455 Shares 2901 views

Dwór Mikołaja w Kuzminki: mapa lokalizacja, zdjęcia, opinie

Dzieci zawsze żyć w bajce. Wierzą i nie chcą pożegnać się z nią. Z biegiem lat, jednak elementy baśni różnić, ale tylko jedna historia pozostaje ta sama – to wiara każdego dziecko w Santa Claus. Shaggy siwowłosy starzec każdego Sylwester daje zarówno dzieci jak i ich dorosłych rodziców magiczne torby. Przynosi poczucie radości i zachwytu. I nie jest to szczęście?

I pamiętaj, że jako dziecko kiedyś wierzyć w cuda dzieci, z entuzjazmem i bezgraniczne szczęście dziadek napisał list. Starannie złożona kartka papieru w pudełku z nieczytelnymi literkami udał się do siedziby cudów pana.

Dwór Mikołaja w Kuzminki pod Moskwą: marzenie staje się rzeczywistością

Kuzminki w lesie, wśród starych sosen, stoi drewniana wieża za wysokim płotem. Tak, to jest tutaj przed jego światową paradzie na dobę Noworocznym osiada ukochanego dziadka.

Moskwa Frost rezydencja została zbudowana w ramach programu krajowego „The Great Ustyug. – miejsca narodzin Mikołaja” W 2004 roku położył pierwszy władca zimnej belki podstawy znakiem nowego więzienia. Pierwszym celem pobytu w Moskwie była poczta. Dziadek upewnić się, że każde dziecko było w stanie wysłać e-mail z aspiracji. Od tamtej pory, punkt sortowania przyszło ponad milion listów, w których rebyatnya dzieli jego marzenia i życzenia. Następnie teren został podniesiony do „Enchanted Forest”. Dzieci posadzone drzewa w klasztorze Santa Claus. Teraz rosną drzewa. Kilka lat później las świerk będzie sposób, w jaki jest opisany w historii naszego dzieciństwa. I tak rozpoczęła odliczanie przez Moskwę Magiczne Santa. Już następnego Nowy Rok ludzie niespodzianka. Oprócz wiadomości e-mail w parku była wieża z Santa Claus i jego wnuczka, Snow Maiden. Klucz do domu, został przekazany do właściciela, a stary czarodziej wszedł w jego rękę.

W 2006 roku teren był już sześć miejsc, główne dwa budynki zostały dodane Terem kreatywność i Snow Maiden, lodowisko, miasto sportu i ścieżkę bajek.

Do tej pory, dwór Mikołaja w Kuzminki jest rozwinięty ośrodek rekreacyjny, który jest niezwykle popytu podczas obchodów Bożego Narodzenia.

Residence Santa Claus spełnia rebyatnyu

Działalność rozpoczyna się w miejscu urodzenia 18 listopada każdego roku. Data ta uważana jest za oficjalny Kreator urodziny bajki. Na przyjęcie urodzinowe zebrać wszystkich fanów z całego kraju i za granicą. Manor Kuzminki Father Frost, aby spotkać dzieci i ich rodziców teatralny uroczystość na cześć święta. Kukiełki fantazja znaków, konkursy, wycieczki i zabawy na łyżwach – tylko niewielka część rozrywki, które zapewniają gościom organizatora.

Poczta Świętego Mikołaja

1 grudnia otwiera świąteczny pocztę. To tutaj, że miliony dzieci są wysyłane do nas w nadziei, że blond nieznajomy przyniesie pod drzewem cenionych zabawki. Poczta listów do Świętego Mikołaja przychodzi co roku, nie tylko rosyjskich dzieci, ale dzieci z blisko i daleko za granicą. Opowieść jest dostępna dla wszystkich.

Oczywiście, „Brodacz” nie radzą sobie z napływem korespondencji. To z tego powodu, asystentów szkolnych Santa Claus został stworzony. Oni pomogą uporać się z bajecznym Czarnoksiężnik z rzeczy, która, oh, nie wystarczy. Po nowym roku dziadek powinien przygotować prezent dla każdego dziecka, przewracać wszelką korespondencję, nie pomijając ani jednej litery. Ponadto wszystkie prezenty które mają być dostarczone do odbiorców. A ten na to jest bardzo trudne!

Nudzić raz!

Trzeba odwiedzić kreatywności wieży. Śmieszne warsztaty dla wszystkich rodzajów rzemiosła są przechowywane w postaci cudownej transformacji. Oraz na etapie dziecka będzie wiele bajkowych postaci, znane mu od dzieciństwa. Chłopcy są bardzo lubiący reprezentacji w Manor, ponieważ można uczestniczyć w samej magii, zamiast po prostu obserwować. Jest kino, gdzie show jest zawsze dobre bajki i baśnie, które znamy z dzieciństwa.

Zachwyci malyshni przyczyny i pokój zniekształcić luster, które znajduje się tu w Kreatywności rezydencji.

Recenzje Barton w Kuzminki

W ciągu dziesięciu lat istnienia obiektu w książce oferuje Park „Manor Kuźminki Ojciec Frost w” Odpowiedzi lecą jak ptaki. Niemal każdy, kto odwiedza tutaj, był zadowolony. Potwierdzają to informacje zwrotne od użytkowników w sieciach społecznościowych i forach, a także obecności zwykłych turystów, których przybycie Świętego Mikołaja przy klasztorze stała się dobra tradycja rodzinna. I nie jest to zaskakujące – piękny projekt koncentruje tematyczny oraz bogaty program kulturalny zrobili swoje.

Również wykonane wierzyć w cuda w naszym kraju. I każdy chce iść do odwiedzenia Santa Claus, jego wnuczka, Snow Maiden i innych fantastycznych postaci. Tu wszystko może dotknąć i zobaczyć, wziąć udział w fantastycznej akcji i pomóc stary czarodziej. Dorośli są zanurzone w dzieciństwie baśni. istnieją cuda, dowód – Dwór z Mikołajem!

Znajdź Barton?

To bardzo proste. Na oficjalnej stronie parku „Manor Kuzminki Ojciec Frost w” kierunkach tam. Jednak wszystko wyjaśnić w szczegółach.

Jeśli pójdziesz ze stacji metra „Kuzminki”, a następnie przy wyjściu z metra iść w lewo i jechać autobusem numer 169 lub numer 529M. Droga będzie długa, bo trzeba iść do ostatniego przystanku, który jest nazywany „Szpital”.

Od stacji metra „Wychino”: przejdź do przystanku „138” przez ćwierć Wychino autobus numer 209. To Manor Santa Claus w Kuzminki. Jak dostać się do tego fantastycznego miejsca, mówiliśmy.

Można rezerwować bilety na wycieczki i inne formy rozrywki w razie potrzeby. Aby to zrobić kontaktując się z kompleksu przez telefon lub za pośrednictwem Internetu:

  • 8 (495) 6576046 – mail telefon Mikołaja;
  • 8 (495) 6576052 – wydział zwiedzających;
  • 8 (915) 0091252 – telefon lodowisko.

Daj dziecku świąteczną bajkę i wyposażone w Kuzminki parku! Manor Santa Claus, zdjęcie zostanie potwierdzone wizualnie, pokochają wszystko. Twój oszołomienie i idziesz do zabawy!