330 Shares 2204 views

Jak malować twarz na Halloween. Maski na Halloween

Jeśli zostaniesz zaproszony na imprezę na cześć Halloween, nadszedł czas, aby pomyśleć o swoim wizerunku. Jeśli już zdecydowaliśmy się na swojej postaci, trzeba wybrać odpowiednie strój, akcesoria i atrybuty, jak dbać o włosy. Ale obraz był kompletny i realistyczny, szczególną uwagę należy zwrócić na make-up lub makijażu. Jeśli nie masz pojęcia, jak malować twarz na Halloween, a następnie kilka cennych wskazówek i pomysłów, które pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

przygotowanie twarz

Makijaż mężczyzna, kobieta lub dziecko jest zawsze nakładane tylko na uprzednio przygotowaną osobę. W przeciwnym razie istnieje ryzyko uszkodzenia skóry lub nawet dostać oparzenia. Ważne jest, aby odtłuścić górne warstwy skóry, tym prania zwykłego mydła, a następnie użyć dowolnego toner alkoholu. Następnie nałożyć cienką warstwę kremu lub fundacji do makijażu, będzie chronić twarz przed szkodliwymi skutkami suszenia i kosmetyków.

Opcje do makijażu dla kobiet

Jak malować twarz na Halloween kobiety czy dziewczyny? Wszystko będzie zależeć od stopnia skomplikowania obrazu i koloru, będziemy patrzeć na najbardziej popularnych opcji.

gotycki makijaż

Klasyczny makijaż w stylu gotyckim korzystne dla demonessy czarownica obrazu, pani cieni lub czarnej wdowy. Takie malowanie twarzy na Halloween nie zajmuje dużo czasu i nie wymaga specjalnych umiejętności.

 • Aby rozpocząć, trzeba wybielić skórę za pomocą światła w proszku, teatralny makijaż lub białe odcienie. Można używać akwarele lub gwasz, ale wynik nie będzie tak realistyczna. Białe mogą to zrobić samemu, wystarczy wymieszać tłuszczu krem z białej gliny lub luźne barwnika i nakłada się na skórę z szerokim pędzlem.
 • Następnie użyj szare cienie podkreślają kości policzkowe i brwi, nadać chudość osoba i kanciastość.
 • Po przystąpić do oczu. Można użyć efekt smoky lodu lub po prostu podkreślić powieki ciemnym kolorze. Za pomocą ciekłego eyeliner, wyciągnąć gładkie grube strzałki, nie wolno używać nie tylko czarny, lecz także czerwonego, szmaragdowozielone ciemnoniebieski lub białe kwiaty. Jednak powstrzymać się od jasnych kolorach kwasów, może to zniszczyć obraz. Klasyczny czarny tusz do rzęs i fałszywe rzęsy sprawiają, że oczy bardziej wyraziste.
 • Szczególną uwagę należy zwrócić na brwiach. Muszą wyciągnąć z góry i dać im estetyczny kształt. brwi podświetlane jest bardzo ważne, może to być tradycyjny czarny, brązowy lub bordowy kolor.
 • Ostatnim etapem będzie wargi. Tutaj można dać upust swojej wyobraźni, wszystkie odcienie czerwieni krwi na czarnym podkreślenie swój śmiertelny.
 • Wykończenia. Figury na twarz na Halloween stają się coraz bardziej popularne. Można uzupełnić makijaż wieczorowy wizerunek małego pająka lub skorpionchiki. Można również zrobić obraz bardziej złowrogi, dodając łzy krwi, blizn, pęknięć i wystających żył.

Obraz szkieletu

Aby dokonać takiego niezwykłą make-up na twarzy Halloween jest bardzo trudne, ale wynik jest warte wysiłku i czasu.

 • Najpierw trzeba stosować podstawowe kontury kości czaszki. W miejscu, gdzie kości są podobno zamalowane w kolorze białym, czarnym pustka stoisku. Główne elementy rysunku – to oczy, nos, kości policzkowe i szczękę. Jeśli twój strój nie obejmuje obszar szyi i klatki piersiowej, trzeba wyciągnąć kręgosłup szyjny i górną część klatki piersiowej.
 • Szczotkowanie, start z „void”, aby to zrobić, czarny i ciemny szary odcień. Intensywność odcienia powinna być zmniejszana od środka do krawędzi.
 • Reszta twarzy farby bieli. Całkowicie maskować wargi. Ze srebra i jasnoszarych odcieni podkreślić policzki i skroniowych.
 • Wykończenia. Linia wystające zęby i kości trzeba zrobić jest bardzo ostry i wyraźny, aby to zrobić, będziesz zbliżać płynny eyeliner lub ołówka.

artystyczne zdjęcia

Niekoniecznie to zrobić za pomocą makijażu jest straszną i przerażającą twarz na Halloween: poniżej zdjęcia są tego dowodem. Twój obraz może być tajemniczy, a nawet śmiertelne romantyczny. Z pomocą teatralnego makijażu może zamienić człowieka w dzieło sztuki.

