696 Shares 3634 views

Twórczy urodziny powitanie: Idee

Przed rozpoczęciem pisania kreatywne życzenia urodzinowe, starannie przemyśleć jego poddanych. Jeśli chłopiec urodziny kochasz, twoje życzenia powinny być powiązane z konkretnymi marzeń, pragnień, potrzeb, gustów i planów.

Gratulacje dziewczyny z kreatywnością!

Dla każdej osoby, możliwe jest wymyślić unikalny oryginalnego powitania, który będzie pamiętał go przez długi czas. Ale istnieją pewne uniwersalne opcje, które można dodawać i modyfikować na podstawie gustów urodzin.

Na przykład, wymyślanie twórczy powitania znajomego, może chcesz ją:

1) Ogromna garderoba, pop off markowe ubrania.

2) osobiste wizażysta i stylista włosów, który będzie go skierować marafet przy każdym wyjściu do sklepu dla chleba.

3) Megaton najlepsze kosmetyki i perfumy luksusowe beczki.

4) Miliardy róż (lub jeden z jej ulubionych kolorów) wszystkich kolorach i odmianach.

5) Książę na białym limuzyny (jako książę może wywołać jej ulubiony aktor, piosenkarz, sportowiec, etc.).

6) własna biblioteka / Art Gallery / fitness klub / restauracja – w zależności od tego, co ona jest zainteresowana.

Te gratulacje twórcze pomysły mogą być wymienione w nieskończoność: Jeśli dziewczyna chce żyć w Nowym Jorku, żeby to penthuaz na Manhattanie, chce być aktorką – powiedzieć, że Hollywood spadłby na nogach, uwielbia pekińczyk – chcą trochę szczeka futrzany szczęścia, itp ,

Przyjedziemy z doskonałej powitania do znajomego

Aby przygotować twórczych pozdrowienia wzajemnie, należy kierować się złotej zasady: chcemy, że uda mu się. Można korzystać z następujących opcji:

1) showroom osobiste z różnych samochodów na każdy dzień.

2) „Apple” stworzony specjalnie dla niego najpotężniejsze w świecie MacBook / aypad / iPhone.

3) To, że lodówka nie jest opróżniony i napełniony automatycznie swoje najbardziej ulubione potrawy.

4) mieć go w domu nie było robot, który będzie regularnie sprzątać w domu, mycie naczyń, mycia i ubrania żelaza.

5) do wszystkich dziewcząt oszaleli na sam widok z niego, jak mężczyźni reklamowych męska dezodorantu.

6) saldo rachunku bankowego wyniosła tyle cyfr, ile jest jego numer telefonu.

Jeśli on jest fanem „Gwiezdnych Wojen”, chcą, żeby był niepokonany, zawsze i wszędzie, jako Jedi. Jeśli lubi jakiś rodzaj gry komputerowej – niech życzeniami wyróżniona jej znaków. Jeśli jest on zaangażowany w niektórych dyscyplinach sportu, chcemy, żeby był mocniejszy niż Tyson Schumacher szybsze, bardziej zwinny Beckham, etc.

Te przykłady pokazują, że nie jest konieczne, aby pisać na życzenia kart wierszem – można wymyślić twórczej gratulacyjny w prozie.

Tworzenie niezwykłych okrągłych dat gratulacje

Organizować twórcze pozdrowienia potrzebować, aby większość z nich na rysunku oznacza liczbę lat, która oznacza urodzin. Tak, można przyjąć następujące formy:

1) Za pomocą środków wartość, objętość, długość: 35 megaton radości, 50 kwintali szczęścia 45 ton sukcesu, itp

2) oznacza liczbę przyjemnych rzeczy: 55 mln uśmiecha, 30000 Happy Moments, 45 bilionów minut przyjemności.

3) oblicza bogactwa materialnego: 50 największych diamentów, 30 najdroższych samochodów 40 tysięcy najpiękniejsze sukienki, itd

Aby przygotować twórczych życzenia urodzinowe, można napisać swoje życzenia na tematy, których liczba odpowiada jubileuszu powrotnej:

  • Na czekoladowych monet (umieścić je w wiadrze lub kosza i powiedzieć, że jest to skarb, który został wykopany specjalnie na urodziny).
  • W torebek z herbatą.
  • Na opakowania cukierków.
  • W wątrobie, z „przepowiedni”.
  • Dołączyć notatkę do kwiatów w bukiecie.
  • Napisz życzenia na małych kolorowych liści papieru i umieścić je w słoiku.
  • Trzymać notatkę z gratulacjami do balonów i sprawiają, że urodziny pożreć każdego z nich po kolei i przeczytać życzenia wewnątrz.

Przedstawia piękne powitanie

Aby kreatywne życzenia urodzinowe, niekoniecznie tylko napisać na pocztówce lub zadeklarować podczas imprezy w postaci tostów. Pogratulować ukochanej z jego najważniejsze święto, można wymyślić wiele oryginalnych sposobów.

