550 Shares 2114 views

Karnawał w Brazylii: spektakl, piękno i luksus

Brazylijski karnawał … jeśli światło jest coś bardziej inspirujące, ekscytujące i pociągający? Ponieważ jest dyskusyjna. Te pokazy są dla Brazylijczyków najbardziej oczekiwany i ważnym wydarzeniem roku. Co możemy powiedzieć, nie tylko mieszkańców w zachwycie z nich. Miliony turystów są skłonni wydać swoje oszczędności, po prostu świadkami tych wspaniałych koncertów. W tym artykule przyjrzymy się bardziej niż karnawał w Brazylii. Odbywają się one w różnych miastach w całym kraju.

Oczywiście, najbardziej znany i kochany przez cała akcja odbywa się w Rio de Janeiro. Ten karnawał w Brazylii, każdy wie, którzy uważają się wykształconym człowiekiem. Na swoim śnie, aby dostać wiele. Każdego roku, Brazylia jest zanurzona w radosny, głośny i jasny wypoczynku, wszędzie brzmiące bębny tak, że piłka rytm samby. Biegnie karnawał raz w roku. Zawsze odbywa się to w lutym, kiedy to wysokość latem w kraju. Festiwal rozpoczyna się w sobotę i trwa cztery dni. W procesie, drogie i luksusowe wykonanie ulicach Rio pokryte cekinami wir spódnice tancerzy, fajerwerki, tradycyjnie karnawał w Brazylii to rodzaj konkurencji między dwanaście szkół samby. Każdy z nich ma ogromną liczbę fanów. Mistrz stał się najlepszą szkołą. Że jest dedykowany do wszystkich magiczne, zwany Karnawał w Rio de Janeiro.

Jaka jest szkoła samby? To zjednoczenie ludzi, którzy wierzą, że oni opanowali ten taniec lepiej niż inni. Dla jednej szkole zazwyczaj należy do wielu ludzi – od 3 do 5 tysięcy osób. Wszyscy ciężko pracować, trenować przez cały rok, aby odpowiednio reprezentować swoją szkołę na karnawał. Wielu wierzy, że ten festiwal trwa tylko kilka dni. To nie jest tak. Po tym wszystkim, cały rok szyte są kostiumy, ciężko pracują w szkoleniu, pisze muzykę, wagon zbudowany. Ten sposób myślenia, a nie tylko ogólnopolskie festiwale.

Jest też inny karnawał w Brazylii, która byłaby przydatna, aby zobaczyć, kto kocha wielkie pokazy i momenty, kiedy emocje przytłoczony rozkoszy. Idzie do Salwadoru i reprezentuje najlepszy z afro-brazylijskiej muzyki. Zakłada i występy różnych grup. Nazywane są towarzystwa Afoxé. Obecnie jednym z najbardziej znanych grup jest „Dzieci Gandhi”. Jego członkowie biorą udział w procesji, ubrani są w niebieskie i białe tuniki pała. Co się dzieje w tym karnawale? Każda grupa tańczy wokół dwóch platform, orkiestra jest na nich. Brzmi chwytliwą muzykę, wszystkie zabawy, śmiejąc się i żartując. Co jest godne uwagi jest to, że każdy może wziąć udział w tej wystawie, wystarczy zakupić specjalną koszulkę, która daje prawo do przyłączenia się do konkretnej grupy.

Innym Karnawał w Brazylii odbywa się w mieście Recife. Ten uroczysty pochód uliczny. Trzymając się zawsze wypada w ostatnim tygodniu października. Przez siedem dni, kilka milionów ludzi na ulice, aby zadowolić wszystkie tradycyjne tańce. Bardzo często uczestnicy karnawał nosić maski, śpiewają i tańczą w pewnym stylu muzyki, jest charakterystyczna dla północno-wschodniej części Brazylii i nazwał Frevo.

Mało kto słyszał o karnawale Bahia. Ale jest to bardzo interesująca akcja. Na ogromnych ciężarówek ustawić wielką scenę, jak również potężne nagłośnienie. To pozwala na poruszanie się zorganizować koncert miasta.

Tradycje jak karnawał ulicy zostały sprowadzone do Brazylii przez imigrantów z portugalskich wysp. Po pierwsze, podobnie jak uroczystości masowej rzezi, broń była skrobia krakersy, jajka, balony z wodą i tak dalej. To dopiero później Brazylijczycy nadal zapożyczone z bardziej oświeconej Europy, różnych fantazyjnych elementów.

Każda osoba musi zrobić w życiu wiele rzeczy, w tym co najmniej jedna wizyta karnawału. Brazylia – najlepsze miejsce dla takich pomysłów.