772 Shares 6849 views

Kiedy Międzynarodowy Dzień piwa?

Jeśli nagle chcą wiedzieć, kiedy piwo Warto zauważyć dni, ryzykujesz trochę zaplątane w terminach. Piwo – jeden z najstarszych napojów. Liczba jego receptur w tysiącach, a liczba fanów – miliony. Wszystko to doprowadziło do tego, że ludzie coraz bardziej oddać hołd tym produktem, organizowanie na jego cześć i na cześć pana który wyprodukował pienisty napój, różne festiwale i targi. Kalendarze z wielu krajów znajdziesz datę oznaczoną jako oficjalnych piwoszy wakacji. Na przykład w Islandii to będzie na początku marca, miesiąca, aw Rosji – drugą sobotę miesiąca czerwca. W tym artykule postaramy się dowiedzieć, co jest Międzynarodowy Dzień piwa, kiedy iz kim należy zauważyć, i że potrzebuje.

Czym jest piwo?

Piwo odnosi się do napojów, które są otrzymywane przez fermentację słodu drożdże piwne i dodawanie chmielu. Napój ten jest powszechny w wielu krajach. Ma wyjątkowy smak i aromat, które czynią z użyciem ogromną liczbę przepisów.

Trochę historii

Po raz pierwszy wspomina się piwo w czasach starożytnych. W starożytnym Egipcie, było warzone przy użyciu słodu i przypraw. Nie było żadnych przeskoków, a napój ten był uważany za dobę i wiążące w diecie. Chiński piwo warzone przy użyciu ryżu i Indianie – z kukurydzy. W Rosji, pierwsza instalacja do produkcji piwa powstała w Petersburgu w 1975 roku.

Międzynarodowy Dzień Piwo. Gdy znak?

To święto jest przyznawana do nas z Islandii. Było to w czasie kraj Viking uchwalił nową ustawę, która oficjalnie dopuszczone użycie mocnego piwa w pierwszym dniu wiosny 1989 r. To był koniec pewnej ery trzeźwości, która trwała siedemdziesiąt pięć lat. Święto piwa dziennie w samej Islandii w szczególnie riotous. Bohaterami obchody – zazwyczaj studenci. Oprócz zabawy w pubach, a także degustacji wina festiwale odbywają się różne imprezy kulturalne. To, co do zasady, sportu i różnego rodzaju spektakli teatralnych. W ogóle, to święto dla całej rodziny.

Międzynarodowy Dzień Piwo w sierpniu

Jak można nagle to święto, które jest obchodzone w pierwszy dzień wiosny, nagle pojawił się w sierpniu? Zmiany te miały miejsce w 2007 roku w Stanach Zjednoczonych, i uczynił ich Dzhess Avshalomov. Ten człowiek posiadał mały bar, i myślenie o tym, jak przyciągnąć więcej klientów, postanowił wymyślić wakacje. Wybór najbardziej odległych wszystkich wielkim dniu święta i wydarzenia w Stanach latem bardzo dużo, Jess oświadczył, że jest to dzień piwa. Był to pierwszy piątek miesiąca w ciągu ostatniego roku. W 2007 roku był to numer piąty. Ludzie tłumnie poszedł do baru, aby oddać hołd swoim ulubionym napoju. I wszyscy byli zadowoleni. Miłośnicy piwa mają nowe święto – Dzień piwa i bar właściciela – ogromne zyski, nawet jeśli nie zniżki dla produktów.

Po kilku latach, festiwal stał się kolejny Międzynarodowy Dzień piwa. Początkowo oznaczał piątą sierpnia, ale wkrótce dla wygody w wielu krajach (a jest ich ponad pięćdziesiąt) zaczął świętować pierwszy piątek sierpnia.

Jakie są cele Międzynarodowy Dzień piwa?

Główne cele tego wydarzenia są przede wszystkim trzy. Pierwszy cel – to zjednoczenie wszystkich narodów pod jednym szyldem – piwo banner. Drugi – spotkanie starych znajomych na drinka. I wreszcie, ostatni cel – święto pracowników branży piwnej. Jest to również jeden z głównych celów tej uroczystości w wielu krajach jest ona uważana sults testów jak wiele odmian tego ukochanego napoju.

tradycje wakacji

Święto piwa pienisty napój, gdy płynęła rzeka i tańce zniszczył więcej niż jedną parę butów, ich tradycja była w starożytnej Islandii. To było wielkie święto, chwaląc napój, który nie mógł przejść niezauważony w innych krajach. Od teraz, w wielu krajach, nie tylko zaszczyt samego piwa, ale również chwalić mistrzów, którzy tworzą i rozprowadzać go wśród ludzi. Każdy kraj, a nawet poszczególne miasta zrobić jakieś własne specjalne tradycji. Niemniej jednak, istnieje wiele tradycji, które pozostają niezmienione z pokolenia na pokolenie.

