nawet chce umieścić swoje książki w kolejności alfabetycznej!

Zbierz galerię luksusowe

Najlepszą częścią tej działalności jest to, że zawsze masz przedmiot lub przedmioty tyle czasu, ile trzeba. Niezależnie od tego, czy jesteś fotografowania psa, rodzeństwo lub miskę owoców, masz możliwość eksperymentowania z różnymi kątami i oświetlenia.

Kiedy dojdziesz do czego będą zadowoleni ze swojej pracy, trzeba będzie nic do zawstydzanie wybrać jakiś amator fotografii do udziału w konkursie fotograficznym. Możesz wygrać nagrodę pocieszenia, nowy aparat, wodoodporne plecaki, a nawet podróż do Europy! A kto powiedział, że nuda nie może się opłacać?

Akcja epickiego strachu

Tak, doskonały strach wymaga planowania. Nie można atakować kogoś z typowych schronów, na przykład, od drzwi do łazienki lub w kuchni pod stołem. Trzeba rozwijać i wymyślać nowe miejsca: pod łóżkiem, aby ukryć pod ubraniem w szafie lub nawet na tylnym siedzeniu samochodu. Są to miejsca, w którym wszyscy czują się nieswojo, ale nikt nie spodziewa się, że może to dobrze przestraszyć.

Teraz trzeba cierpliwości. Powiedzmy męża – główny cel. Gdyby niedbale powiesił kurtkę w szafie, która przylega do jego biura, będzie można go przestraszyć, tuż przed pójdzie spać. Po prostu trzeba obserwować jego działania. Niech włożył szaty i osiadł komfortowo, a następnie atak. Dodatkowe punkty zostaną dodane, jeśli zorganizować rzeczy, takich jak hałas, szeleszcząc, grzechotanie, aby zwrócić jego uwagę, a tym samym wywołać strach, wątpliwości, wpisz go w błąd, a następnie można wyskoczyć i przestraszyć.

Złóż swój ulubiony napój

Wódka? Tequila? Zrobić we własnej kuchni. Nie tylko, że można gotować standardowego drinka, więc więcej i pochodzą z własnych receptur, ale to dopiero po elementach podstawowych.

Dodaj trochę mango w ich tequili lub próbować tworzyć własne receptury: wymieszać wódkę z sokiem pomidorowym i gotować „Bloody Mary”. Gdy masz kilka opcji, zaprosić znajomych, więc próbowałem wszystkiego i opuścił swoją opinię na temat receptur.

Zorganizować dzień samouczek – to bardzo przydatna

Pamiętasz swoje beztroskie dni w młodości? Czytanie książek zawsze cię nudzi, a czasem nawet senność. Ale czytanie książek, na przykład, o planetach – Dziś jest rzeczywiście bardzo ciekawe ćwiczenia. Można wymienić wszystkich satelitów Jowisza? Prawdopodobnie nie. Ale jak tylko zanurzyć się w atmosferze książki, byłoby to bardzo przydatne i ciekawe ćwiczenia.

Przeglądaj strychu / piwnicy, patrzeć pod łóżko, aby zobaczyć, czy już dawno zapomniane i utracone podręczniki czy encyklopedie. Jeśli jesteś zainteresowany – proszę czytać! Dość interesujące, aby przeczytać jakiś rzeczywisty tekst, zamiast bezcelowe surfowanie po Internecie. Ponadto, zbyt poczują inteligentne!

Zapomnij o nudzie na zawsze

Kiedy nuda dopiero zaczyna przenikać do dnia, nie pozwól, by wchłonąć cię przez długi czas! Zwiększenie poziomu zainteresowania, poszukiwania nowych działań, aby być przydatne i ciekawe, aby wypełnić swój czas, czy dochodzenie przestępstw, tworząc tęczę w szafce lub banalne nauki alfabetu.