378 Shares 5878 views

Młoda Blessing – niezwykły obrzęd

Ceremonia ślubna – jest najpiękniejsza ceremonia, która istnieje tylko we wszystkich narodów świata. Proces ten obejmuje szeroką gamę tradycyjnych praktyk. Ale jeden z głównych punktów należy uznać za błogosławieństwo młodych. Bez tego nie robi żadnej celebracji ślubu. W związku z tym, że jest to zwyczaj patrzeć w sposób bardziej szczegółowy.
Młodzi rodzice, jak błogosławić nowożeńcom. W dawnych czasach nie wolno było się żenić czy przyszli małżonkowie nie zdały tzw obrzęd oczyszczenia duszy. W dzisiejszym świecie, oczywiście, wszystko jest o wiele łatwiejsze. Młoda już nie czuję się winny za to, co zrobił dla rodziców, jeżeli błogosławieństwo nie zostały jeszcze otrzymane. Pomimo faktu, że zwyczaj jest głównie formalne, para wciąż próbuje dostać błogosławieństwo rodziców. Następnie, atmosfera na festiwalu staje się bardziej przyjemne, a młoda para czuć się bardziej pewni siebie, bardziej śmiały krok w życiu.
Błogosławieństwa młodych rodziców jest dziś podzielony prawosławnego obrządku i nowoczesny. Innymi słowy, jeśli narzeczeni nie chcą zbyt poważne podejście do tego zagadnienia, procedura może być znacznie uproszczone. Tak więc, jeśli kierujemy się tradycją, że pochodził z odległej starożytności, konieczne jest, aby nabyć ikonę młodej pary. Wymagania obowiązkowe: wszyscy uczestnicy muszą być ochrzczeni. W takim przypadku, jeśli ktoś nie przeszedł obrzęd chrztu, można to zrobić tuż przed ślubem. Błogosławiąc młodych, przede wszystkim w domu panny młodej, a następnie, po rejestratora, w domu pana młodego.

Na pierwszej ceremonii przyszłych małżonków położyć na ręczniku i młody musiał klęczeć, a potem rodzice narzeczonej recytować wymaganą mowę i przemierzają młode ikony. Błogosławieństwo młodych rodziców pana młodego jest następująca: para umieścić na tzw „dobrego samopoczucia dywanu”, matka i ojciec mówią pożegnalne słowa.

Ale współczesny rytuał może nastąpić bez ikon „dywan”, a hamulec postojowy. Rodzice panny młodej i pana młodego powiedzieć tyle uprzejmy i ciepłe słowa otuchy dla swoich dzieci. Jeśli ta opcja odpowiada młody i będą później czuć pewność, właściwe jest obrzęd. Po błogosławieństwie młodych produkowane, wszystkich zaangażowanych w weselu nadal mówią słowa gratulacje dla pary, zabawy i tańce. Ale rytuał zawiera kolejną małą tradycję: rodzice młodej pary muszą dać domu młodych. Dzieje się to w sposób następujący: matki mają na światło świec, które wymiata po pokoju, nie pochodzące nowe światła. Najnowsze zapalają się świece na stół młodej pary. Albo rodzice po obu stronach są oświetlone świec, z których cierpią ogień świeca w rękach młodych. Tak więc, w nowo rodziny powinien być jeszcze cieplej i bardziej radosne, a miłość wzrośnie o kilka razy.

Oczywiście, wiele ceremonii dzisiaj, a które z nich wybrać, każdy decyduje za siebie. Młoda błogosławieństwo nie powinno się nakładać, ale pochodzą z czystym sercem i szczerym pragnieniem.