290 Shares 3610 views

Gotowanie konkursy, w dniu narodzin dorosłych: zabawne i interesujące

Dziś postanowiliśmy umieścić w skrypcie każdej celebracji rozrywki. Konkursy dni dorosłych urodziny, śmieszne i muzyka, będą mogli rozweselić uczestników imprezy i pozostawić najcieplejsze wspomnienia z urodzin. Dzisiaj, pomimo aktywnego rytmem życia, brakuje prostej komunikacji, w których ludzie mogą pokazać nie tylko ich walory zawodowe, ale także kreatywności i talentu. Dlatego nie należy zaniedbywać taką wielką tradycję, powołując się na zmęczenie i wiek, i lepiej jest przygotować dobry konkurs. Scenariusz urodziny mogą być rozwijane niezależnie. Poniżej znajduje się jednostka rozrywki, który będzie w stanie nie tylko profesjonalnego prowadzenia Toastmaster, ale jeden z moich przyjaciół urodziny.


Konkursy w dniu narodzin dorosłych: zabawna i ciekawe

1. "Starry gratulacje." Oferuje kilka kartek z nazwiskami znanych artystów, śpiewaków i prezenterów telewizyjnych. Zgodnie z wybranej karty, muszą przygotować oryginalną gratulacje w imieniu sławnej osoby. Dobrze, jeśli w arsenale organizatorów konkursu istnieje kilka peruk, mężczyźni kurtki, jasne szaliki i inne akcesoria.

2. „Szerokie spodnie”. Dwóch uczestników przymierzyć obszernych spodniach (mają być z mankietem lub elastyczna na kostkę) i starają się dać bardzo „krzywego” kształt przy pomocy balonów o różnych rozmiarach, umieszczonych w ubraniu. Zwycięzcą zostaje uczestnik, „rysunek”, który będzie jak urodziny.

3. "Orkiestra". Mężczyźni na pasie wiązany chochli i kobiet – pokrywę garnka. Z tymi parami obiektów chcesz zagrać jakąś melodię lub nawet dźwięk. Zwycięzcą jest muzyka, która będzie najbardziej harmonijne.

4. „Narządy zmysłów”. W konkursie udział tylko panie, którzy są zaproszeni, aby usiąść na krześle pokryte tkaniną, w ramach którego istnieje kilka orzechów włoskich. Zwycięzcą jest kobieta, która może dokładnie powiedzieć liczby owoców. Spójrz pod ręcznikiem, wstać i używać rąk jest zabronione.

5. „kuglarstwo”. Kobiety są zaproszeni do jazdy surowe jajko z jednej nodze do innego mężczyzny, wygrywa ten, który pozwoli szybciej i dokładniej. Aby nie psuć ubrania, lepiej jest stosować produkty gotowane, ale uczestnicy nie muszą o tym mówić.

Te konkursy dni dorosłych urodziny zabawny i bardzo zabawny. Podczas takich wydarzeń publiczność uzyskać jeszcze więcej doświadczenia niż samych uczestników.

Podróż do dzieciństwa

W pierwszej połowie tego wieczoru, podczas gdy goście mogą nie znamy dobrze piją rozrywki: Można przygotować pytania do konkursu. W dniu urodzin jest idealny motyw śmieszne kreskówki lub utwory:

– Jakiego koloru jest samochód jest stale zmierza do jednej z piosenek dziecięcych? (Niebieski)

– Co zrobił osła oryginalny prezent na przyjęcie urodzinowe w jednym ze słynnych kreskówek? (Balon)

– Co było przyczyną śmierci bohatera gadów jednej z piosenek? (Żaba)

– Co to jest ustawa o ochronie praw nieletnich szorstkiej próbując naruszyć jedną z muzyką dla dzieci? (Nazwa praca Antoshka)

Do triumfu nie stać się nudny gastronomiczny satysfakcja musi być dobrze przygotowane oferty dla dorosły dzień urodzenia. Śmieszne atrybuty (maski, czapki, okulary ozdobne) oraz nagrody dla uczestników uczyni je jeszcze bardziej skuteczne.