107 Shares 5046 views

Święto 01 września – Dzień Wiedzy

01 września – Dzień Wiedzy – ważna uroczystość w życiu wszystkich studentów. W tym dniu, pierwszy dzwonek brzmi dla wszystkich tych, którzy po raz pierwszy w życiu przekracza próg szkoły. Chłopcy i dziewczynki 6-7 lat, po raz pierwszy usiąść przy swoich biurkach i zapoznania się z nieznanymi dotychczas nauk. Zacznij życie nowy, dorosły daje nam zwycięstwo. Ten dzień jest ważne także dla nauczycieli i innych pracowników oświaty, jak zaczyna się rok szkolny, twarde i ciężkie, jak i wszystkich poprzednich.


tradycji święto Dnia Wiedzy

1 września we wszystkich miastach, wsiach naszego kraju można spotkać ogromnej radośnie idąc do drzwi studentów uczelni. Co do zasady, w tym studentów dzień ubrany eleganckiej formie, dziewczęta warkocz łuki, a chłopcy nosić krawaty czy motyle. Ich nauczyciele Studenci dają kwiaty. odbyło się również uroczyste linię przed szkoleniem, gdzie pierwszy dzwon brzmi dla najmłodszych dzieci w wieku szkolnym, licealiści tańczą walca, muzyka chór śpiewa i mówi reżyser gratulacje. To uzupełnia linię lekcji Świata, który odbywa się w każdej klasie, niezależnie od wieku uczniów. Po zakończeniu oficjalnej części porannych dorosłych i dzieci na spacer po parkach i bulwarach, niektóre idą do wsi lub w kawiarni.

W szkolnictwie wyższym, Dzień Wiedzy – ważne święto dla pierwszaków. W tym dniu po raz pierwszy spotykają się ze sobą, poznać wszystkie szczegóły o ciężkim życiu studenta, uzyskać transkrypcje i wysłał na wycieczkę po uczelni. Studenci jak 1 września jest już zaczynają się uczyć.

Historia święta Dzień Wiedzy

Aż do początku panowania Piotra Wielkiego, który całkowicie zniszczył wszelkie tradycje i wprowadzony nowy, w dniu 1 września, zdecydowano, aby uczcić Nowy Rok i Święto Żniw. Po kilku zdarzeń świętowanie Nowego Roku został przeniesiony do 1 stycznia. „Dzień Wiedzy” uroczystość została wywołana tylko w 1984 roku, to wtedy ZSRR Najwyższej ZSRR , i dał mu status państwa. Mimo to, w dniu 1 września został szkolenia, bezpłatne dla studentów i uczniów nie miały w tym dniu. Teraz wszystkie te tradycje nie pochodzić od państwa, a nie pośrednio przez instytucję, więc dyrektor ma prawo do decydowania o zorganizowanie uroczystego linię i czy aby zwolnić uczniów ze szkoły.

Przede wszystkim święto zostało oficjalnie zatwierdzone przez władze w celu podkreślenia znaczenia i wysoką wartość edukacji w życiu obywatela. Do tej pory uzyskać zaświadczenie o całkowitym kształcenia ogólnego jest koniecznością, bez której nikt nie podejmie żadnej instytucji szkolnictwa wyższego lub pracy. Sprawdź, czy uczelnia lub instytut każdy młody obywatel ma prawo do decydowania, na własną rękę, ale jeśli Twoje plany obejmują rozwój kariery i prestiżowych stanowisk, dyplom ukończenia studiów, czego potrzebujesz. Możliwe jest również, aby wejść i wyspecjalizowany wtórny instytucja po 9 lub 11 klasie.

Dzień wiedza w 1 klasie nie różni się zbytnio od wakacji dla starszych uczniów. Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko zapamiętać ten dzień na zawsze, przygotować razem z innymi rodzicami i nauczycielami program rozrywkowy z udziałem bajkowych bohaterów, bohaterów żadnych dzieci. I oprócz prezentacji może zainspirować dzieci w grze zabawa z konkursami i prezenty. To nie tylko rozbawić równiarki, ale także przybliżyć ich do nowego zespołu. Pomoc w przygotowaniu imprezy i mogą być wysokie uczniów. Ponadto, nie zapomnij przygotować Dzień Wiedzy Gratulacje dla nauczycieli i administracji szkolnej. To święto jest dla nich jest nie mniej ważne niż dla swoich dzieci, więc niech nauczyciele radować się z wami!