549 Shares 1770 views

Jak piękne muszka na prezent dla dziewczyny

Przed każdym wypoczynku jest pytanie o tym, jak pięknie ozdobić prezent dla krewnych i przyjaciół. Nieodzowny dekoracji, oczywiście, jest łuk. Jak piękny krawat łuk za rejestrację daru? Prezenty dla kobiet, dziewcząt lub ulubionych damskiej mogą być ozdobione pomocą łagodnego łuku różowej wstążki. To bardzo proste. Zapakować prezent w ładnym papieru do pakowania, wstążka wiązana wiązkę poprzecznie, zapiąć uzelochki i pozostawić luźne końce.

Bierzemy oddzielny kawałek taśmy, utrzymując jej koniec taśmy i składane kilkakrotnie, tworząc pierścień, który możemy złapać na środkowym palcu. Robimy tak pierścienie o ile chcemy uzyskać bujny łuk. Jeśli nasz prezent będzie urządzone w lakonicznym stylu, to wystarczy jeden pierścień. Ale aby romans lepiej jest uczynić bujne łuk, czyli pierścienie muszą być co najmniej trzy.

Narzucamy nasz kęs do węzła na obecnych i lewych końców wstążki Wiązanie centrum naszego pierścieni. Rozprzestrzenia się taśmę na węźle i osobno każdego płatka. Cięte końce przekątnej albo starannie wyciąć trójkąt. Oto nasze opakowania i jest gotowy, a odpowiedź na pytanie, jak związać łuk na prezent, jak się okazuje, jest całkiem proste.

Oprócz satyna, koronka wstążka prezent dla dekoracji można użyć łuki wykonane z pasków papieru nie muszą wiedzieć, jak związać łuk piękny, może być sklejone. Do produkcji tego bardzo prosty łuk na prezent będzie potrzebował pięć barów, z których dwa będą prawdziwe. Krotnie dwa długie i dwa krótsze paski w postaci ośmiu, zabezpieczenia końców za pomocą kleju lub zszywanie w środku. Piąty taśma najkrótszy, obracać się w pierścieniu. Stawiamy naszą łuk na prezent. Po pierwsze, możemy dodać osiem długi krzyż i są mocowane w środku, a następnie po osiem, po prostu dodaj i zapieczętowane, a ostatni dzwonek, należy dołączyć do centrum.

Co chcemy uzyskać bardziej skomplikowany łuk, tym więcej pasków użycia papieru. Od jego kolor zależy od nastroju naszych dekoracji. Powstały kwiat łuk ustalona na teraźniejszości.

Jednak na pytanie, jak związać piękny łuk, może wystąpić nie tylko podczas wykonywania prezentów. Każda dziewczyna marzy o jej przyszłej córki warkocz warkocze i krawat piękny łuk. Tkania wstążki w warkocze dziewczyny nie są często postrzegane w dzisiejszych czasach, ale fryzura ozdobiona kolorowymi wstążkami, wygląda bardzo elegancki i uroczysty.

Delikatnie przeczesać włosy, podzielić je na trzy belki, zaczynają splot warkocz. Taśma składana na pół, przejąć środku i splot w warkocz. Zawiązać węzeł na końcu. Pas kończy krzyżujących się ze sobą tworząc symetryczne pętle zawiązanie węzła. Rozpościera swoje płatki, a jego końce łuk. Do dekoracji styl włosy mogą być wykorzystywane nie tylko wstążki monochromatyczne, ale także wielobarwne drobne odłamki.

Łuki przypominają nam o świętach. Ich zastosowanie w projektowaniu wnętrz, prezenty, kwiaty, włosy pomaga stworzyć romantyczną i radosny nastrój. Jak piękne muszka, teraz wiem i może ozdobić każdą rzecz.

Piękny toast rodziców
133 shares 7315 views
649 shares 5897 views
Życzenia urodzinowe kolega
254 shares 4705 views