469 Shares 7627 views

Życząc na rocznicę ślubu w prozie

Świat wszelkiego rodzaju święta. Ale wśród nich są romantyczne i wzruszające uroczystości. Dzień ślubu zazwyczaj zaczyna się od emocji i zabawy na świeżym powietrzu końców partii! Potem następuje rokiem rodziny szarej codzienności! I to jest dokładnie dwanaście miesięcy po pierwszej wspólnej celebracji – Wedding Anniversary! Uczcić to wszystko na różne sposoby: ktoś zwołuje przyjaciół i krewnych, podczas gdy inni są zadowoleni z romantyczną kolację przy świecach w monoterapii lub wyjeżdża na wycieczkę. Małżonkowie chcą dostać życzenia na rocznicę ślubu na siebie, a przede wszystkim, że jest szczery!

niespodzianka

Jeśli twoi przyjaciele lub krewni na nosie rocznicę ślubu, gotować im niespodziankę! Zapoznaj się z organizacją tego dnia we własne ręce. Rzeczywiście, wielu ludzi, którzy żyli razem przez wiele lat, zaczynają zapominać tę datę. Daj im nowe emocje i wrażenia. Znalezienie odpowiedniego pomieszczenia i wysłać zaproszenia do gości. Pokój lub pomieszczenie należy urządzić, aby stworzyć świąteczną atmosferę. Dokonaj składu balonów, plakaty można napisać życzenia na rocznicę ślubu! Stoły i krzesła ozdobić tiulu, niekoniecznie białe. Kolorowe jasne kolory doda wystrój pozytywnych nut.

Świeże kwiaty lub ich kuzynów z tkaniny, zbyt dobrze pasować do wnętrza. Można zasłona tkaniny pokój w sposób wschodniej namiot, dostać oryginalne i przytulne.

12 miesięcy

Chce 1 rocznicę ślubu jest zwykle związane z przyszłością potomstwa, czy nie. Po tym wszystkim, młodzi chcą żyć kilka lat w jego własnej przyjemności, zanim zanurzyć się macierzyństwem. Ale im przypomnieć, że nadszedł czas, aby mieć dziadków urzędowanie, nie będzie zbędne. Jeśli dasz do młodych par ma pieniądze, to lepiej umieścić je w pieluchy lub małych suwaków i mowy: „Proszę przyjąć moje szczere gratulacje z tego wspaniałego dnia! Rok latał jak tydzień. A to dopiero początek, te piękne dni jak dzisiaj będzie jeszcze co najmniej osiemdziesiąt! Jesteś bardzo ładna para, więc musimy zrobić jak najwięcej z kopii! Mały (rodzina) zachwyci nas swoim nieodpartym wygląda jak mama i wit musujące, jak tata! Wszyscy czekamy do uzupełnienia w swojej rodzinie, ale teraz będzie zapełniać budżetu rodziny! "

Podobnie jak wszystkie takie wnioski na ich rocznicę ślubu, 1 rok – jest to wielkie przeżycie w życiu rodzinnym. Nie skąpić na dobre słowa, młodzi powinni zrozumieć, że małżeństwo – to raz na zawsze!

Linia dla bliskiej osoby

Ponownie zbliża rocznicę ślubu i chcesz wymyślić coś niezwykłego? Jeśli zmęczony wręczać małżonkiem banalnych prezentów i powiedzieć oklepane frazy, wymyślił ciekawy gratulacje.

Wydrukować fotografie razem i skonstruował collage. Można go uruchomić na sklejce, sklejony z pięknego papieru lub tapety. kształt serca najlepiej pasuje! Umieszczenie zdjęcia w porządku chronologicznym, poczynając od chwili przed tą datą. Pod każdym obrazem pozycja chce męża w rocznicę ślubu! Mogą być zabawny i romantyczny, sentymentalny i poważne:

  • Bądź zawsze w tym samym namiętna, bardzo opiekuńczy i piękny!
  • Lat po twojej stronie, jakby w raju wydać, wiem, mój drogi człowieku, naprawdę kochać Cię!
  • Wspólnie żyć sto lat bez kłopotów nie wiedząc!
  • Jesteś moim aniołem, moim idolem, zastanawiał się, jak fakir, jak prawdziwa miłość łabędź, ale czasami to jest szkodliwe! Takie życzenia na rocznicę ślubu jak człowiek z poczuciem humoru!

