417 Shares 1143 views

Scenariusz ślub bez toastmaster lub europejskim stylu Wedding

Większość ludzi, którzy chcą rozpocząć małżeństwo, marzy o ślubie był niezapomniany. Po tym wszystkim, jest to jeden z najbardziej znaczących wydarzeń w życiu człowieka! Nowoczesne nowożeńcy chcą zobaczyć scenariusz ślubu bez toastmaster, odwiedzić miejsca ślubne, buty i picia od porwania narzeczonej, czyli w stylu europejskim. Ale przed ślubem, proponują zorganizować wieczór panieński i kawalerski partii. Jak zrobić wesele scenariusz bez Toastmaster i narzeczona cenie, dowiesz się z artykułu.


Przygotowania do obchodów zaczyna się na długo przed jego rozpoczęciem. 2 miesiące przed zaproszeń ślubnych zostanie wysłana, a pochodzi sprzed ustawiania taniec weselny. Na uroczystości z góry koniecznie zaprosił profesjonalnego fotografa i kierownik ślub, chcesz wynająć agencję do organizowania imprez. Uroczystość odbywa się w kraju i wymaga scenerii. Zajmuje się również z agencją.

suknia ślubna dla ceremonii wybranego absolutnie dowolny kolor z każdym odcieniem białego na czerwony, zielony i tak dalej ..

Oryginalny scenariusz ślub

1. Małżeństwo zapisane w nieruchomości. Przed ceremonią, goście zapoznają się i zajęli miejsca. Muzyka na żywo. Najpierw musi przyjść pana młodego i jego przyjaciół, i stanąć przy ołtarzu, razem ze świadkiem. Stoły, krzesła i sali weselnej pokryte zasłony tkaniny i ozdobione świeżymi kwiatami.

2. ślubne wyjściowe oferta druhny w sukniach w tym samym kolorze. Za nimi jest świadkiem. Na świadka – „aniołów” chłopiec i dziewczynka w uroczysty strój Chłopiec nosi pierścień dziewczyna rozprasza płatki róż na boki. Zamknięcie będzie oczyszczenie opuszczeniu ramienia ojca i powoli zbliża się do pary.

3. ślub kończy z wymianą pierścieni i śluby miłości. Następnie goście obsypany płatkami róż młody i pogratulować im. Ślub wesele taniec kontynuuje prezentację prezentów i bufetem.

4. Część wakacje zawiera posiłku. Nowożeńcy są odpowiednie dla gości do picia szampana z nimi. W tym czasie, przyjaciele i rodzice mówią, że dają tosty i pożegnanie. Muzyka na żywo.

Scenariusz ślub bez wiodącego Toastmaster zakłada, że troska o konkursach i loterii z przebrań i przerw tanecznych.

5. Na koniec wieczoru panna młoda rzuca podwiązka i bukiet ślub koleżanki, którzy jeszcze nie ożenił. Usunięty tort, który został wycięty z narzeczeni traktowani wszyscy obecni.

6. Obchody kończy się fajerwerki i odejściu młodzieży.

Scenariusz ślub: drugi dzień

Drugiego dnia goście wyjeżdżają i są zazwyczaj tylko najwierniejsi przyjaciele. Oryginalne rozwiązanie dla Ciebie byłoby wspólne aktywności rekreacyjnych – narty wodne, lub skuter, podróż na motocyklu na morze. Wieczorny relaks może być zakończona w saunie z basenem i łaźnią parową.

Mam nadzieję, że scenariusz ślub bez Toastmaster (lub europejskim stylu ślubu) pomogą uczynić twój ślub był niezapomniany.

Życzę wspaniały ślub i szczęśliwe życie małżeńskie!