635 Shares 5450 views

Rosyjski rover: opis, charakterystyka, zdjęcia

pojawił się pierwszy rosyjski pojazd terenowy w 1915 roku. Maszyna jest interesujący, ponieważ każdy model i seria ma swój własny cel i funkcję. Jeśli mówimy o „Vityaz”, wówczas konieczne jest wyjaśnienie, że jest on wyposażony w huśtawki gąsienicy i radzi sobie z pracą nawet w złych warunkach pogodowych. Transport łatwo przezwyciężyć torfowiska wysokie pokrywę śniegu, piasku itp DT-30 – .. potężny i wysoki krzyż pojazd terenowy, który ma prędkość zależną. Ten pojazd terenowy rosyjski gotowe do podania ludziom w zimnie (-50 ° C) i ogrzewano (40 ° C). Samochodów krajowych producent dystrybuowane w całej Rosji, działa od ponad 10 lat. Maszyna jest w stanie przejść w dowolnym miejscu, a to jest idealne dla sektora wojskowego. Wyposażenie maksymalne bezpieczeństwo.

Rosyjska maszyna – quad

W celu zaspokojenia wszystkich potrzeb transportu wojskowego, quad został zaprojektowany. Projekt po opracowaniu została poparta dokładnymi rysunkami i rysunków. Podstawową ideą tego samochodu było stworzenie próbki, które można przenieść ze względu na niekończące się ścieżki w piasku i innych materiałów sypkich (m.in. śnieg). Aby wykonać obrót, mechanizm obsługiwany dwa koła, które są lokalizacje nos część rover. Jednak ten wzór ruch jest zbyt skomplikowane, zdecydowano się zrezygnować z takich pomysłów. Dlatego też wersja skrócona rozwinięte – z tylko jedną taśmę. ATV są produkowane do dnia dzisiejszego, wyglądają prawie tak samo i nie różnią się od oryginalnego pomysłu.

Rosyjski rover "Sherpa"

„Sherpa” Główną różnicą od innych samochodów jest to, że niskie ciśnienie w oponach użyte w niniejszym jeepa. Pomysł i projekt stworzenia transportu pojawiła się w 2012 roku. Trzy lata później, nowy pojazd terenowy producenta krajowego został przedstawiony w Moskwie. Od tego czasu wejdzie on do produkcji. Główny zakład znajduje się w kulturalnej stolicy Rosji – Petersburgu.

Karoseria wykonana jest ze stali. W celu kontrolowania łazik, producent ustanowił dwa pedały i taką samą liczbę dźwigni, a także kilka innych urządzeń. Sprzęt w stanie przejść przez błoto i bagno żadnych przedmiotów, których wysokość jest nie większa niż 70 cm, to jest w stanie pokonać barierę dla wody, jak to ma średnicę koła 160 cm.

Specyfikacje „Sherpa”

Rosyjski biegowego pojazd tej serii jest zwarty. Mierzy tylko 340h252h320 zobaczyć. Dzięki pewnych decyzji, które miały deweloperów, jest w stanie pokonać wysokość 1 metra. Mówimy o wykorzystaniu opon bezdętkowych, prześwit 60 cm i niezwykłą podwozia. Zatem dogodnym jest, że koło „zamknięte” w materiale, w którym automatyczny wtrysk powietrza nastąpi przy niższych ciśnieniach.

Silnik, który umieszczony jest na „Cherp”, przeznaczone do 1,5 i 4 litry cylindra. Pojemność 44 koni. Urządzenie działa w połączeniu z manualną skrzynią biegów 5 krokach.

Podczas jazdy na rosyjskim land rover jest w stanie rozwinąć prędkość 45 km / h. Dla tego typu pojazdów jest ważne nie tylko maksymalne przyspieszenie, ale również minimalne. Najmniejsza prędkość 1,5 km / h. Jeśli sprzęt jest przenoszony przez wodę, to znak w trybie maksymalnego wskaźnika osiągnie 6 km / h.

Z „Sherpa”

Samochód dostępny jest w dwóch różnych wersjach:

  • Wersja podstawowa, która nazywa się „Standard”. Obejmuje obecność markizą, optyka, specjalnej opcji farby zewnętrzne, kilka baterii, ogrzewania wnętrz i izolacji akustycznej. Cena tego łazika – 4,8 mln rubli.
  • Opcje „Sherpa”, który stał się znany jako „Kung”. Od poprzedniej wersji różni się tylko trochę kosztów (4,1 mln rubli) i wygląd. Dane techniczne pozostają takie same, jak były.