320 Shares 8353 views

"Spider-Man 3: Wróg refleksji". Aktorzy i role działki

Seria filmów o osoby z Supernormal, które zostały nabyte przez nich w wyniku niezwykłego ukąszenie pająka, na podstawie komiksu stworzonego przez Marvel Comics. Kierowany przez Sem Reymi dostarczyła filmy ogromnym sukcesem. Jego profesjonalizm w doborze aktorów i organizacji w procesie wytwarzania folii odgrywał ważną rolę w tworzeniu trylogię arcydzieło.

Pierwszy film pojawił się na ekranach w 2002 roku, drugi – w 2004 roku. A w 2007 roku widzowie mogli zobaczyć, a trzecia część – „Spider-Man 3: Wróg refleksji”. Aktorzy doskonale poradził sobie ze swoimi rolami i stał idoli milionów ludzi. Na świecie nie ma chyba osoby, która osiągnęła wiek prawnej, które nie pomotrel ten film.

Film „Spider-Man 3: Wróg refleksji”: historia, aktorzy i rola

5 lat minęło od ostatnich wydarzeń, które miały miejsce w drugiej części. W życiu Petera Parkera, nie było pewne pewność i stabilność. Akademicko zaczął do osiągnięcia sukcesu w relacji z Jane, aby przez nowojorczyków i realizować prawdziwy heroizm w Spider-Man, a teraz stał się głównym obrońcą miasta.

Peter cieszy się życiem i nie podejrzewam, że jego najlepszy przyjaciel kiedyś Harry nadal uważa Spider-Man głównym sprawcą śmierci ojca i chce zemścić się na nim. Harry zemsta pozbawić wszelkiej ostrożności i przemienia się w złego Zielony Goblin. Kłopot nie przychodzi sama: razem z Zielonego Goblina w mieście istnieją inne postacie negatywne – to Sandman, a Black Death. Ale to nie są głównym wrogiem Petera Parkera. Spider-Man musi zmierzyć się ze swoim drugim „ja” z ciemnej strony swojej osobowości.

Jak ten konflikt, można znaleźć, patrząc na końcu filmu „Spider-Man 3: Wróg refleksji”, który jest tak realistyczny aktorzy wcielać swoje postacie na ekranie. Pracuje w trylogii dla większości z nich był szczyt kariery.

Aktorzy i rola w filmie „Spider-Man 3: Wróg refleksji”. Tobi Maguayr (rola – Peter Parker)

Aktor urodził się w 1975 roku, w dniu 27 czerwca. Miejsce urodzenia – małe miasteczko w Santa Monica, który znajduje się w Kalifornii, USA. Jego rodzice byli bardzo młodzi, kiedy urodził się ich syn. Kiedy nie było jeszcze dwóch lat, postanowili się rozwieść. Dziecko było uczucia ofiarą zaborczości ojca i matki, tak że aż jego dorosłość Toby mieszkał na przemian z jednym z rodziców, potem drugi, motayas między trzech amerykańskich stanów (Kalifornia, Oregon i Waszyngton).

Karierę rozpoczął jako nastolatek, kiedy wystąpił w reklamie, „McDonald”. Pierwszą główną rolę odgrywa Tobey w wieku 17 lat w serii Wielki Scott. Prawdziwy sukces projektu nie było, a młody aktor nadal czekać na jego najwyższej godzinę. I stało się, gdy Toby dostał małą rolę w filmie „Życie tego chłopca.” Po premierze filmu, stał się rozpoznawalnym aktorem. Ponadto, praca na obrazie był początek wielkiej przyjaźni Maguire z innego młodego aktora, który grał w tym filmie – Leonardo DiCaprio. Po wielu latach, są one po prostu tak przyjazny jak ponad 10 lat temu.

Następnie, w ciągu kilku lat, Toby zagrała w filmie. Jego powrót do ekranu była w 1998 roku, kiedy młody aktor zagrał w filmie krótkometrażowym Duke of Groove, który później został nawet nominowany do nagrody „Oscar”. Wśród jego późniejszych utworach można zauważyć udział w następujących filmach: „Cudowni chłopcy” „Pleasantville”, „regulamin winiarzy,”

Oczywiście, szczyt kariery, Tobi Maguayra była filmowa adaptacja komiksu jest o wyczynach Spider-Man. Trylogia stała się prawdziwym hitem, dając twórcom miłość milionów fanów.

Toby nie często pozwalają media wniknąć w jego życiu osobistym. Wiemy, że uwielbia jeździć na rowerze, gra w koszykówkę i uwielbia pływać w oceanie. Aktor ożenił się w 2006 roku. Jego żona, Jennifer Meyer, zaangażowany w tworzenie unikatowej biżuterii. Czy pary mają córkę Ruby i syn Otis.

Kirsten Dunst (rola – Meri Dzheyn)

Ostatnia część trylogii – jest film „Spider-Man 3: Wróg refleksji”. Aktorzy doskonale spełnione w poprzednich dwóch częściach epopei grał w trzeciej tak realistyczny, że nie wierzą, że ich bohaterowie po prostu niemożliwe. Kirsten Dunst nie jest wyjątkiem.

Aktorka urodzony 30.04.1982 roku. Ma młodszego brata. Jej rodzice rozwiedli się, gdy miała 4 lata.

Aktorka debiut miał miejsce w 1989 roku – zagrała niewielką rolę w filmie „New York Stories”, ale szeroka sława przyszła do niej dopiero po 4 latach – „Wywiad z wampirem” po pracy w filmie

Po roli Meri Dzheyn, aktorka nie było tak udane dzieła. Wyjątkiem jest obraz „Melancholia”. Za udział w tym filmie, Kirsten Dunst stał się zwycięzcą festiwalu w Cannes.

Jeśli chodzi o jego życiu osobistym, to jest bez zmian od 2012 r. 4 lata aktorka randki aktor Garrett Hedlund.

Dzheyms Franko (rola – Garri Ozborn)

Pierwsza i druga część trylogii, James charakter raczej pozytywne niż negatywne. Ale teraz Harry próbował na masce Zielonego Goblina, a stał się złoczyńcą w filmie „Spider-Man 3: Wróg refleksji”. Aktorzy nie zawsze radzą sobie z takimi reinkarnacji tutaj. Ale James Franco udało się dobrze grać w obu przypadkach.

Aktor urodził się w dniu 19 kwietnia 1978 roku w jednym z miasteczek w Kalifornii. Po szkole, wyjechał do Los Angeles, aby pójść na uniwersytet. Po studiach przez okres jednego roku, opuścił uniwersytet i zaczął doskonalić umiejętności aktorskie w teatrze edukacyjnym Robert Carnegie.

W uzupełnieniu do kultowego filmu o Spider-Man, James uczestniczył w następujących filmach: „służyć i chronić”, „skompilowane portrety psychologiczne”, „X-Files”, „za wszelką cenę” i innych.

Aktor nie jest żonaty. Po długiej powieści (od 1999 do 2004) Marla Sokoloff nie miał poważny związek przez 2 lata. W 2006 roku spotkał się z aktorką Anne O'Reilly, ale ta powieść nie był przeznaczony do rozwijania się w małżeństwie. W 2011 roku para rozdzielone. Teraz wszystkie namiętności aktora mają charakter zmienny, przyznaje, że jest bardzo nieśmiały i nie zawsze działa się na odwagę, aby spotkać się z wami jak dziewczyna.

Ogólnie rzecz biorąc można stwierdzić, że na pewno warto zobaczyć film „Spider-Man 3: Wróg refleksji”. Aktor, grał w filmie, również znaczny wkład w niespodziewany sukces filmu.