760 Shares 8283 views

pokaz slajdów w rocznicę: Idee

Prezent wykonany własnymi rękami, najlepiej. Pokaz slajdów na rocznicę – to raczej przyjemny dodatek do głównego show. Dowiedz się, jak stworzyć film z obrazów prostych (i za darmo), a odbiorca będzie zachwycony!


historia

Jak zrobić pokaz slajdów na rocznicę bardziej interesujące? Musisz wybrać scenę, jest to rodzaj krótkiego filmu. Można w nim znaleźć odzwierciedlenie biografia celebransa. Aby to zrobić, należy użyć stare fotografie. ale nie ogranicza się do tych, które znajdują się na komputerze. Spójrz na starych albumów, skontaktować się z rodzicami odbiorcy. skanować obrazy niedrogo. Kiedy będą zbierane cały materiał, należy umieścić je w kolejności chronologicznej. Dodawanie podpisu z datą. Nie tylko urodziny, ale goście będą interesujące zobaczyć, jak rozwija się i zmienia się bohaterem dnia.

Na innym wykonaniu pokazu slajdów na rocznicę będzie potrzebować pomocy krewnych i przyjaciół osoby, która obchodzi swoje urodziny. Zapytaj krewni dla jubileuszowych ludzie mówią na komplementy kamer, komplementy. Byłoby miło, gdyby ktoś mógłby powiedzieć zabawne historie związane z urodziny chłopca. Zadawaj pytania, jak: „Dlaczego kochasz bohaterem święta”, „Jak poznałeś” itp Im więcej ludzi badania, tym lepiej ..

Na co zwrócić uwagę

Jeśli chcesz wstawić obraz, który przedstawia urodziny to nie jeden, a następnie zwrócić uwagę na sposób zwrócił się do niego. pokaz slajdów w rocznicę zawierającego zdjęcia bez swojego ulubionego bohatera z okazji nie stworzy żądany poczucie radości i szczęścia.

Jeśli obraz nie jest bardzo dobrej jakości, to lepiej, aby wstawić je do kolażu. To może być piękne ramki wzoru lub ciekawe tło. można zebrać wszystkie obrazy o niskiej jakości i uczynić je jednym.

pomysły

Perepoyte ulubiony utwór lub tylko popularnym bohaterem dnia przeboju. Znajdź tekst i zmień słowa chwali. Jeśli pogratulować kogoś, kto ma idola, a następnie użyć wideoklipów na nich i pisać własne słowa.

Rozcieńczyć kolejne strzały i efekty przejścia. Użyj szablon dla kolażu.

program

Najlepsze programy do tworzenia pokazów slajdów na rocznicę:

  1. Movie Maker jest dostępny na wszystkich komputerach z systemem operacyjnym Windows. Dowiedz się, jak go używać po prostu. To w języku rosyjskim i zawiera podstawowe narzędzia do tworzenia pozdrowienia wideo, ciekawe przejścia, efekty. Można dostosować czas trwania ramki wyświetlacza, czas, aby zwiększyć głośność muzyki na początku i na końcu filmu.
  2. „Photo Slideshow Creator” ma więcej funkcji do edycji. Program jest również w języku rosyjskim, i łatwy w użyciu. Możesz dodać tekst, obraz, clipart, kształty, dodatkową warstwę śniegu, spadające liście i inne. Istnieje szablon.
  3. oprogramowanie pokaz slajdów online jest atrakcyjny, ponieważ nie wymaga instalacji, ale działa prawie jak Movie Maker i „Pokaz slajdów”.

Jak zrobić pokaz slajdów ( „Happy Anniversary”, „Happy Birthday!”, I tak dalej. D.) Tak, że odbiorca był jak najbardziej przyjemny? Twórcza wyobraźnia, pomyśl o preferencjach urodziny, umieścić swoją ulubioną muzykę w tle i napisać miłych słów. Prezent pozostawi odbiorca ma tylko dobre wspomnienia.