701 Shares 2139 views

Impreza jest Międzynarodowy Dzień Dziecka. Scenariusz wydarzeń świątecznych

Na początku wakacji letnich szczególnie chcą. Świeci słońce, baseny wyschły, a szczególnie optymistyczny nastrój. Na tle szmaragdowego liści i oczekiwań wakacji najwyraźniej odbyło imprezę poświęconą Dzień ochrony dzieci. W naszym kraju jest obchodzony w dniu 1 czerwca.

Pomimo powszechnie stosowanych suplement „międzynarodowym”, to nie jest związane z Deklaracją Narodów Zjednoczonych o prawach dziecka, przyjętej w dniu 20 listopada 1959 r. W naszym kraju, twórca festiwalu było podpisanie podobnego dokumentu w Genewie (1924), gdzie po raz pierwszy podniósł kwestię praw dzieci i konieczność ich ochrony.

Ze względu na fakt, że te dwa dokumenty, aw 1924 i 1959 roku były ważne i poprosił kierunek relacji społecznych do dzieci na całym świecie, w różnych krajach, obchody Dzień Dziecka czasu wykonane do podpisania jednej z nich.

wakacje w

1 czerwca – Dzień Dziecka – impreza obejmuje zróżnicowane. Festiwale i koncerty, przedstawienia teatralne, konkursy i wyścigi przekaźnikowe, wyścigi rowerowe i kukiełkowe – może trwać w nieskończoność. Każdy będzie mógł wybrać według własnych upodobań.

Aby skutecznie przeprowadzić Dzień Dziecka w imprezach Moskwie planowane są z wyprzedzeniem. Na wieść o programie wypoczynkowego w różnych miejscach (teatry, muzea, parki, itd. D.), można wybrać najbardziej interesujący dla Twojego dziecka. Jeśli jest on zwinny i chętny do udziału w konkursie – działalność Park będzie wyjątkowym wydarzeniem dla niego. Jeśli chcesz, aby kontemplować – Program etap zadowoli go bardziej. Tym bardziej, że Międzynarodowy Dzień Dziecka wydarzenie wiąże zróżnicowana.

Święto na własną rękę

Zdecydowaliśmy się zorganizować wakacje dla swoich dzieci? Świetny pomysł! Na początek jego realizacji konieczne jest zdefiniowanie kilku opcji z wakacji:

1. Dla kogo Impreza odbędzie się Międzynarodowy Dzień Dziecka? Będzie to chłopcy, dziewczęta lub mieszane towarzystwo; wiek, zainteresowania, sport, poziom techniczny, szkolenia intelektualnego, i tak dalej. d.?

2. Liczba dzieci. Ten parametr ma wpływ na wybór miejsca pod względem liczby osób potrzebnych do przygotowania i przeprowadzenia imprezy.

3. Format wakacje:

• Bez udziału dzieci. Oni są w tym przypadku tylko publiczność, a próby lub małe dzieci pre-szkoleniowe takie zdarzenie nie wymaga.

• Częściowa udział dzieci. To świetny sposób szkolenia naprzemiennej i prezentacji (twórczy format festiwalu).

• Pełne zaangażowanie dzieci w akcji (koncerty siły dzieci, questy, przekaźnik wyścigi)

4. miejsce. Główne aspekty jest przestronność i otwartość platformy.

Święto: krok po kroku

Impreza jest Międzynarodowy Dzień Dziecka jest konieczne, aby przygotować z wyprzedzeniem, po myśli obszar skryptu zakwaterowania, wyposażenia i dekoracji. Wykonując nawet niewielki wydarzenie do nabycia asystentów (ewentualnie ze starszymi dziećmi), które będą obejmować muzykę, rozdawanie koraliki, lub zbierać rysunki itd. D. Ze względu na fakt, że wydarzenia poświęcone Dniu Dziecka mogą być bardzo zróżnicowane, wspólny scenariusz może wygląda to tak:

  1. Powitanie, w którym będą zawarte i gratulacje. W tych samych środków blokowych niezbędnych do reklamowania programu i kolejność wydarzeń wakacje, początek ważnej bloków (przemówień, herbata, flagi świadomości itd. D.).
  2. Główną część. Będzie to koncerty, spektakle, konkursy, lekcje mistrzowskie.
  3. Końcowa część. Wręczenie zwycięzcom, dzieci, koledzy, herbata, powitanie oraz wspólne flash mob, elementy rozrywkowe (fajerwerki uruchomić Dzień Oznacz dziecko w powietrze, i tak dalej. D.) również kończą się wakacje.

scenariusz

Jeśli ustawisz o organizację święta po raz pierwszy, można skorzystać, przynajmniej w części, z usług wyspecjalizowanych agencji świadczących animatorów, klaunów, organizatorów wypraw i tak dalej. D.

Można to zrobić na własną rękę, pobierając scenariusz internetowego wakacje lub tworzyć je na podstawie wcześniej widział i rozmawiał o cyrkach. Ta druga opcja jest bardziej czasochłonne, ale jest bardziej korzystne, ponieważ tylko rodzice wiedzą, co konkursy, motywy, bohaterowie wolą swoje dzieci.

