884 Shares 7300 views

dzień kierowca

Dzień kierowca – to na pewno święto narodowe, które kocham w naszym kraju i zauważył z przyjemnością. Zakochuje się w ostatnią niedzielę miesiąca jesienią października.

Jakie miejsce ma samochód współczesnego życia – oddzielna rozmowa, ale fakt, że stał się nieodłącznym atrybutem życia dla większości ludzi, to jest oczywistym faktem. Dlatego Dzień kierowcy doceniają zabawy z doskonałym nastroju, a także w wielu domach.

Kiedy ten zawód w posiadaniu jednostki, aw rzeczywistości było po prostu wyjątkowy, a same sterowniki – pionierów. Historia tego zawodu rozpoczął w 1896 roku na Ogólnopolskiej Wystawie Przemysłowej, która odbyła się w mieście Niżny Nowogród. Tam został przedstawiony pierwszy rosyjski samochód, a w 1909 roku pierwszy samochód produkcyjny został wyprodukowany w Rosji.

W powojennej 1946 w Moskwie, urodził się pierwszy masy pasażera samochodu ludzi Moskvich 400. siedzi za kierownicą samochodu był zaszczyt, a zawód kierowcy jest uważany za prestiżowy i bardzo opłacalne.

Droga jest zawsze kiwa mężczyznę, ona otwiera ogromne możliwości poruszające się z dużą prędkością, a to niewątpliwie symbol ciągłego ruchu do przodu. Kierowca dzień – okazją do zebrania w jednym stole różnych ludzi, których życie jest podłączona do drogi. Osoba, która prowadzi towarów lub pasażerów są regularnie na drodze. Biegnie, aby uzyskać jego towarzyszy do rodzin i przyjaciół ludzi na ważnych celach biznesowych lub po prostu odpocząć, ale jego ładunek gdzieś bardzo mile widziane. W duszy tych ludzi, oczywiście, miłośnicy podróży, ponieważ można łatwo przekroczyć granice państw.

Dniu kierowcy szczególnie podkreślić wkład zawodu w rozwoju gospodarczym kraju. Bez ich odpowiedzialne podejście do przewozu nie przeprowadzają najbardziej ambitne projekty. Od ich pracy, także w pewnym stopniu zależy to od wzrostu gospodarczego i dobrobytu społecznego kraju.

Oczywiście, wakacje i Dzień kierowcy wojskowego nierozłączne. Wystarczy pomyśleć o wkładzie mieszkańców tego trudnego zawodu w zwycięstwa w Wielkiej Wojny Ojczyźnianej. Oczywiście, to jest ogromny i oceniane na zasługi. sterowniki wojskowe ryzykował swoje życie, nie myśląc o śmierci drugiego. W czasie swoich ciężarówek, przywieźli amunicji i materiałów medycznych, przepisy i wodę. Z ognia, oni wyjął rannych żołnierzy i cywili, a także delikatną lód Newy prowadzone wyczerpanego głód dzieci w Leningradzie, zdając sobie sprawę, jak cenny jest każdy dzień. sterowniki Ojczyzna wojenne nigdy nie zapomnę, cześć i chwała im!

Kierowcy pracować uciążliwe i czasami bardzo niebezpieczne, chwalił się wierszy i piosenek, a to specjalne, uduchowione piosenki. Oni, że kierowcy być pewien, że ktoś czeka i lubi, że każdy z nich wróci do domu cały i zdrowy.

Na Dzień życzeniami kierowcy słychać wszędzie, i dostać za kierownicą każdy samochód marzeń. Jeśli przed zawodem było tylko dla mężczyzn, ale teraz kobiety zaczęły również aktywnie prowadzić samochód. Więc to święto słusznie należy do słabszej płci, którzy chętnie obchodzi sterownik.

Gratulacje na dzień z Ministerstwa Transportu i współpracowników. Uroczyste spotkanie i prezentacja nagród pieniężnych, zabawy oraz koncert ulubione piosenki o trudnym życiu kierowców – to jak dzień przechodzi.

Ludzie tego zawodu jest cenna zasada – nie rzucać się w kłopoty w jedną stronę za osobę. To, bez wątpienia, ludzie są odważni i trwałe, ponieważ wszystko może się zdarzyć na drodze. Kierowcy, którzy będą obchodzić to święto w domu zamiast jazdy, należy podnieść szklankę i tosty powie gdzie jest pragnienie „braku gwoździa i prętem.” Jest to bardzo romantyczny zawód, istnieje wiele ciekawych i może nieprzewidywalne. Ogromna część kierowców będzie ucztować w ruchu, a dla większości z nich ten dzień nadal będzie wyjątkowy.