196 Shares 5925 views

Skuter „Buran”: Liczba i cechy właścicieli

Przez długi okres czasu pozostaje popularny skuter „Buran”. Opinie właścicieli powiedzieć, że jest to nowoczesny pojazd, który, mimo wysokich kosztów, jest bardzo popularny wśród kupujących. Staramy się zrozumieć główne cechy tych jednostek.

Trochę historii

Skuterach śnieżnych tej marki miłe klientów przez prawie 40 lat. W tym czasie marka została wydana kilka modeli, które są nadal bardzo popularne. Rosyjskich myśliwych, badacze od dawna doceniane jak dobry i niezawodny skuter „Buran”. Recenzje właścicieli to są w zasadzie dobre, oprócz ostatnio w naszym kraju nie można było kupić inne modele o podobnych środków.

Pierwszy „Buran” został stworzony jako kopia kanadyjski skuter w późnych latach 60-tych XX wieku. A w Ameryce Północnej, taki transport został stworzony dla rekreacji, natomiast były rozpaczliwie do codziennego użytku w niektórych regionach Rosji skuterach potrzebne.

Trochę o wyborze skuter

Wybór skuter powinien opierać się na swoich wymagań do nich. Modele te są idealne do stosowania w miejscach, gdzie wysokiej przepuszczalności. Modele z 2-suwowym silnikiem jest wystarczająca do codziennego użytku. Dla rybaków i myśliwych śnieżne – najlepszym rozwiązaniem nie tylko dla właściwości operacyjnych, ale również pod względem wartości.

Modele Funkcje „Buran”

Najważniejszą cechą skuterze „Buran” – jest wielkim podwozie. Ze względu na główny narty obrotowego oraz mocne gąsienice maszyny jest łatwo poradzić sobie z wszelkimi problemami ruchu. Wysoka marża teren ma również pozytywny wpływ na podstawowych cech transportu, który z łatwością pokonuje głazów, rowów, grzbiety, przełęcze i innych trudnodostępnych miejscach, które w naszym kraju mało.

Inną ważną cechą skuterze „Buran” – to szansa na nartach funkcję przednią jako równiarki, radzenie sobie z małych krzewów i drzew na drodze łatwo. Ważną rolę odgrywa wybór dowolnego paliwa. Skuterach śnieżnych tej marki są przeznaczone do pracy i transportu towarów i są utylitarne klasa. Pomysłowa konstrukcja jest kluczem do skutecznego rozkładu masy, a podstawa skuter pozostaje krótki. Jest to wygodne do stosowania w głębokim śniegu. skuter silnikowy „śniegu burzy” – dwóch cylindrów dwusuwowy przemieszczenie pojemności 635 cm 3 i 34 KM

podstawowe modele

Nowoczesne skutery „Buran” dostępne są w kilku wersjach:

  • A – jest to podstawowy model w składzie i ma krótką ramkę.
  • E – to model AE i ADA, które mają elektrycznym rozrusznikiem.
  • D – model z AD i ADE z rozszerzonej bazy.
  • 4T i 4TD wyposażony w 4-suwowy silnik zaktualizowanej, różnej wydajności i zwrotności.

Skutery śnieżne "Buran A"

Jest to najbardziej popularny skuter „Buran”, przeglądy właścicieli niej są najbardziej powszechne. Model ten oparty jest na krótkim, charakteryzuje się prostotą i wytrzymałość podczas pracy, służy do transportu osób i towarów, i jest niezbędna do pracy w niskich temperaturach. Taki „Buran” jest łatwy w obsłudze i dzikie wąwozy i gładkiej powierzchni niekończącej się tundry i głębokim śniegu, lodu i kęp.

Ten skuter jest wyposażony w jedno narty i dwóch torów, dzięki czemu wykazuje doskonałą przepuszczalność przy minimalnym zatrzymuje gałęzi i krzewów w modelu podwozia węzłów. Ze względu na łącznej powierzchni torów zapewnia minimalny nacisk na podłoże, a tylko narty radzi sobie z manewrami na zalesionym obszarze. Rama zmodernizowany – ma przedni skos w tunelu, który w połączeniu ze zwiększonym klirensem zapewnia komfortowe przemieszczanie się w głębokim śniegu. Model ten – najbardziej przystępne skuter „Buran”. Właściciele opinie mówią tę liczbę jako jeden z najważniejszych. Można ją kupić w przedziale od 100 000 rubli.

