744 Shares 9161 views

Promocje na Boże Narodzenie

Wigilia nazywana jest Wigilia. Zazwyczaj tego wieczoru chrześcijanie spędzają w kościele, zwracając modlitwę do Boga. Od niepamiętnych czasów, najważniejsze, co robią na Boże Narodzenie, to było dokładne czyszczenie dom. Boże Narodzenie i Wielkanoc – te święta, które zostały przygotowane z najwyższą starannością. W przeddzień polskiej świecić naczynia i podłogi.
Podobnie jak dziś, tradycyjny wystrój domu był uważany za drzewo. Jest stałym atrybutem świąt noworocznych. Co robią na Boże Narodzenie, ludzie różnych wyznań chrześcijańskich jest nieco inna. Na przykład, katolicy postanowił zawiesić wieńce z sosnowych gałęzi na drzwiach, lub ozdobić swoje ściany.
Każde święto ma swój własny charakter. Atrybuty te stają choinek, anioły, Gwiazda Betlejemska i osła. Oczywiście, najważniejszym symbolem tego święta będzie Łóżeczko dziecięce. Wszakże sam Boże Narodzenie – to dzień narodzin Chrystusa. Większość chrześcijan w święta Bożego Narodzenia będą z pewnością zapalił świece. To święto dodaje atmosferę tajemniczości. Ponadto, iskra – jest analogiem słońcu, symbolizują światło Chrystusa.
Mówiąc o tym, co zrobić na święta, nie wspominając już o bogatej i świąteczny stół. W wakacje jest poprzedzona postem, w czasie którego wszyscy wierzący jeść skoromnaia jedzenie i nie pozwalają na jakiekolwiek ekscesy w jedzeniu. 7 stycznia na Boże Narodzenie, post się kończy. Więc to święto jest pokryta bogatych stołów i zaproszonych gości. W taki dzień trzeba traktować wszystkich ludzi, którzy nie są w stanie świętować, jak również. Nie można zaprzeczyć nikomu jedzenie z przechodzącej podróżnych lub pukanie do drzwi. To nie znaczy, że Boże Narodzenie jest świętem rodzinnym. Po prostu może mieć uczta dla tych wszystkich, którzy tego potrzebują.
Co robić dzieci na Boże Narodzenie? Wiele z nich (a czasem nie tylko dzieci, ale także dorosłych) iść do domu i powiedzieć wiersze świąteczne lub śpiewać kolędy. Traktują hosts kutey – słodki ryż z owsianką i pogratulować je na wakacje. W tym domu nadaje im słodycze i pieniądze i są traktowane z ciasta i inne pyszne jedzenie.
Zazwyczaj w tego święta, aby odwiedzić krewnych, zwłaszcza osób starszych. Konieczne jest, aby pogratulować im na Boże Narodzenie i zarządzać ich zdrowia. Co do zasady, przedstawione Jadalne prezenty. Koniecznie nosić kutyu, słodycze, dżem i ogórki. Można podarować zabawki, a jeśli jest to dziecko, lub inne akcesoria zimowe.
Bożonarodzeniowe najbardziej zabawne. Dzieci i dorośli zaprzęgi, bawiące się śnieżkami i zabawy z serca. Ludzie chodzą, nawzajem swoje domy, pokryte bogatych stołów. To wszystko sprawia, że na Boże Narodzenie.
Ale jest jeszcze inny, który poprzedza święto Bożego Narodzenia. To jest Nowy Rok. Biorąc pod uwagę fakt, że stanowisko chrześcijan w tym czasie ci, którzy ją posiadają, Met to uroczystość nie jest tak głośno. Reszta spędzić sylwestrową zabawę. Wielu zastanawia się, co robią na nowy rok? Odpowiedź jest prosta. Baw się dobrze. Zachęcaj pomocników w swojej wyobraźni i pomysłowości. Wymyślić konkursy z dobrymi nagrodami. Zadzwoń, aby odwiedzić przyjaciół i pokrycie tabeli.

Największy zachwyt święta Nowego Roku, oczywiście, przyczyna dzieci. Atrakcje na Boże Narodzenie i Nowy Rok dzieci nie są zabawy! Jest to czas prezentów i smakołyki, jak i zimowej zabawy na świeżym powietrzu i towarzyskich z rówieśnikami. Dlatego Nowy Rok – najbardziej ulubione święto dzieci. Dla dorosłych jest to także czas nowych pragnień i osiągnięć. Zazwyczaj jest to święto jest związane z nowych początków, a nawet z nowego życia. Wszystko przypuszczenie pod chiming zegar i pragnienie, aby sądzić, że będą one się spełnią. Ponadto, jest to dobry pretekst, aby zobaczyć starych znajomych i rodziny. Te wakacje mogą być również doskonałym rodzina.