198 Shares 5433 views

Scenariusz 23 lutego. Szkoła jest również zabawa!

Każdy wie, że 23 lutego (Dzień Obrońcy Ojczyzny) mówią absolutnie wszyscy ludzie, bez względu na wiek, status społeczny i czego służyła, czy nie. To po prostu tak się stało … Dlatego dla studentów na 23 lutego tego samego wypoczynku, jak i dla użytkowników końcowych, a nawet odwiedził mężczyzn wojennych. Dobre lub złe – nie jest znane … Jednak chłopcy, a raczej przyszłe Obrońcy Ojczyzny oczekiwać ich dziewczyn, matek i nauczycieli gratulacje, prezenty i uwagi. Dla „men” przygotowywane są poranki, kupił pamiątki hurtowych w formie kubki, breloki, gier komputerowych i innych rzeczy, położyć na stole. Przedszkole chłopcy wiedzą, że w tym dniu będą honorowane nie gorzej niż żołnierza na paradzie Dzień Zwycięstwa. Dlatego, aby nie stracić twarzy przed silnym połowy ludzkości, młode panie w każdym wieku przygotowano scenariusz 23 lutego w szkole. uczennice Fantasy nie są bogate, więc podamy kilka wskazówek, jak napisać skrypt w dniu 23 lutego dla studentów i zrobić partia naprawdę zabawne.


Wskazówka 1: Skrypt musi być oryginalne. Pobity i standardowe scenariusze z jednego i tego samego zestawu konkursach dziwi nikogo. Jeśli chcesz, aby pamiętać, że dzień chłopca w nadchodzących latach, należy rozważyć ich interesów. W dzisiejszym świecie wielu młodych ludzi silnie pasjonatów superbohaterów i gier wideo. Może pochodzić z konkursu, w którym mogą zaprezentować się w postać jednego z bohaterów przeboju i konkurować w mocy? Niech to będzie komiks walka z Toy Guns obrażeń, ale będą go traktować naprawdę poważnie facetów.

Wskazówka 2. Nakarm „bohaterów”. Scenariusz 23 lutego w szkole musi zawierać element herbaty. Niekoniecznie siedzieć przy stole i wylewanie herbaty do filiżanki z porcelany. Wystarczy na pokrycie w formie bufetu, które będą ciastka, słodycze, kanapki i napoje. Jeśli poranek poświęcony tematyce wojskowej, niech chłopcy przedstawić się w wojsku i zjeść porcji kompot jęczmienia. To znaczy, zanurzenie w środowisku naturalnym. Ponieważ konkurencja na temat oferty żywność chłopców obrać ziemniaki w czasie armia im te umiejętności mogą się przydać.

Wskazówka 3. Nie zapomnij o sporcie. Sport jest bardzo ważny w życiu tego człowieka. wydarzenia sportowe ujawniają najmocniejszy i odważnego faceta. Pompek, przysiadów, gra w piłkę, zapasy pokazać, kto jest najsilniejszy w zespole.

Rada 4. Siła talentu. Ten obrońca Ojczyzny opracowane nie tylko fizycznie, ale również duchowo. Nie zapomnij o intelektualnych i twórczych zawodach. Można także koncert elementem wieczór wypoczynkowego, gdzie dziewczyny mogą gratuluję z okazji swoich kolegów, śpiewają i tańczą. Z kolei młodzi ludzie mogą czytać wiersze o wojnie i wojsku dla ich ojców i dziadów. scenariusz koncert 23 lutego i należy myśleć z wyprzedzeniem.

Gry dla chłopców

Skrypt w dniu 23 lutego w szkole jest kompletna bez gry. Na przykład, gra „na tyłach wroga” niesie nie tylko nastolatków, ale również dorosłych mężczyzn. Trzeba będzie rekwizyty – 2 pistolety (zabawki, oczywiście) z kul plastikowych i tunel 2 tkaniny, jak również cel papieru. Cele są ustawione przed tunelami. Na strzałkę sygnału 2 w pozycji leżącej muszą przedzierać się przez tunel i kołaczę docelową strzał, a następnie powrócić do oryginału. Zwycięzcą jest strzelec, który szybko osiągnąć cel.

Kolejna gra „rzucanie granatami,” popularne wśród chłopców. Będziesz potrzebował piłki ( „granat”), kręgle ( „cele”) oraz krzesło ( „wykopu”). Kołki są umieszczone w przedniej części „wykopu” w różnych odległościach. Zadaniem żołnierzy z wykopu tyle szpilki są powalony jego „granat”.

Gry na wojsko i żołnierze bardzo dużo. Można wymyślić własnej rozrywki, a przede wszystkim do skryptu w dniu 23 lutego w szkole nie było nudne, i przypomniał chłopców przez długi czas!