710 Shares 9697 views

Adam Sandler (Adam Sandler) – mistrz komedii. Filmografia i biografia Adama Sendlera


Dziś, bohater naszej opowieści będzie światowej sławy aktor, scenarzysta, producent, muzyk i uznany mistrz komedii – Adam Sandler. Proponujemy zapoznanie się z gwiazdą Hollywood aby dowiedzieć się kilku szczegółów o swojej karierze i życiu osobistym.

Biografia Adam Sandler

Przyszłość światowej sławy aktor urodził się 9 sierpnia 1966 roku w amerykańskim Brooklynie. Jego ojciec nazwie Stanley był inżynierem elektrykiem, a mama – Judith – uczy się w szkole. Co ciekawe, pradziadek był Ukraińcem Adam: w czasie II wojny światowej była żoną Amerykanina, a on zabrał jej nazwisko Sandler. Kiedy przyszła gwiazda Hollywood miał pięć lat, jego rodzina przeniosła się do Manchesteru, znajduje się w stanie New Hampshire.

Podczas studiów w szkole Adam Sandler odkrył niezwykły talent do rozśmieszyć. Jednak chłopak nie sądziłem, że ten dar jest zawsze przydatna do niego w jego karierze, nie brał udział w skecze komediowe konkurencji, gdzie wygłosił naprawdę genialny. Po ukończeniu szkoły średniej rozpoczął studia na Uniwersytecie w Nowym Jorku, w trakcie badania, które ukazały się w wielu klubach i na uczelniach.

Początki kariery

Po raz pierwszy w telewizji, Adam przyszedł w 1980 roku, kiedy pojawiła się w jednym z odcinków popularnego serialu w Stanach Zjednoczonych pod nazwą „Shock Crosby”. Debiut Sandler w filmie miała miejsce w 1989 roku. To był film „burtę”, który opowiada o historii początkujący komik Shekki Moskovitsa, którego rola i grał Adam. W tym samym okresie, Sandler silnie popierane w różnych klubach komediowych.

Bardzo szybko spotkał się z Dennis Miller, który zaprasza go do Los Angeles i zaleca Lorne Michaels, producent show „Saturday Night Live” na kanale SNL. W rezultacie Adama w 1990 roku zatrudnił się w projekcie jako autora. Jednak kilka miesięcy zaczyna pojawiać się w ramce, działając szkice i śpiewa piosenki. Po tym Sandler postrzegana wyłącznie jako zawodowy aktor.

W roku 1993 Adam brał udział w ekranizacji komedii „Coneheads”, grając niewielką rolę podstępny sprzedawcą fałszywego produktu o nazwie Carmine. W następnym roku, Sandler zagrał główną postacią w Pip „Wiatr w głowie.” W przejdzie samo 1994 Adam umowę aby nagrać album studyjny zatytułowany „Będą się śmiać z ciebie” z firmy Warner Bros «». Do tej pracy później został nawet nominowany do prestiżowej nagrody muzycznej „Grammy”.

Adam Sandler: filmografia, kontynuacja kariery

Młody aktor i muzyk czyny są lepsze niż kiedykolwiek. W 1995 roku zagrała w filmie „Billy Madison”. Rok później, publiczność miała okazję zobaczyć ponownie na telebimach ukochanego komika w dwóch pasków „Happy Gilmore” i „Bulletproof”.

kariera aktora był stale pod górę, ponieważ oprócz talentu, był również niesamowitą zdolność do wiązania przydatnych kontaktów. W rezultacie, Adam Sandler w Hollywood było po prostu jak ciepłe bułeczki, a co roku na dużym ekranie pochodzi zaledwie kilka zdjęć z jego udziałem. W 1998 roku zagrała w dwóch filmach: „Mama Boy” i „The Wedding Singer”. W następnym roku, premiera spektaklu Dennis Douglas „Big Daddy”, który szybko zdobył serca milionów widzów.

2000s

Filmy z Adamem Sandlerem, jeden po drugim nadal przychodzą do ekranów i na początku nowego tysiąclecia. W 2001 roku brał udział w strzelaniu z trzech obrazów: „zwierzę”, „Undeclared” i „America: A Tribute To Heroes”. Muszę powiedzieć, że dyrektorzy adorowany Adama za jego zdolność do sportretowania aparat dokładnie to, co chciał z niego. W 2002 roku na dużym ekranie przychodzi tylko cztery filmy z Sandlerem: „Mr. Deeds” Steven Brill, „Lewy sercowy” w reżyserii Paula Thomasa Andersona, „Gorąca laska” Toma Breydi i „Osiem szalonych nocy» Seth Kearsley.

W następnym roku, Adam pojawił się przed publicznością w nietypowej roli dramatycznej aktora. To była praca w filmie „Anger Management”, gdzie jego partnerem na planie był Dzhek Nikolson.

Owocne dla aktora i był w 2004 roku. Adam wziął udział w ekranizacji popularnego telewizyjnego show „Saturday Night Live”, a także zagrał w Peter Segal „All or Nothing” i „50 pierwszych randek”. Następnie Sandler pracy w takich filmach jak „Click: Z pilotem do życia”, „Funny People”, „Chuck i Larry” i inne. Sandler i nie zawsze pojawił się przed publicznością w formie komiksu głupie, ale również w roli perswazyjnej dramatyczny aktor.

W 2010 roku na ekrany film „koledzy”, gdzie oprócz Adama zaangażowanych osobistości takie jak Salma Hayek, Kris Rok i Rob Schneider. Komedia był takim sukcesem, że trzy lata później zdecydowano się wycofać, a druga część.

W 2014 roku przewiduje się, że w celu uzyskania na ekranach kilku obrazów prezentujących Adam Sandler :. „Szewc”, „mieszany” i „Mężczyźni, kobiety i dzieci”

inne interesy

Oprócz utalentowanego aktorskiej, Adam Sandler jest także doskonały pisarz. W tej roli, że działał w takich filmach jak „Rewind”, „Billy Madison”, „Click: pilot zdalnego sterowania dla życia” i innych.

Sandler ma własną kinofirmu nazwie «Happy Madison» i jest zaangażowanych w produkcję filmów. Wśród najbardziej udanych jego prac są następujące obrazy: „Nikki diabeł, Jr.”, „Mistrz kamuflażu”, „Animal”, „Anger Management”, „Mr. Deeds” i „Nie zadzieraj z fryzjerem”.

Ponadto, jak już wspomniano, jest to Adam i profesjonalnym muzykiem. Do tej pory nagrał pięć albumów.

Prywatne życie aktora

Adam Sandler jest wzorowym ojcem rodziny i ojciec dwóch uroczych młodych córek. W 2003 roku ożenił się jego długoletnia dziewczyna, aktorka i była modelka Dzheki Titon, który po raz pierwszy spotkali się w 1998 roku na planie „Big Daddy”. Ślub odbył się w romantycznej scenerii na oceanie. Wśród gości było wiele osobistości, w tym takich gwiazd pierwszej wielkości były postrzegane jako Dustin Hoffman, Jennifer Aniston i Rob Schneider.

W 2006 roku urodziła się córka do Sandler, któremu dano imię Sadie Madison. A dwa lata później, Adam i jego żona Jackie stała się dumnymi rodzicami inną dziewczyną, Sunny Madeline.