Podczas stosowania makijażu jest, aby pamiętać, że musi on być przechowywany w jednym kolorze garniturze. Zbyt bogata paleta kolorów może popsuć wizerunek i przekształcić go w karnawale.

Opcje kosmetyczne dla mężczyzn

Jeśli płeć piękna, wszystko jest jasne, w jaki sposób do malowania twarzy na Halloween męskiej części populacji? Silna płeć w tym względzie dużo więcej szczęścia, bo ich wizerunek może być naprawdę przerażające, natomiast dziewczęta nadal chcą zachować odrobinę kobiecości i piękna.

Martwych chodzenia

Być może najbardziej popularnych znaków wśród facetów – to szkielety i zombie. Jednak wiele wariantów, może to być elegancki facet szkielet lub prawdziwy jeździec śmierci. Ale ogólna istota makijażu nie zmienia, to jest zwykle biała twarz i ciemne akcenty na niektórych częściach czaszki.

Postacie z filmu i komiksu

Jeśli chcemy podkreślić indywidualność i wyróżniać się z szarej masy, wtedy pomysły makijażu można używać wizerunku postać z ulubionego filmu czy komiksu. Szczególnie godne bohaterów jak Edward Nożycoręki lub Szalonego Kapelusznika. Miłośnicy filmów Batman może używać makijażu Joker Joker i Harley. Ale fani komiksów „Marvel” było więcej szczęścia wszystkim dlatego, że wybór stanowią one setki tysięcy znaków od Hulka do Spider-Man.

Opcje do makijażu dla dzieci

Nie zapominajmy o najmłodszych członków rodziny. Pomimo faktu, że dzieci wolą nosić przerażające maski na twarzy, można wybrać obraz Halloween, w których nie potrzebują. Dlatego ciekawy makijaż pomoże uzupełniają strój.

Makijaż dla dziewczyn

Jak malować twarz Halloween dziewczynę? To zależy przede wszystkim od jego wieku i stroju. Dziecko, na przykład, jest bardzo odpowiedni sposób tykvochki.

 • Wziąć farbę lub teatralny makijaż i narysować kontur dyni na twarzy dziecka. Należy uchwycić brwi, policzki i górną szczękę. Stosując różne odcienie, tworzenia gładkiego gradientu od jasnożółtego do jasnopomarańczowego. Intensywność zabarwienia jest wzmocniony od środka do krawędzi.
 • Z brązowej farby zastosować do podłużnych linii krzywych. Będą one symulować dyni sektorze.
 • Czarny eyeliner i zastosować gwasz trójkątne oczy i usta rzeźbione następne wakacje tykvochki.
 • Kompletna macierzystych makijaż i zielonych liści.

Starsze dziewczynki mogą przebierać się za czarownice, wymagałoby to jasny i piękny makijaż. Używaj różnych cekinami i jasnych kolorach. I aby dać obraz duchu wakacje, narysować pajęczynę, bat skrzydeł lub ogonów, imp. Dobrze, jeśli moja córka nie boi się być zabawny, lubi wizerunek czarownicy z przerażającym zielonej twarzy.

Grim dla chłopców

Chłopaki może odebrać wiele opcji uroczysty makijażu. Bardzo popularne różne postacie animalistyczne. Na przykład, szczeniak lub kociak cub. Są one bardzo łatwo wyciągnąć i wyglądają bardzo słodkie. Dla bardziej specyficzny sposób należy wybrać indywidualny makijażu. Jeśli twój syn postanowił zostać hrabia Dracula, konieczne jest spowodowanie, że makijaż wampira, jeśli wybrał kostium superbohatera, symbolika Batmana czy Spider-Man mieć pod ręką. I dla żywych trupów, zombie lub szkielet zawiera szczegółowe instrukcje fotograficzną.

Jak usunąć makijaż

Po wakacjach, należy prawidłowo usunąć makijaż z twarzy. Lepiej jest używać specjalnych balsamów, ale jeśli nie, można uzyskać wodę i mydło. Aby to zrobić, należy zanurzyć twarz ciepłą wodą i zastosować trochę mydła w płynie na wacikiem lub gąbką. Czekać aż farba staje się miękkie i płynne i dokładne ruchy usunąć go warstwa po warstwie. Nie pocieraj skórę i nie rozmazuje makijaż całej twarzy, szkodliwe substancje mogą przedostać się do oczu. Po umyciu przetrzeć tonikiem skórę oraz nawilżanie alkoholowe tłuszczu śmietanę.