127 Shares 8097 views

Tuning UAZ "Patriot": jak zrobić swój najlepszy SUV?

UAZ „Patriot” – duży SUV krajowy, który jest charakterystyczny dla jego potężnej ramie sztywnej osi, zawieszenia osi i napędem na wszystkie koła. Takie cechy mają pozytywny wpływ na przepustowość pojazdów, ale w tym samym czasie, właściciele musieli poświęcić komfort. Kierowcy, którzy chcą dostać się do SUV zarówno produkować strojenia UAZ „Patriot”. Po tym wszystkim, dzięki czemu można osiągnąć dobry poziom komfortu i jednocześnie nie tracą właściwości terenu. W tym artykule przyjrzymy się kilku sposobów, które przyczyniają się do poprawy wydajności SUV UAZ „Patriot 2013”.

Zdjęcia (strojenie) wygląd

W razie potrzeby, aby poprawić wydajność swojego znajomego żelaza nie zapomnij o swoim wyglądzie. Aby mieć samochód wyglądał skutecznie, konieczne jest, aby dbać o airbrushing. Ponadto, aby dać indywidualność swoje dane, takie jak SUV barwienia i aerodynamiczny. Jeśli chcesz uzyskać jak najwięcej z urządzenia można zainstalować więcej i wciągarki, które nie tylko dają „patriotów” imponującą wzrok, ale również być w stanie uzyskać go z jakiegokolwiek rowu (zwłaszcza jeśli samochód jest często nie napędzany przez utwardzonej drogi). Ponadto miłośnicy wycieczek i wędkowania często obsadza stali żelaza innego kengooryatniki. Ta część, oprócz funkcji estetycznej niezawodnie chroni zderzak i chłodnica Oise gwałtownego uszkodzenia.

Wybór kół

Odgrywają ważną rolę i napędy. Tuning UAZ „Patriot” obejmuje wymianę przypadku, jak również nową gamę gumy. Odlewane koła aluminiowe – idealny do wyboru, które dadzą samochód ładny wygląd i poprawić jego wydajność. Ponadto pozycja ta jest ze względu na niski ciężar zmniejsza zużycie paliwa i poprawia dynamikę rozprzestrzeniania. Jeśli chodzi o opony, można je znaleźć w każdym sklepie motoryzacyjnym. Nawiasem mówiąc, nie ma opcji, które doskonale pasują do maszyny bez zmian konstrukcyjnych opony (to znaczy o tej samej szerokości i średnicy).

Tuning techniczny UAZ "Patriot"

udoskonalenie silnika również nie jest na ostatnim miejscu. Tu przed kierowcą otworzyła dwa sposoby – albo w celu zwiększenia objętości roboczej silnika (tj proforsirovat it) lub wymienić jednostkę importowane (ale to będzie trudniejsze, bo tu trzeba kupić więcej i skrzynia biegów). Można również „pokoldovat” na przełożeniem przekładni.

UAZ "Patriot": zdjęcia, wnętrze strojenie

Wewnętrzna część może zostać zmieniona drastycznie. To wszystko zależy tylko od Twojej wyobraźni i budżetu. Kierowcy polecić robi wnętrze strojenie UAZ „Patriot” w następujący sposób: wymienić kierownicę w sporcie, aby dokonać pełnej izolacji dźwiękowej (standard praktycznie eliminuje zakłócenia), do zmiany miejsca lub po prostu plandek. Nie zapominaj także o dobrego systemu audio.

I ostatnia część, która powinna zwrócić szczególną uwagę na tym piętrze. Pożądane jest, aby to metal.