259 Shares 3678 views

Konstrukcja i dane techniczne „Chevrolet Captiva” wszystkie pokolenia (2006-2013 Dwuletni okres).

W 2006 roku gama samochodów „GM” rodzina dodaje inny rozjazd nazwie „Chevrolet Captiva”. Debiut pierwszej generacji SUV-ów odbyło się w tym samym roku na dorocznym Geneva Motor Show. Jego seria restyling pojawiła się po 4 latach na Paris Motor Show.

Ciekawostka: Słowo „Captiva” tłumaczone z pomocą włoskich „więźnia”.

projekt

Zewnętrzny wygląd samochodu jest dość standardowy dla kompaktowego crossovera. Pomimo niewielkich rozmiarów i relatywnie niskim prześwitem „Chevrolet Captiva” okazał się być bardzo męski wygląd. Część przednia jest szerokie pasmo chrom krata z logo marki firmy, po bokach – prostokątnej głównej wiązki reflektora z zaokrąglonymi końcami. Tuż poniżej głównych optyka – zintegrowane w zderzaku światła przeciwmgielne. Lusterka dostałem LED lampki na pochyłych relingi dachowe doskonale umieszczone. Tłoczone powodzeniem podkreśla linię przejścia kraty maski na słupku B. W ogólnym wyglądzie wyszło całkiem dobrze, ale jeśli porównamy go z rozwoju rosyjsko-amerykańskiego „Chevrolet Niva”, można zobaczyć znajome pokrewnych funkcji.

Zdjęcia z nowego „Chevrolet Captiva” jest z pewnością imponujące. Na takim samochodzie nie można nie zwrócić uwagę. Body „Chevrolet Captiva” prawie nie zmieniła się wielkością, ale najwyraźniej został zmieniony drastycznie. Po restyling w 2010 roku znacząco zmienił Zderzak przedni optykę i krata. Wlot powietrza stał się bardziej widoczny na tle innych części, które sprawiają, że nowość nie tylko agresywny, ale nawet rodzaj sportu. Pozostałe elementy restyling nie jest dotykana.

Specyfikacje "Chevrolet Captiva" do restyling

silniki liniowe mają dorestaylingovoy wersja zawiera 3 elektrownie, wśród których był jednym turbo. Ostatnio w jego objętości 2 litrów dał się 150 koni mechanicznych. Instalacja benzyna miała objętość 2,4 i 3,2 litra, o mocy opracowany w moc 136 i 230 odpowiednio.

Specyfikacje "Chevrolet Captiva" po restyling

W 2010 roku, silnik range znacznie zmodernizowane. Zasadniczo nacisk został położony na przyjazność dla środowiska, gdyż wszystkie elektrownie po restyling odzwierciedlał norma ekologiczna Euro-5. Razem producent przygotowany do wejścia na rynek nową moc silnika świat 4 od 167 do 258 KM i pojemności od 2,4 do 3,0 litrów. Warto zauważyć, że dynamika pojazdu z „top” 258-konnym silnikiem 6-cylindrowym było po prostu doskonałe. Specyfikacje „Chevrolet Captiva”, aby rozproszyć 1,77 tony SUV do stu w zaledwie 8,6 sekundy. W tym zużycie paliwa w zakresie od 6,4 do 10,7 litrów cyklu kombinowanym (w zależności od silnika). Jako klient może wybrać przekładnia 6-stopniowy „automatyczne” lub „mechanika” na tej samej liczbie obrotów.

Jak widzimy, charakterystyki techniczne „Chevrolet Captiva” jest po prostu wspaniały, a moc nie jest w najgorszym stopniu wpływ na gospodarkę. Dla tych amerykańskich inżynierów zasługują na szczególną pochwałę.