W scenariuszu po prostu trzeba robić notatki na temat niezbędnych urządzeń i konstrukcji, aby złapać go z wyprzedzeniem, aby kupić i przygotować. Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę plan B w przypadku zmiany warunków (deszcz, a wkrótce inne liczby dzieci, i tak dalej. D.). Imprez poświęconych Dnia Dziecka, mogą być różne, należy rozważyć najważniejsze z nich.

koncert

Koncert 1 czerwca – prosty i „komora” to forma wypoczynku z dziećmi. Sprzętu do żądanej sceny, kurtyna (opcjonalnie), miejsce dla głośników i publiczności, stacjonarnych instrumentów muzycznych (fortepian), sprzętu muzycznego, mikrofonu. Buty i odzież młode talenty przedstawia wraz z rodzicami.

W przygotowaniu scenariusza trzeba zwrócić uwagę na kilka aspektów:

1. Najmłodsi artyści na scenie chcesz wyświetlić w pierwszym rzędzie, więc nie są marnowane jego zapał.

2. Głośniki musi siedzieć obok wyjścia, tak aby nie spędzają dużo czasu na plon.

3. Jeśli numery potrzebne na żywo ścieżkę dźwiękową, konieczne jest, aby otrzymać organizator z góry i ustawienie sprzętu (który jest również pożądane, aby mieć 2 kopie).

4. mogą być zmieniane różne pokoje. Taniec, muzyka, magiczne sztuczki mogą iść fragmentaryczne lub całych bloków: Zakład muzyka, choreografia, etc …

5. Aby zapewnić przestrzeń do wymiany i stosowania makijażu.

01 czerwca (Dzień Dziecka) w postaci wydarzeń koncertowych można przygotować szybko. Jeden dzień będzie mało, bo dobrze wiesz, talenty swoich dzieci.

wydarzenie sportowe

W przeciwieństwie do koncertu, można przygotować wydarzenie sportowe 1 czerwca. Po długiej zimy i deszczowe wiosny dzieci będą szczęśliwe, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Dziecka, trzymać zdarzenia w ruchu. Może to być wyścigi rowerowe, spacery na rolkach, zawody badmintona (indywidualne) lub siatkówki (zespół ze starszymi dziećmi).

Najbardziej popularne wydarzenie sportowe będzie przytrzymanie przekaźnika zespołu. Jest bardzo łatwo dostosowuje się do zmieniającej się liczby uczestników, przemieniony i zmodyfikowane przez zastąpienie zawodów, zwykle nie wymaga wielu przygotowań. Niewiele można zrobić z materiałów złomu, takich jak pałki z małej plastikowej butelki z wodą.

To zaskakujące, ale jest możliwe do przeprowadzenia imprez sportowych i na małej platformie. Aby to zrobić, wybierz „bezszypułkowy” przekaźnik i ćwiczenia koordynacji (zachowując balon na linii).

questy

Można zorganizować prawdziwą przygodę! Ten rodzaj rozrywki, podczas których uczestnicy (nie tylko dzieci) potrzebne do wykonywania zadań. Network – Opowieść gra, która polega na wykonywaniu wszelkich zadań na określony czas lub określoną liczbę wszystkich możliwych zadań (9 z 10, etc …).

Tego typu imprezy są coraz popularniejsze, ponieważ może to być zupełnie inna: długi i ulotne, z ciągłym ruchu i stacjonarna, inteligentną i sportową. Może to być na każdy temat!

Teraz może gry w muzeach, ogrodach botanicznych, zabytkowych miejsc. Więc reszta będzie nie tylko zabawa, ale również edukacyjnych.

Zadania „Wybierz pokój” jest również aktywnie rozwija. Ich piękno jest możliwość przeprowadzenia na maleńkim obszarze.

Jak wybrać – Ty decydujesz, na podstawie konkretnej sytuacji. Ograniczyć różnorodność może być tylko nasza wyobraźnia.

Ta gra jest bardziej trudne do przygotowania, pisząc scenariusz i prowadzenie. Jednak z niego można dostać nieopisaną przyjemność! Jeśli doświadczenie nie masz quest, rozpocząć swój trening tydzień przed 1 czerwca.

Najważniejszą rzeczą

Cokolwiek zdecydujesz się wybrać dzień wydarzenie dla dzieci, powinni być świadomi znaczenia społecznego wakacje. Wartość każdego dziecka jest niezwykle ważne, ma on prawo. Zadaniem dorosłych – do dzieciństwa bezchmurny i szczęśliwy. Dlatego 01 czerwca wykonany szczególnie aktywne, aby pomóc dzieciom w potrzebie wsparcia: na zorganizowanie koncertów w szpitalach dziecięcych, pokład szkół dla dzieci niepełnosprawnych, prowadzenie rzemiosła charytatywne dla dzieci sprawiedliwe, z przeniesieniem środków na rachunkach pacjentów.

Jeśli dziecko pomoc i współczucie dla innych, już od najmłodszych lat, on rośnie wrażliwy i sympatyczny człowiek, opiekuńcze członka rodziny. Ważne jest, aby pamiętać.