„Buran AE” – to kolejny model podstawowy w wielu pojazdów tej marki. Ta wersja jest wyposażona w rozrusznik elektryczny oraz dwa tory, więc radzi sobie z każdych warunkach drogowych.

"Buran AD i ADA"

O skuter „Buran” długi rozstaw osi opinii powiedzieć, że dzięki wydłużonej ramie nośnej powierzchni staje się coraz bardziej, a więc była wyższa przepuszczalność. Jest to szczególnie ważne podczas prowadzenia skuter na sypkiej i głębokim śniegu. Pod względem modelu sprzętu nie ma nic nowego:

  1. 2-cylindrowy 2-suwowy silnik.
  2. Objętość – 635 cm3.
  3. Moc – 38 KM

Ze względu na wydłużenie podstawy „Buran AD” dostał bagażnika. Opakowanie posiada urządzenie łączące, które mogą ciągnąć przyczepy o wadze 500 kg. Standard Kit zawiera obrotową reflektora reflektora, który oświetla obszary nie światła.

O modelu, takiego jak skuter „Buran ADA”, komentarze są interesujące. Na przykład, należy zauważyć, że urządzenie wykazuje doskonałą przepuszczalność i długotrwałego działania bez awarii. Z drugiej strony, często trzeba zmieniać łańcuch, który nie jest bardzo wygodne, a ponadto zbyt głośno pracę silnika. Z technicznego punktu widzenia, ten model ma wydłużoną ramę, początek elektrycznego, platformę ładunkową oraz reflektor obrotowy.

"Buran 4T / 4D"

Charakterystyczne cechy tego modelu są następujące:

  1. efektywności zużycia paliwa.
  2. 4-suwowy silnik, który stał się większa moc.
  3. Doskonałe właściwości trakcyjne.

Ten skuter „Buran 4T” otrzymała dobre recenzje z właścicieli, z powodu odpowiedniego sprzętu. Model dobry aktualizowane carbureted silnik większej mocy, podczas gdy producenci zmniejszyły poziom zużycia paliwa. Układ wydechowy również inaczej – ze zmodyfikowanym portu i przeniesiono do tłumika rama skuter. Jest skrzynia biegów dwóch prędkości, co pozwala wybrać optymalny tryb jazdy.

Recenzje skuter „Buran 4T” wzór znak serwisowania: Specjalna konstrukcja kaptura ma bazę na zawiasach, dzięki czemu można łatwo zachować przestrzeń kaptur. Pod siedzeniem znajduje się przestronny bagażnik, który jest również zauważyć, przez wielu właścicieli „Burana 4T”. Kolejną innowacją – tuż jednostka sterująca wyposażona wydłużonego plastikowej dźwigni gazu zasilającego. Posiada ogrzewanie, co zwiększa komfort modelu sterowania.

Jak można zauważyć, jest bardzo funkcjonalny i dobrze przemyślane skuter „Buran 4T” – właściciele opinie nie są przypadkowo skupić uwagę nie tylko na terenie, ale także na maksymalnej wygody modeli operacyjnych.

zakres

„Buran 4T / 4D” – unikalny skuter, który może być stosowany praktycznie w najbardziej ekstremalnych warunkach. Pomimo niewielkich rozmiarów i wymiarów, wykazuje doskonałe właściwości wydajności. I tak szczególnie lubiany przez myśliwych i wędkarzy połowów zimowych. Wiele się doczekać, ale kiedy będzie aktualizowana skuter „Buran 4T / 4TD”. Opinie mówią, że nowy model będzie ustawiony lepszy silnik, a sam samochód staje się bardziej wytrzymałe i oszczędne.

Model kosztów – do 250 000, który jest również zauważyć, przez wielu konsumentów. Dla pojazdów o takiej orientacji jest uważane za rozsądną cenę.

Co zrobić dyski testowe?

Jest godne uwagi, ale dziś można przetestować każdy samochód. Nie zwracał uwagi i skuter „Buran” 4-suwowy: eksperckie opinie wykazały, że do stosowania w łowiectwa i rybołówstwa, takie modele są po prostu niezastąpione. Opinie o modelu wskazuje, że skutery marki pojawiły się w naszym kraju pierwszy i od razu stał się popularny wśród myśliwych, dzięki niezawodności i prostoty obsługi. Obecność dwóch torach bardzo pomaga, ponieważ w przypadku pęknięcia jednego z nich do domu może być osiągnięta przez sekundę. Innym wygodnym rozwiązaniem design – znajduje się w środku łuku ciała narciarskiego: pozwala łatwo przezwyciężyć obszary o małych drzewek.

