136 Shares 8865 views

UAZ „bochenek”: strojenie i udoskonalanie samochodu na off-road

„UAZ Loaf” jest znany wszystkim wysoką zwrotność i niezawodność. Jego konstrukcja pozwala neubivaemaya maszyna do pracy w każdych warunkach, czy to starter lub zaoranym polu. Przy okazji, dzięki swojej wojskowej przeszłości „bochenek” szczyci się wysoką konserwacji. Zmienić lub naprawić każdy element może być bez użycia specjalnych narzędzi, a na pierwszy płaszcz. Zakład „na brzuchu” taki samochód jest prawie niemożliwe. Jednak, aby osiągnąć jeszcze większy przekrój właściciele samochodów uczynić strojenia „bochenek” własnymi rękami. Jak to zrobić poprawnie, spójrzmy.


„UAZ Loaf”: Tune w użyciu siły zderzaka

W pierwszym etapie konieczne jest zainstalowanie nowych zderzaków. Obecnie najbardziej popularnym elementem szok moc jest uważana za RIF zderzak. Produkty producenta pozwala kierowcy zapominają o zadrapania i wgniecenia, gdy uderzony przez kamienie i inne przeszkody. Moc zderzak jest wykonany wyłącznie ze stali o wysokiej wytrzymałości, co gwarantuje jego doskonałe funkcjonowanie. Nawiasem mówiąc, wszystkie te elementy są pomalowane na czarno, więc zauważyć, zadrapania na jego powierzchni jest po prostu niemożliwe. Ponadto, jeśli specjalny aerozol może być w każdym czasie powrotu do poprzedniej widok udaru. Jak na wgniecenia, moc zderzak jego wytrzymałość może być opisana jako pancerny. A jeśli każdy zakręt część w budowie „bochenek”, to po prostu nie „Rafa”. Ponadto można podać UAZ specjalną klatkę za kołem zapasowym lub zapasowych kanistrach gazowych.

Nowe opony na samochodzie „UAZ Loaf”

Tuning dla zachodzącego możliwe bez błota opon off-road. Koła te pozwalają przezwyciężyć „UAZ” nawet najbardziej wymagających utworów off road. Zwykle mają one silny kościec, kabel, a ich opiekunem składa głęboki symetryczny wzór z szerokim kratkę i lameli. Warto zauważyć, że instalacja opony błotem na „bochenek” oznacza nie tylko zakup nowych tarcz (nowe opony, szerszej średnicy), ale lyuftovku zawieszenie. W przeciwnym razie, to po prostu nie mieści się w nadkolach. Kupić standardową średnicę opony wynosi 16 cali – również nie wchodzi w grę, ponieważ nie są w stanie uchwycić startera obszar, który jest niezbędny do prawidłowego chwytu. Idealnie opon błoto powinna odpowiadać średnicy 28-30 cali.

"UAZ Loaf": Tuning salonu

Raz w części technicznej naszego vana jest w pełni przygotowany na podbój off-road, nadszedł czas, aby zwrócić uwagę na komfort kierowcy. Aby zmienić coś w kabinie, z wyjątkiem siedzeń i gałka dźwigni zmiany biegów, to nie ma sensu, ponieważ „UAZ” – przede wszystkim pojazdu wojskowego, a on nie toleruje obecność jakichkolwiek dzwonów elektronicznych i gwizdki, z wyjątkiem samochodu i mały telewizor. Zamiast instalować lepszą hydrauliczne wspomaganie układu kierowniczego. On może zmienić i „kierownica”, a wysiłki na zakrętach kierownicy będzie minimalny. Jeśli nie może się obejść bez muzyki, ustawić radio do kilku nowych kolumn. Uczyni to na zewnątrz rekreacji bardziej interesujące i nie nudny.

To w jaki sposób można zmodyfikować samochód „UAZ Loaf”. Tuning wykonany własnymi rękami – to nie tylko ciekawe, ale również skuteczne!