392 Shares 2095 views

Jeep Compass – Właściciele informacji zwrotnej na temat nowej generacji SUV

Ostatnio Rosja ogłosiła wprowadzenie nowej generacji sprzedaży SUV Jeep Compass „” 2014 lineup. Zaktualizowany jeep niewiele zmieniło się w wyglądzie, ale co najważniejsze zmiany były częścią techniczną samochodu. Warto również zauważyć, że poziom komfortu nowych przedmiotów stał się o rząd wielkości wyższe. Ale nie spieszyć rzeczy, spójrzmy na każdej części w szczegółach.


Jeep Compass FL – opinie o wyglądzie

Ta aktualizacja może być bezpiecznie przypisana do kategorii „restyling”, ponieważ wszelkie nowo opracowane projektanci zamienne nie są podejmowane. Na pojawienie się nowej „Jeep Compass” Niewiele się zmieniło, ale nadal warto odnotować obecność nowej osłony chłodnicy, zaktualizowane optyki przednia i tylna, jak również w kolorze nadwozia lusterka boczne. Koła zostały również odnowiony, coraz bardziej nowoczesne.

Jeep Compass – opinie o wielkości i przestronności

W odniesieniu do wielkości zaktualizowana wersja SUV ma następujące właściwości: długość – 4,45 m, szerokość – 1,8 m, a wysokość – 1,67 m (nie biorąc pod uwagę wysokość tułowia). Te imponujące wymiary pozwolił inżynierom osiągnąć maksymalną pojemność bagażnika, która wynosi obecnie 460 litrów. W tym przypadku, jego objętość może się zwiększyć do 1270 litrów przez złożenie tylnego rzędu siedzeń.

Rozstaw osi w tym przypadku wynosi 2,63 m, co jest typowe dla tej klasy samochodu. Należy również zwrócić uwagę na wysoki prześwit 20,5 cm, który jest nieco inny od Jeep Compass trendów 2013. Recenzje drożności mieć tylko pozytywne treści, które wielokrotnie potwierdzone przez liczne jazd testowych. „Jeep Compass” po prostu stworzony dla off-road, mimo że utwór jest utrzymany dość pewnie.

Jeep Compass – Recenzje Wewnętrznych

Nowa generacja restyled „Compass” w zasadzie zauważalną zmianą przednich foteli, które są zakończone specjalnym systemem regulacji lędźwiowej. W konfiguracji „top-end”, dwa dodatkowe fotele są wyposażone w poduszki powietrzne. Inną cechą jest możliwość wybrania koloru skóry. Teraz kupujący mogą wybrać dowolny inny (np brązowy) zamiast zwykłej czarnej skóry. Generalnie, wnętrze samochodu jest tak samo wygodne i przytulne.

Jeep Compass – przeglądy charakterystyki technicznej

Mówi się, że na rynku rosyjskim nowością będzie oferowana tylko jeden odmiany silnika, podczas gdy w ich ojczyźnie „Jeep Compass” zostaną zaprezentowane w czterech wersjach silnikowych. Ale nie rozpaczaj, ponieważ samochód jest wyposażony w większości „top” silnik benzynowy, który jest dostępny w swoim segmencie. Urządzenie to czterocylindrowy o pojemności 170 koni mechanicznych, a jego objętość robocza wynosi 2,4 litra. Silnik jest w pełni zgodny z normami ochrony środowiska Euro 5. Jest ona zakończona sześć automatyczną skrzynię biegów, która zastępuje wariator bezstopniową.

Jeep Compass – opinie o kosztach

Minimalna cena nowego SUV „Jeep Compass” w oparciu o 1.354 mln rubli. Najdroższe sprzęt będzie kosztował 1,443 mln rubli.