861 Shares 2070 views

Liczba kul – jak to zrobić?

Wszelkie święto powinno przynieść radość, zwłaszcza Ponadto, dla kogo pracuje. Jeśli chcesz zaskoczyć bohatera z okazji i jego gości, możliwe jest wymyślić ciekawy powitania lub do dekoracji pokoju, w którym odbędzie się wieczór. Ubierz pokój na różne sposoby, na przykład w celu stworzenia dużego płótna i wklejony na jego obrazach z życzeniem wszystkich różnych korzyści dla osoby, która będzie gratuluję. Wiele może być napompowane balony z helem, związać je z kolorowymi wstążkami i niech ten „cud” pływa pod sufitem i zadowala wszystkich.

„Air” figury

Możesz być myślenie, dlaczego dokonać takich tanich prezentów, kiedy można kupić coś drogiego? I pamiętaj, że w bardzo młodym wieku, dzieci są bardzo zadowoleni zwykłe balony. Dlaczego dorośli nie zrobić taką niespodziankę?

Najważniejsze – nie cena swoim darem, a dbałość o przyjaciół i bliskich, może być osoba w ogóle nie będzie mu dane w użyciu drogich rzeczy i balony zostaną przedstawione z niezwykłą świątecznego nastroju. Innym bardzo ważnym jak przedstawić taką niespodziankę. Nie wystarczy kupić i nadmuchać prycze, a ponieważ można wymyślić coś bardziej oryginalnego. Na przykład, aby wprowadzić liczbę balonów przez liczbę lat równą urodzin.

Opcje

Ten projekt, najpierw trzeba wziąć pod uwagę. dopasować kolory, liczyć przybliżoną liczbę piłek i najważniejsze – wymyślić miejscu gdzie będzie gotowa do przedstawienia. Istnieje kilka metod dokonywania takiego dekoracji – z ramą lub bez niego. Lepiej oczywiście, wybrać pierwszą opcję, ponieważ jak liczba kul będzie ciekawy do oglądania. Jest to telefon konstrukcja, t. E. Może być transportowane do miejsca, gdzie ruch nie musi się obawiać, że przypadkowo uporządkować całą serię. Dane z balonami do zrobienia jest bardzo prosta, jeśli przestrzegać wszystkich instrukcji i wtedy nie pomylić.

Wskazówki dotyczące tworzenia

Więc zacznijmy. Na początek należy przygotować kilka dostosowań:

  • Wrobić trzeba nie jest bardzo gruba rura z tworzywa sztucznego. Jego długość zależy od tego, jak duży jest Twój numer piłek.
  • Koniecznie trzeba szkockiej.
  • Nożyczki.
  • Duża ilość balonów.

Jak zrobić kilka piłek? Kto pokaże. Jeśli nie masz plastikową rurkę, ale tylko przewód, można go używać. Tylko pierwsza opcja jest lepiej trzymać formę przyszłego produktu. Teraz trzeba zrobić ramkę w postaci liczb, będziesz zbierać. Przy okazji, jeśli chcesz końcowy wynik był na piętrze, trzeba będzie przygotować stanowisko do „długopis rysunek” spadła. Dla wiarygodności ramach projektowania i trzeba stać mocno połączyć taśmę. Teraz jesteś gotowy, aby nadmuchać balony. Aby to zrobić, za pomocą specjalnej pompy, które wtedy nie boli jej policzkach.

I kolejna rada. Aby kulki nie wybuchnął, masz im trochę rozciągnąć w różnych kierunkach.

Spróbuj rozjaśnić je o tej samej wielkości. Jeśli są one różne, a liczba kul będzie wyglądać niechlujnie. Po nadmuchać, połączyć, a następnie cztery z pierwszych dwóch części. Że to się stało, trzeba odkręcić dwie pary razem. Aby te quady jak najwięcej i przejść do projektowania stoiska. To może być ozdobione koralikami lub Kwiaty pojedyncze z nich.

Najważniejsze – jest ustalenie powstałej grupy czterech kul na przygotowanym ramy. Lepiej zacząć od dołu. Bardzo starannie związane z rurką z tworzywa sztucznego gotowych wiązek i zawijania końców ramy za pomocą taśmy. Na początku numerów i końcowego zastosowania pięciu sztuk kul w tej samej grupie, dzięki czemu projekt będzie wyglądać piękniej.

Zdarza się, że więzadła nie chce iść do łóżka, w zależności od potrzeb, a następnie jedna piłka gdzieś w kije, potem drugą. Do tego nie było, należy użyć taśmy dwustronnej. Dobrze, że jest gotowy, aby dowiedzieć się piłki! To jest tylko jeden, i nadaje się na urodziny dla dziecka do dziesięciu lat. Jeśli święto ułożone na cześć osoby dorosłej, dane, odpowiednio, będą dwa. Oznacza to, że trzeba być cierpliwym i zbudować inny.

wniosek

Teraz można spróbować samemu i dowiedzieć się, jak sprawić, by postać kulek, upewniając się, że nie jest tak trudne. Ale ilu pozytywnych emocji dać ukochanej na wakacje!