365 Shares 9198 views

Światowy Dzień uściski – jeden z najbardziej przyjemnych wakacji

Pomimo faktu, że często przytula pomóc ludziom zrozumieć siebie od niepamiętnych czasów, dzień, kiedy można to zrobić tak po prostu wymyślił niedawno. W ostatnim stuleciu uwiecznić ten gest zdecydował Amerykanów. Narodowy Dzień uściski wakacji założony 04 grudzień 1986 odległe. Tego samego dnia nastąpiła kolejna uczta miłości i dobroci.

Trochę o historii objęciach Dnia

Historia wystąpienia obchodów raczej mgliste i tajemnicze. Niektóre źródła podają, że nie pojawią się z Amerykanami. Uważa się, że wpadł ciekawego europejskich studentów. Więc postanowili uczcić długo oczekiwany koniec sesji wyczerpujący. A może to tylko wymówka bezkarność i bez jakiegokolwiek powodu przytulić swojego ulubionego dziewczyny Day przytulić.

Innym z wielu legend mówi, że po raz pierwszy objąć tradycję obcych pojawił się w uznanym kraju kangurów. Pewnego dnia młody człowiek przyszedł w jednym z australijskich lotniskach. Ale tam nikt nie czeka i nigdy nie spotkał. Patrząc na twarze szczęśliwych i radosnych innych, którzy przyjętej po długiej nieobecności, znalazł oryginalny sposób na zewnątrz. Na dużym arkuszu papieru ciężkiego faceta napisał. „Embrace wolne” Wraz ze znakiem był tuż obok lotniska. Pierwszy duchowy impuls spowodował zdziwienie i śmiech. Wkrótce jednak młody człowiek wyciągnął ludzi samotny i zmęczony. Serdeczne uściski pomógł czuć potrzebny i kochany. Wkrótce po tej operacji był wspierany przez cały kraj, a następnie na całym świecie. Tak więc, w dniu 21 stycznia wszyscy obchodzimy Światowy Dzień uścisków. I to święto staje się coraz bardziej popularne.

jaki numer tak, aby świętować Hug Day jest najlepszy? Amerykanie w związku z tym trochę więcej szczęścia. Po tym wszystkim, są one oficjalnie zaznaczyć oraz krajowy i na całym świecie święto uścisków. Ale dlaczego nie reszta świata, aby podążać za przykładem zaraźliwy i przyjemne? Po uścisku i nadal uważane za bardzo użyteczne.

Dlaczego są tak lubi Hug Day i lekarzy reklamować?

Mamy przytulić – wymianę ciepła i miłości. Lekarze i naukowcy uważają, Hug Day to bardzo przydatne nie tylko dla psychologiczny, ale także dla optymalnego zdrowia fizycznego.

Jeśli chodzi o stan umysłu, przytula dają poczucie pełnego bezpieczeństwa, jako dziecko. Kiedy moja matka była przytulanie, i nie było więcej obawy lub problemy. Embrace znacząco wzmocnić zaufanie do innych, a także promować powszechną jedność ludzkiego. Przytulanie, czujemy ciepły i zrelaksowany. Liczne badania wykazały, że częste uściski wpływa na psychiczne i twórczego rozwoju.

Stosowanie tego gestu

Korzyści uścisk sprawdzony i zdrowie fizyczne każdego człowieka. Już uznawane we współczesnym świecie naukowym fakty są takie momenty:

  • Podczas tego procesu, normalizuje ciśnienie krwi. Ponadto pozytywny efekt jest na mięsień sercowy. To znacznie zmniejsza ryzyko rozmaitych chorób sercowo-naczyniowych.

  • Objąć zwiększenie ogólnej odporności. Ciało lepiej radzić sobie z infekcji i chorób.
  • Obnimashki przyczyniają się do produkcji hormonów radości, które są tak potrzebne w naszym świecie depresji. Normalna praca rozbita układ nerwowy.
  • Ostatnie badania naukowe wykazały również, że gest jest w stanie zablokować uczucie bólu. W tym czasie była po prostu nudna lub pozostawić całkowicie.

Tradycja obejmuje Day

Oczywiście, jednym z najbardziej czczony tradycja tego dnia – często objąć wszystkich krewnych, przyjaciół i znajomych. Ale w całej uścisków dziennie organizują liczne imprezy, flash mob i festiwali, które sprawiają, zwykłych ludzi na ulicach tulenie siebie.

Co do zasady, na całym świecie są zaangażowane w licznych organizacjach młodzieżowych. Pozytywne i wesoły młodzi ludzie dają pozytywne emocje dla wszystkich chętnych na ulicach miast świata oraz w miastach wojewódzkich. Z pomocą plakatów „Free Hugs” lub „Nie bądź sam”, chłopcy i dziewczęta uścisk i oferują przechodniów duchy i świąteczny nastrój.

Konkursy

Również w tym dniu odbyło się różne konkursy i maratonów pod hasłem „Niech przytulić!”. To właśnie w tym zabawne i sympatyczny dzień, przedstawicieli Księgi Rekordów Guinnessa rejestrowane najbardziej oryginalne, interesujące i unikalne osiągnięcia. Na przykład, Teresa Kerr Ron O'Neill nie uwalnia się z sobą w pobliżu serca obejmuje znacznie do 24 godzin, 33 minut. I duma Kanadyjczyków jest zapisem uściski grupy, nagrany w 2010 roku, następnie uczęszczał 10.000 par. Takie osiągnięcia mogą być wymienione przez długi czas. Ponadto, są one coraz bardziej z każdym rokiem.

Hug Day – to czas, kiedy warto pamiętać o innych. Jest to okazja, aby podzielić się kawałek miłości, ciepła i pozytywna dla każdego. Może wkrótce ludzie nie potrzebują specjalny dzień, aby zatrzymać i przytulić obcy. A wtedy nie będzie dużo więcej radości i szczęścia w oczach innych.