Pierwszy Tradycja mówi, że ten dzień będzie na pewno trzeba zebrać wszystkie przyjaciół, kolegów lub członków rodziny w tych instytucjach, w których będzie można dostarczyć dużą ilość piwa.

Oznacza to, że zgodnie z tradycją – drugi. W tym dniu, trzeba pić tyle piwa, jak w stanie pomieścić ciało. A klasa musi na pewno zadziwi gusta.

Trzeci obowiązkowa tradycja wiąże się wiele gier i konkursów. Tradycyjnie uważa się gra Beer Pong. Wzdłuż stołu rzucić specjalną piłkę, która koniecznie musi wpaść w pojemniku wypełnionym piwem i znajduje się po przeciwnej stronie. A jeśli masz szczęście, aby dostać się do tej pory w Anglii, zostanie poproszony o wyścig, którego długość wynosi pięć mil. Ale to trudny wyścig. W wyścigu umieszczona czternaście puby. Przechodząc każdy z tych pubów, po prostu wypić cały kieliszek piwnym.

Jak obchodzić się z wakacji?

Wędrówki z przyjaciółmi w różnych zakładach picia, które organizowane są z roku na rok w Dniu piwo jest na pewno dobry, ale ryzyko się nudzić szybko. Przecież każdy chce świętować tak, że wrażenie z niego wystarczyło na cały rok. Konieczne jest zatem odpowiedzialne podejście do myślenia o miejscu i programu wakacyjnego.

Jedną z ciekawszych opcji – wizyta w fabryce, produkuje piwo, które obejmuje degustacji różnych odmian napoju. Ta usługa jest za dodatkową opłatą mogą być dostępne na prawie każdym browarze. Zgodnie z ogólną zasadą, producent jest zainteresowany w takich działaniach. Ponieważ daje mu dodatkowy rozgłos i całkowicie bezpłatnie.

Druga wersja wakacje – pozostawiając to wszystko od charakteru firmy. Co może być lepszego niż przekąsek piwnych, gotowane na ognisku? A ponieważ nie są ograniczone przez ściany, można zorganizować wiele gier i konkursów. Na przykład, domyślając piwa do smaku zawiązanymi oczami.

Spędź dzień piwa zabawy. Ten pienisty napój powinien być zawsze obchody Król. A nawet jeśli nie pić napojów alkoholowych, to nie powód, aby trafić w zabawę. Istnieje wiele odmian bezalkoholowych, które umożliwiają i mają wystarczająco dużo zabawy, i, by tak rzec, aby zachować twarz.

Co dawać prezenty?

Wybierając prezent dla osoby na festiwalu piwa, ustal najpierw, jak to się odnosi do piwa. I oczywiście, nie należy zapominać, że obecny powinien mieć związek z branży piwa lub piwa.

Jeśli planują przedstawić prezent dla osoby, która pracuje w branży, zwrócić uwagę na zabawne Brewers ceramicznych, pięknie urządzone wersy dziękczynienia. Fit domu browar. I na targach połowa ludzkości może zbierać piękny bukiet pszenicy, kwiaty chmielu i słodu. Również odpowiednie ciasto i ciasta, wykonane w odpowiednim stylu. Na przykład, w postaci beczki piwa.

Ze specjalistów zrozumiałe. Teraz pomówmy o amatorów. W tym przypadku jest to o wiele bardziej zróżnicowana. Może to być po prostu butelka dobrego piwa, a może wykonaniu autora, zestawów różnych odmian z bukietem suszonych ryb, koszulki i czapki z daszkiem ozdobiona znakami piwa. Oryginalny prezent będzie rachunki do Zapisuj pijani butelek rocznie. Nie tracą znaczenie jako świadectwo służby w niektórych pubach.

dzień piwowarskim

Drugą sobotę czerwca – to oficjalne święto zawodowy pracowników przemysłu piwnego. W Rosji, ten dzień był stan święto dekretem prezydenckim w 2003 roku. W tym dniu ludzie używają starych receptur produkcji piwa, a zastosowanie zupełnie nowych metod. Ogólnie rzecz biorąc, głównym celem tej imprezy jest zwiększenie autorytetu rosyjskiego producenta, a także przyciągnąć uwagę nowych klientów. W przemyśle poświęconych tworzeniu wszystkich ulubionym drinku, spędzić wszelkiego rodzaju konkursów, imprez i wręczenie nagród dla niektórych usług.

W tym artykule przyjrzeliśmy Jaką międzynarodowego festiwalu – Day Piwo kiedy go obchodzić, jak spędzić czas z maksymalną przyjemność dla siebie i innych, a niektóre historie związane z jego pochodzenia, a także zdecydować główne pytanie – kiedy i dlaczego trzeba świętować to święto.