Wszystkie te życzenia może napisać krem na ciasto, pieczone swoje ręce. Piec babeczki w kształcie prostokąta, myć je ze śmietaną, i można zacząć wystrój. Ułożyć ciasto jak książka. Ostrożnie strzykawkę z cienkich zapisu dysza życzenia na torcie. Niezwykły i pyszne!

miłe słowa

Gratuluję z wydarzeń takich jak rocznicę ślubu, patrząc piękne i niezwykłe. Tylko tosty, choć dotyka – jest banalne. Kup sklep z pamiątkami w pięknej świecy i świec ozdobnych. Zanim powiesz te słowa, zapalić świecę i umieścić swój dar przed parą. „Chcę dać ci ten dom rodzinny. Podczas gdy wybucha tylko, że jest tak ciepły jak relacji. Jak tylko wybuchnie silniejszy, będzie podobny do swoich uczuć do siebie – ognisty i żywe. Mogą one zawsze tak pozostanie, a ty jako wiernego i piękne. Rozpalić ognisko na rodzinne wakacje i dbać o wątku, który ściśle wiążą was ". Takie życzenia na rocznicę ślubu w prozie znajdą oryginalne i zapamiętany przez pary od wielu lat.

większość domu

Obchody rocznicy ślubu rodziców należy zauważyć znakomicie. Weź organizację samego festiwalu, bo nikt lepiej niż ich własne dzieci nie znają gusta matek i ojców. Udekorować salę tak, że rodzice przyszedł i dyszała! Pomyśl o menu, można zrobić to na swoich tradycji rodzinnych. I lepiej jest zrobić odwrotnie, odebrać zupełnie nową żywność, napoje, naczynia, obrusy. Następnie na życzenia rocznicę ślubu rodziców może brzmieć tak: „Umiłowani, nasze rodzime ludzi! Dziś, wszystkie naczynia, naczynia i meble w domu – nowość! To nie przypadek. Życzę Ci dzisiaj, aby rozpocząć nowe życie. Jeszcze bardziej interesujące, bogate w wydarzenia, momenty radości, uściski i pocałunki. Po tym wszystkim, bez względu na to ile masz lat razem, coś takiego jak rutyna, nigdy zakradetsya między wami. Jesteś zabawny, młody, pewny siebie! Żyć dla zabawy i nigdy nie opuścił! "

album na wycinki

Dał pary w prezencie piękny album ze zdjęciami. Ale obraz powinien być prosty, a to z każdą rocznicę ślubu. Niech uzupełnić go co roku, można dostać prawdziwego archiwum. Taki obecny jest nie tylko przyjemne, ale także użyteczne. Na pierwszej stronie można zainwestować swoje zdjęcie ślubne, a potem niech się wypełnić. Po kilku latach będzie bardzo interesujący przejrzeć album razem na ich kolejną rocznicę ślubu.

Red List dzień

Niestety, nie wszyscy ludzie doceniają ich rocznicę ślubu. Uważam ten dzień tak często jak innych. Ale zdarza się na przestrzeni lat, stopniowo. Pierwsze pięć lat tego festiwalu – jeden z ulubionych roku, a potem wszystko jest zapomniane. Spróbuj jeszcze raz te emocje, które doświadczyły w dniu ślubu! Korpus jest przydatny do otrzymywania takich drgań i plamy adrenaliny. Życząc na rocznicę ślubu dla swojej drugiej połowy jest wymagane, aby przygotować z wyprzedzeniem. Niech to nie będzie tylko słowa i linie pochodzące z serca i duszy. Wyrazić swoje uczucia w słowach, da nowość relacji, i czujesz się jak nowożeńcy ponownie! Bez względu na to, ile lat nie mieszkali razem, nie ukrywać uczucia w moim sercu, ale wręcz przeciwnie, oni zaszaleć!