751 Shares 2840 views

Jaki powinien być makijaż dla druhny na weselu?

Niewątpliwie główną postacią na weselu – narzeczona. Ale jeśli jesteś zaproszony jako przyjaciół, to też nie pozostają niezauważone. Trzeba patrzeć do odparcia. Dlatego głównym zadaniem – aby prawidłowo pod makijaż dla druhen na ślubie. Po tym wszystkim, zawsze będziesz blisko młodych.

Zalecenie w sprawie stworzenia makijażu

Stosowania makijażu nie różni się od zwykłej maykapa. On musi być bardzo odporny trwać przez cały dzień i wieczorem. Makijaż dla druhny, w przeciwieństwie do „barwy wojenne” młodych, mogą być bardzo zróżnicowane. Podstawowa zasada makijażu – to po prostu musi być harmonijne. W ostatnich latach często wiele ślubów odbywa się w tym samym odcieniu, czyli wszystkie druhny sukienki są tego samego koloru. Dlatego upewnij wesele dla druhny wybrać odpowiednio.

Nie nakładać na tonę makijażu. Po tym wszystkim, trzeba wyglądać naturalnie. Bardzo często makijaż dla druhny na ślub dobiera się na podstawie obrazu jest młody. Jeśli jej jasnym makijażu, dziewczyną powinny być przechowywane tak, że może wyróżniać się jeszcze bardziej na ich tle, i vice versa. Naturalny wygląd i piękne w pierwszej kolejności należy zadbać o cerę i wybrać odcień, który jest najbardziej zbliżony do naturalnego. Przed zastosowaniem jakiegokolwiek makijażu trzeba przygotować skórę. Na przykład, można użyć specjalnych masek i kremów. Przed nałożeniem makijażu na oczy, powieki będzie musiała przygotować. Powinny one być suche, że w związku z makijażem nie płynął. Tusz do rzęs powinien wybrać wodoodporny. To nie powinno być wylana.

Makijaż na wesele dla druhen

Krok po kroku proces malowania nie jest trudne:

 • Cienka warstwa jest stosowana do tonalnej fundamencie lub kremu. Jak już wspomniano, ma być bardziej naturalne.
 • Jeśli po zastosowaniu fundament spod niego widać było pod koła oczu i inne niedoskonałości skóry, powinny one pokrywać korektor. Jego struktura jest znacznie gęstsza, która ukryje wszystkie wady.
 • Następnie nałożyć sypki proszek.
 • Przed przystąpieniem do stosowania jasnych kolorów w makijażu, konieczne jest ustalenie makijażu. Można to zrobić za pomocą startera lub, jeżeli nie jest w zasięgu ręki, konwencjonalnego proszku.
 • Ponadto, stosuje się cieni do powiek. Kolor zależy od oświetlenia i koloru oczu. Dla idealnego niebieski brązowy, pomarańczowy lub szary. Szare oczy również z niebieskimi lub światło fioletowe odcienie, a brązowy – z jasnoróżowe-beżowy lub mleczny.
 • W tej wersji makijażu nie musi stosować eyeliner. Cóż, jeśli chcesz, możesz narysować małą strzałkę na górnej powiece.
 • Następnie pomalować rozszerzenie czarne rzęsy i daje gęstość atramentu.
 • Następnie zsumowanie obwodu wargi ołówek. Następnie pomalować ich szminka różowy, brzoskwiniowy lub rubinowy odcień.
 • Dać trochę jasności, aby umożliwić brzoskwiniowy makijaż pudry czy terakoty.

Taki makijaż dla druhny na ślub niech wyglądają bardzo świeże, harmonijny. Dziewczyna się świetnie na zdjęcia ślubne.