Charakterystyka pracy

Przebiegu skutery wykonywane ręcznie przez rozrusznik, narty i są wyposażone w zawieszenia na resorach piórowych. Paliwo dla wszystkich modeli – jest benzyna o liczbie oktanowej co najmniej 76. Ruch skuter kosztem przeniesienia momentu obrotowego z wału korbowego na wał podwozia. W tym przypadku, można zmienić prędkość maszyny poprzez zmianę przełożenia w przekładni bezstopniowej w każdych warunkach drogowych.

urządzenie silnikowe i Coil

Skuter „Buran” jest wyposażony w 2-przewodowej lub 4-suwowy silnik. Jest on dołączony do ramy z czterech stron, a w celu zmniejszenia drgań – zamontowany amortyzatory gumowe. Odległość między kołami od wariatora rządzonym przez ruch silnika. Wykorzystywanie skuter, trzeba stale sprawdzać nakrętka mocująca relaksu prowadzi do tego, że silnik może być przemieszczony, a zmienna prędkość taśmy szybko zawieść.

Podwozie i przenoszenie tych urządzeń składa się gąsienicowego narty slewing silnik, bezstopniowej klinowe i pole odwrotnej z przekładni łańcuchowej. Wygodne siedzenie podwójnie składany otwiera szerokie możliwości stosowania jako bagażniku.

Wygląd i materiały

Sztywna używany do utworzenia szyby pleksiglasu, co uważa się za wadę takich urządzeń. Zazwyczaj pęknięcia szkła już na pierwszej wizycie, więc poczucie to jest naprawdę małe. Częściej niż nie doprowadzić do takiego wyniku drzew, wygięte pod ciężarem śniegu. Idealnie, takie maszyny powinien być wyposażony w szkło z tworzywa sztucznego, które byłoby inaczej sprężystość, elastyczność i odporność na działanie czynników zewnętrznych.

Sprzężenie zwrotne wskazuje, że na początku „Buranov” modyfikacja mają jedną wadę – podczas cofania skuter narty utknęły w śniegu i stoi pionowo. Istnieje niebezpieczeństwo, że narty w ogóle może wypaść z zawiesiny i zamontować go z powrotem, będą musieli uzbroić się w spawarce. To odróżnia ten pierwszy model, nowoczesny skuter „Buran 4TD” dostaje dobre opinie, dzięki fakt, że wiele z tych niedociągnięć zostały rozwiązane. Zatem, w bardziej zaawansowanych modeli skuterów śnieżnych rozwiązaliśmy ten problem z zainstalowaniem trójkątny amortyzator gumowy, który nie poddaje się nartę pionowo.

Projekt dysponuje „Buran”

skutery track są tkane z gumy, która jest dodatkowo wzmocniona prętami z włókna szklanego zaprasowana. Dwa utwory zapewniają doskonałą wydajność, przy jednoczesnym osiągnięciu wysokiego siłę pociągową, co sprawia, że łatwo do ciągnięcia ładunków. Silniki przystosowane do benzyny i kondensatu gazu może być dodatkowo wyposażony rozrusznik elektryczny.

Rama do śniegowych jest wykonana ze stali, i w modyfikacji „Buran AD” jest duży bagażnika. kaptur z włókna szklanego jest niezawodne i trwałe, niektóre są wyposażone w kompletne oświetlenie poszukujących. Dzięki półprzezroczystym zbiornik paliwa wykonany z polietylenu, możliwe jest wizualnie monitorować stan paliwa w nim.

Sanie dwumiejscowe wykonany z porowatego polipropylenu, są pokryte w sztucznych skór. Pod siedzeniem znajduje się przestronny bagażnik. Transmisja jest wyposażony CVT, ręczne przekładni z napędem łańcuchowym i tylnej przekładni obojętnych, które mogą być otwierane ręcznie. Zawieszenie przednie typu sprężyny, dzięki czemu maszyna jest łatwo poradzić sobie z każdym off-road.

Podwozie – gąsienica rolki bieżne zawieszenia, który posiada podwójny równoważenia. Jest to możliwe do regulacji naciągu gąsienicy. Ważną cechą podwozia – nawet bez użycia skuterze śniegu.