Malujemy asfalt!

Można udekorować chodnikiem gdzieś w parku w pobliżu swojego domu urodziny kolorowe kredki i przynieść go z powrotem z zawiązanymi oczyma. Musisz opuścić urodziny na początku koloru toru, a sami stają przeciwnie – w końcu. Wtedy twój przyjaciel usuwa opaskę i przychodzi do was na zdobione talerze. Kiedy przybywa, można powiedzieć: „Niech każdy krok podjęty na swojej drodze życia będzie tak jasne i kolorowe, jak drogi, po której właśnie minął” – i wręcza mu prezent.

Kontynuując temat kredek można pięknie malować asfalt na dziedzińcu pod jego balkonem urodzinowy lub betonowym ogrodzeniu przed sądem, jeśli istnieje. Napisz duży piękny druku powitanie i udekoruj je z obrazami serca, kwiaty, ciasta, bale – w ogóle, aby stworzyć ogromny karty na chodnik. Można to zrobić nie tylko małe, ale także maluje.

Jeśli chcesz zaskoczyć całą noc, można użyć farby blask w ciemności, ale dla większości effektnosti ozdobić swoje dzieło świece.

Podłącz drukarkę do punktu!

Nawet z pomocą zwykłej „słowo” może uczynić niezapomniane pozdrowienia twórcze dla bliskiej osoby. Jeśli mieszkasz razem, można czekać na moment, kiedy dziecko urodzin nie będzie w domu, i ozdobić mieszkanie z jego zdjęciami z ciepłych słów, dołączonych do każdej z nich. Każdy obraz powinien zilustrować, co jest napisane pod spodem.

Na przykład, można wymyślić z humorem wersetu, który opowiada historię życia dziecka urodzinowy od urodzenia aż do dzisiaj. W końcowych liniach będą mu wszystko, co można myśleć życzymy. Nawiasem mówiąc, te obrazy wiszą w domu i można w nocy podczas snu sąsiada, a rano do przedstawienia go do ciasta łóżku lub prezent i doprowadzić je do wglądu swoje gratulacyjny stworzenie.

Photoshop na ratunek!

Jeśli znajomość pracy z obrazami nie ogranicza się do dodawania do jej pisania, można odkryć ich talenty fotoshopnye aby zakończyć program, tworząc kreatywne życzenia urodzinowe.

Tak, można zrobić całą książkę urodzinowy. Najprostszy wariant rejestracji:

1) napompować przez internet kilka wektora tła (osobny dla każdej strony).

2) Na tych środowisk nałożyć zdjęciami urodziny (albo po prostu rozmycia krawędzi, lub do ramy jej jakąś piękną klatkę).

3) Napisz pod każdym zdjęciem adres miłe słowa od osoby, do której jest poświęcony ( „Masz najsłodszy uśmiech”, „najmocniejsze ramiona”, „najpiękniejsze buty”, „bardzo dobra dusza”, „zawsze jesteś tam”, „wsparcie I "" ochrona „). Ta lista mogłaby się ciągnąć w nieskończoność. Najważniejsze – każda strona została podana przez jednego zdania. A przecież te wszystkie komplementy napisać: „Bo chcę cię” i wymienia wszystko wymyślić.

4) zwraca pokrywę z tłem, tytuł książki (na przykład „A kilka stron o Tobie”). Top napisać swoje nazwisko jako autora, od dołu – miasto i daty urodzenia.

5) jest przyszyta lub stron wstążka wiosna – i gotowe.

To „karta” nie tylko nietypowe życzenia, a nawet może służyć jako główny prezent. Twój przyjaciel z pewnością ucieszy to show.

Kamera, akcja, strzelaj!

Kolejna korzystna gratulacje – ten film. Istnieje kilka wariantów jej utworzenia:

1) Grupa (nagrywanie życzenia wszelkiej zamknięciu aparatu do swojego przyjaciela i zamontować je wszystkie w jednym klipie).

2) Prywatne (wynajmowane wideo tylko na siebie). W tym przypadku znacznie łatwiej dać swobodę wyobraźni, ponieważ można kontrolować cały proces i nie zależy od tego, co mówią, czy drugi w ramce.

3) Case (każde życzenie w scenie strzał w oddzielnym miejscu, ilustrując go – około odzież butik blisko, o jedzeniu – w ulubionej restauracji , itd.).

4) klip (teksty remake kilka ulubionych piosenek na powitanie urodziny, nucąc nagrania dźwiękowe, rekord, nakręcony w klipie pod wynikających piosenek i połączyć je w jeden klip).

Korzystanie z tych pomysłów, można tworzyć kreatywne życzeniami kobieta, mężczyzna, przyjaciel, krewny, kolega i nikomu. Takie niespodzianki są zawsze traktowani bardzo serdecznie i doceniają wakacje z nieskończoną wdzięcznością.