Make-up w stylu retro

Bardzo często organizowane Ślubna. Coraz bardziej popularne ceremonia w stylu retro. Jeśli zostaniesz zaproszony do takiego zdarzenia, a makijaż powinien odzwierciedlać tematykę obchodów. Jak stworzyć makijaż dla druhna ślubu? Instrukcje krok po kroku, co następuje:

 1. Należy użyć Fundacji, korektor i puder, aby osiągnąć maksymalną gładkość i gładkość skóry.
 2. Obserwowani przez linię brwi podkreślają ołówkiem.
 3. Następnie umieścić pokrywę na górnej części strzałka, i powinny one zostać przedłużony od środka oka do zewnętrznego kącika.
 4. W tego typu makijażu cienie nie są stosowane lub są stosowane tylko naturalne kolory.
 5. Następnie można uzupełnić rzęsy przedłużanie rzęs czarny. Inna opcja – do przyklejania fałszywe. Będą wyglądać bardzo piękne.
 6. Następnie trzeba uzupełnić usta z jasnym szminka czerwonego. To wszystko – gotowy makijaż.

Makijaż na wesele dla druhen: zdjęcia i opis

Klasyczny makijaż jest uważany smoky eyes. Jest on odpowiedni dla prawie wszystkich dziewcząt. Instrukcje dotyczące tworzenia makijażu w tym stylu jest w następujący sposób:

 • Najpierw trzeba nałożyć cienką warstwę podkładu.
 • Wszystkie braki kamuflaż korektor.
 • Skonsolidować fundament obowiązują jasne proszku.
 • Następnie na powiekach, nałożyć podłoża bazowego.
 • Korzystanie konturu ołówka, narysuj strzałkę na górnej powiece wzdłuż linii rzęs. farbują wybrany w zależności od koloru ślubu.
 • Potem następuje odcień narysowanej linii przy użyciu specjalnej szczotki.
 • W zależności od barwy ślubem wybrać najciemniejszy odcień cienia i stosuje je ponad narysowanej linii.
 • Następnie następuje przejście szczotki pióro.
 • Następnie zastosowano lekkie odcienie tego samego odcienia i ponownie zacienione.
 • Po malowaniu rzęs wydłużający czarny tusz do rzęs.
 • Następnie zastosować rumieniec na policzkach. Ich odcień powinien być neutralny.
 • Odporne szminka i stosowane jasnoróżowego lub brzoskwiniowy kolor. Top warga powinna być pokryta przezroczystą połysku.

Oto gotowy do uzupełnienia druhen na ślubie.

nagi

Ponadto, nie jest to rodzaj makijażu, jak nago. Ten typ jest tak blisko naturalne. Czasami wydaje się, że makijaż nie robi, ale twarz wygląda trochę transformacji. Ale to make-up, aby wykonać lepiej przez specjalistę, jak każdy zły ruch może zniszczyć cały obraz.

Wskazówki od wizażystów

Specjaliści dać pewne ogólne wytyczne dotyczące stosowania jednej lub inny rodzaj makijażu Właściciele skóry tłustej przed zabiegiem należy dokładnie oczyścić powierzchnię przy użyciu maski i peelingi. Wybór tonalną podstawę, należy zwrócić uwagę na jego strukturę. Nie powinno być olej. W każdym razie, proszę przynieść świętem matujące serwetki. Jeśli dana osoba jest zbyt gruby, korzystania z nich.

Aby szminka odbywają się przez cały festiwal, zanim jej stosowanie zaleca uczynienie fundament na ustach miękką ołówek. Stosuje tusz do rzęs, aby być w dwóch lub trzech warstwach. warunek obowiązkowy – jego odporność na wodę. Jak wiemy, nie ma łez na weselu nie może zrobić. Główna zasada – jest to niezbędne do korzystania z już sprawdzonych kosmetyków, zamiast kupować coś nowego w dniu ślubu. W innym przypadku, alergia na środki mogą być. I pamiętaj: naturalność mody w każdej chwili!

wniosek

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić się druhna na weselu i być nieodparty cały wieczór. Nasze wskazówki pomogą Ci stworzyć idealny makijaż. Powodzenia!