204 Shares 4347 views

Niezapomniany ślub

Ślub – to ważny krok w życiu każdego człowieka. Niektóre podszedł do niej bardzo długo, uważnie sprawdzając ich postawy i uczucia, inni zdecydowali się na oficjalnej rejestracji w ciągu kilku miesięcy po rozpoczęciu relacji. Ale to wiąże przyszłym nowożeńcy jedno – wszystkie one mają ślubu. Może przekazać wykonane na różne sposoby. Może to być po prostu listę w urzędzie z minimum gości lub luksusowy ślub z pięknej białej sukni, limuzyny i luksusowe uczty.


Jak zorganizować najszczęśliwszy dzień w moim życiu, para decydować o sobie. Dziś istnieją nawet firmy specjalizujące się w organizacji wesel. Istnieją pewne tradycje obchodów. Na przykład, przed faktycznym ceremonii w biurze oczyszczenie rejestru ma „wiano” z domu rodzicielskiego. W ten jest wspomagany przez świadka, a goście z pary. I dać narzeczonej zaczerpnięty z asystentów świadka. Po oczyszczenie dał wszystkie pieniądze, słodycze, wino, szampan, procesja idzie do miejsca oficjalnej rejestracji. Potem nowożeńcy iść przelotową. I miejsce, gdzie narzeczeni przejść, określone przez tradycję. Na przykład, niektórzy uważają, że wspólne życie być długi i szczęśliwy, jeśli pan młody będzie nosić narzeczonej w ramionach przez siedem mostów, podczas gdy inni powiesić zamki w niektórych miejscach i wyrzucić je do klawiszy niestandardowych … bardzo dużo, ale każda uczta weselna kończy niekoniecznie. W zależności od tego, jak planowany urlop może być świetnym posiłek, z dużą ilością gości lub młody może po prostu siedzieć cicho w kręgu rodzinnym. Nawiasem mówiąc, jak wiele osób będzie obejmować ceremonię ślubną, a kto powinien być obecny, same określenia przyszłych małżonków.

Więc zazwyczaj odbywa się wesele w rosyjskich miastach i wsiach. Ale ślub na Bali poczyniła inne zwyczaje. Jeśli spędzasz wakacje na tej pięknej wyspie, obchody zostanie zapamiętany na długo. Tutaj możesz grać w żywy ślub we wschodniej tradycji kultury, kiedy stopniowo cały proces przejścia z warunków cywilizacyjnych w otoczeniu pięknej przyrody. Na głowę panny młodej zamiast welonu sobie luksusowe wieniec kwiatów i wszystkich gości, otoczonych tropikalnym lesie. Ślub na Bali – prawdziwe święto, które para są zobowiązani pamiętać przez resztę swojego życia małżeńskiego.

Dlatego też, jeśli przyszli małżonkowie nie chcą Ceremonia ślubna odbyła się w tradycyjny sposób, zawsze można wydać triumf za granicą. Świat jest pełen pięknych miejsc, gdzie ślub będzie niezapomniany. Może to być w Wenecji, Rzymie, Florencji, Jezioro Como lub innym popularnym miejscem dla nowożeńców. Ceremonia ślubu za granicą mogą być organizowane w musującego mieście lub gdzie łatwo pomylić współczesny świat i starożytności.

Bez względu na ślub, ona po prostu musi być jasny i niezapomniany. A pozytywne emocje z obchodami muszą być zachowane w sercach małżonków dla całej rodziny na długie życie.