308 Shares 4119 views

Wiaczesław Voinov: biografia

Voinov Wiaczesław Leonidowicz – hokeista z Rosji. Działa on jako obrońca. W międzynarodowych konkursach, występuje jako część zespołu rosyjskiego.

dzieciństwo

Wiaczesław Voinov urodził się 15 stycznia 1990 roku. To jest kolebką miasta Czelabińsk. Wiaczesław zainteresowany hokeja od najmłodszych lat, a sześć na lodowisko po raz pierwszy zabrał ojcu. Zaczął angażować się w szkole „ciągnik”. Oprócz szkoleń z mentorem, często z ojca Wiaczesława Voinov pracował.

Dzieci i młodzieży hokej poziom gracz przyniósł trzy zwycięstwa w krajowych mistrzostwach, a zespół zdołał wygrać Puchar Europy Juniorów. W piętnastu lat, zacząłem uczestniczyć w rosyjskich gier Mistrzostwa w „ciągnik-2”.

W sezonie 2006/07, główny instruktor klubu postanowili zaprosić obrońcą „ciągnik”. W ciągu zaledwie jednego sezonu był w stanie pojawić się na lodzie w grze trzydzieści jeden. Kolejny rok przyniósł pierwsze punkty hokeista.

„Manchester Monarchowie”

W NHL Entry Draft 2008 odbyło początkujących. W następstwie tego wydarzenia, Wiaczesław Voinov został wybrany do zespołu „Los Angeles Kings”. Hokeista chciał spróbować swoich sił w oceanie i podpisał kontrakt, który jest obliczany przez trzy lata. Jednak dyrektor klubu postanowił przenieść Wiaczesław do ich zespołu gospodarskich w AHL „Manchester monarchów”.

Na jesieni tego samego roku, Wiaczesław Voinov przyszedł na lodzie w swoim pierwszym meczu dla zespołu i był w stanie zdobyć punkty wykonując asystę. Celem debiut był w stanie zdobyć dwa tygodnie – 24 października. Pora na hokeista okazał się całkiem udany. Wiaczesław Voinov przyszedł sześćdziesiąt jeden razy na lodzie. Również w stanie rozróżnić osiem bramek i piętnaście asyst. Według uzyskanych punktów, on umieszczony na pierwszym miejscu, wraz z innymi obrońcami klubu.

W kolejnym sezonie odbywa Wiaczesław Voinov został jeszcze w pełni wykorzystana. Gracz przyszedł siedemdziesiąt dziewięć gier, a do końca sezonu zdobył dwadzieścia dziewięć punktów.

Sezon 2010/11 dla zespołu rozpoczęła się wraz z pojawieniem się nowego lidera. Zostali Voynov Wiaczesław. Hokeista uczestniczył po raz pierwszy w meczu wszystkie gwiazdy AHL i był w stanie wygrać rywalizację o zakresie prędkości. Dla klubu spędził siedemdziesiąt sześć spotkań i strzelił pięćdziesiąt jeden punkt. To pozwoliło mu uzyskać drugą tokena AHL zespół.

Pomimo warunków zamówienia, nigdy Wiaczesław pojawiła się w „Los Angeles Kings”. W tym momencie w prasie było wiele plotek o powrocie do ojczyzny hokeja.

"Los Angeles Kings"

Sezon rozpoczął w sezonie 2011/12 Wiaczesław „Manchester Monarchs”. Wkrótce jednak został wcielony do „Los Angeles Kings”, aby zastąpić rannego obrońca. Pierwsza gra w zespole Wiaczesław odbyła się w październiku tego samego roku. Klub wygrał, ale nie udało się zdobyć hokeista zarobić. Debiut Wiaczesław punktów w meczu, który odbył się w dniu 27 października. Obrońca zdołał strzelił dwa gole i dał asystę.

Po przywróceniu głównego obrońcy Voynova kontuzji musiał ponownie opuścić „Manchester Monarchs”, ale jego pobyt tam był krótkotrwały. Zespół rozpadł się wkrótce z kilku hokeistów i Wiaczesław ma miejsce. Do końca sezonu wojny brał udział w pięćdziesięciu czterech meczów i zdobył dwadzieścia punktów. Również w tym roku zawodnik miał okazję wygrać „Stanley Cup” i przyniósł go po raz pierwszy w swojej rodzinnej Czelabińsku.

W następnym sezonie, gracz po raz kolejny udał się do „Manchester Królów”, gdzie wziął udział w trzydziestu pięciu gier i wrócił do obozu „Królów”. Do końca sezonu spędził czterdzieści osiem gier i stał się najbardziej produktywne wśród obrońców klubu.

W czerwcu 2013 r Voinov podpisał nową umowę z zespołem, który został zaprojektowany przez sześć lat. Łączna wartość umowy wyniosła dwadzieścia pięć milionów dolarów. W nowym sezonie zawodnik grał osiemdziesiąt mecze i zdobył trzydzieści cztery punkty. Ponadto, że rok przyniósł drugi gracz „Stanley Cup”.

Sezon 2014/15 roku do hokeja było bardzo niefortunne. Przeprowadzać na lód miał zaledwie sześć gier. Przez większość czasu był nieobecny z gry z powodu zawieszenia i kontuzji. Wkrótce gracz zdecydował się na powrót do domu. Przewodnik Wiaczesław przyniósł skład zespołu i zawiesić swój kontrakt. Pod koniec października 2015 roku umowy pomiędzy klubem a zawodnikiem został zakończony.

Na jesieni tego samego roku, gracz podpisał kontrakt z „SKA” z Petersburga. Ponieważ prawo być hokeista w „Ciągnik”, grupa Petersburg musiał zapłacić odszkodowanie.

życie osobiste

W październiku 2014 roku został zatrzymany w związku z podejrzeniem przemocy domowej Voinov Wiaczesław. Hokeista żona i był trzymany. Jednak dokonując wpłaty pięćdziesięciu tysięcy dolarów, Wiaczesław został zwolniony. Podczas dochodzenia, gracz został usunięty z gry. W lecie 2015 Voinov starał się zawrzeć umowę z dochodzenia i został skazany na dziewięćdziesiąt dni więzienia i trzy lata w zawieszeniu. Jednak natychmiast po zwolnienie z aresztu hokeista aresztowany imigracji. Voinov został zwolniony po dobrowolnej decyzji o opuszczeniu Stanów Zjednoczonych. Wkrótce hokeista przybył do Rosji.