549 Shares 962 views

Zabawne i ekscytujące, aby spędzić uroczystość ślubną: konkursy dla wiano

W czasach starożytnych posag został uznany za obowiązkowy element ceremonii ślubnej. Tradycja osiągnął naszych czasów, który przeszedł niewielkie zmiany. Jednak jej istota pozostaje niezmienna: pan młody i jego przyjaciele przyjść do domu panny młodej, na progu ich zaręczonych spotkać się z przyjaciółmi, a dostać się do niego, oblubieniec trzeba przejść przez konkursach na wiano, wynalazł dziewczyny.


Że wymyślić?

Najlepsze dopasowanie nie jest zbyt skomplikowane i zawiłe konkursy dla wiano. Pan młody powinien być w stanie poradzić sobie z nimi. Śmieszne i zabawne puzzle poprawi nastrój i przekształcić wszystkie okupu interesującą część procesu ślubu. So, oryginalne konkursy dla wiano.

Pierwsze zadanie: gwint

W przedniej części drzwi wejściowych lub ciągnąć wątku. Stan: wspinać się, gryźć, wymioty i nie można go dotknąć. Pan młody powinien wymyślić sposób na zewnątrz. Odpowiedź: spalić ciąg.

Drugi test: w wiadrze wody

Do życia rodzinnego było łez, wszystkie z nich muszą być wylana tu i teraz. Włożyliśmy oczyszczenie niepełne wiadro wody. Cel: woda musi płynąć na krawędzi, ale nie można dotknąć wiadro. Odpowiedź: oczyszczenie napełnia wiadro z różnych przedmiotów.

Trzecia konkurencja: trzy kieliszki

przyjaciele młodej spotkanie oblubieńca. W ich rękach tacę z trzech szklanek niego. Muszą wypełnić tak, że w tym samym szelest, dzwonienie w drugiej, w syknął trzeci. Pan młody powinien wlać szampana, umieścić monety w szklance i pieniędzy w drugiej.

Q zestawienie

Ahead – drabina. Każdy krok towarzyszy wydaniu ukochanej. Pytania: 1. Dzień zakochany w młodej. 2. Gdzie to się stało? 3. Jaka jest wielkość stopy z ukochaną? 4. Pełna nazwa przyszłej teściowej. 5. Po jej urodziny? 6. Jaka jest objętość talii narzeczonej? 7. Ulubione kwiaty przyszłej żony. 8. Kolor oczu na zwężenie. 9. Jaka jest pora roku, swoją narzeczona kocha najbardziej? 10. Co jest bardziej jak swoje ulubione: romantyczną kolację, pójść do klubu, lub uczenia się nowego przepisu? 11. W przypadku, gdy jest ona lubi relaks: na morzu, w lesie, w górach? 12. Ulubione perfumy. 13. Ulubiona kuchnia: europejska, japońska czy rosyjski? 14. Z powyższego stawia przyszłą żonę: praca czy rodzina? 14. Ile dzieci marzą mieć żonę? 15. Jakie zwierzę masz to assotsiiruesh? 16. Wierzy w astrologicznego horoskopu? 17. Co jest przedmiotem więcej niż inni kochał panny młodej w szkole? 18. Jak pieszczotliwie nazywa ją jako dziecko? 19. Co to są słowa, które powiedział, że pierwszy raz deklaracja miłości? 20. Jak jest twoja narzeczona myśli, kto będzie w budynku głównym? 21. Co to jest bardziej do gustu: ciasto lub lody? 22. Czy twoja narzeczona pojedzie do odpoczynku bez ciebie? 23. Co to jest zwierzę chce mieć przyszłego małżonka? 24. Uwielbia sport? 25. Lubi rozmawiać przez telefon? 26. W jaki sposób zachowywać się, kiedy nieznany mężczyzna uczyniłoby jej komplement? 27. Ile czasu to się dzieje przed spotkaniem z tobą? 28. Jaki typ samochodu ona najbardziej podoba? 29. Czy miłość narzeczona tańczyć? 30. słodki raj w chacie Czy Twój ulubiony zgodzić? 31. Co jest bardziej jak oblubienicy: dać lub otrzymać prezenty? 32. Jakie cechy w człowieku nie można tolerować przyszłą żonę? 33. Trzy słowa na charakter swojego wybrańca. Jeśli panna młoda nie wie, czy odpowiedzieć na pytanie źle, zapłacić okup, i to, co się dzieje.

Konkludując

Oto niektóre zadania, które pozwalają utrzymać konkursy dla zabawy wiano i interesująca. Jeśli chcesz to możliwe, staramy się starannie przygotować i rozważyć wszelkie możliwe niuanse. Zwykle konkursy dla wiano towarzyszy picia napojów alkoholowych. Zalecamy, aby nie przesadzić. W przeciwnym razie, niektórzy goście nie będą mogli dostać się do ulubieńcem pana młodego, szczególnie jeśli planujesz dużą liczbę miejsc pracy. Ponadto, można zaoferować doskonalić konkursy dla młodej pary na weselu. Ciekawy scenariusz pozwoli zapamiętać swój ślub przez długi czas i skonfigurować dla gości szczęśliwy i rodzinną atmosferą.

393 shares 2142 views
717 shares 7150 views
631 shares 2638 views