326 Shares 1803 views

Arctic Cat (skuter): Cechy i opinie

Produkty z Ameryki Północnej Arctic Cat są dobrze znane fanom ekstremalnej jazdy na pokrywie śnieżnej. Przenośnik „lew śnieg” produkuje możliwością przesunięcia i niezawodne skutery o wysokim potencjale mocy. Te cechy mogą dziś trudno zaskoczyć koneserów produktów, ale jest przede wszystkim w tej marki. Deweloperzy wyraźnie segmentowane linii modelowej, w każdym modelu odzwierciedlającego pewien zbiór cech wymaganych dla określonego celu. Wraz z różnymi modyfikacjami warto wspomnieć i nowej technologii, która ma na celu ucieleśnieniem firmę Arctic Cat w swoich produktach. Skuter dany znak – Ten wysokiej jakości komponentów, co zwiększa z powodu służby technicznej życia wypełnień i struktury podstawowej. Aby uzyskać więcej informacji na temat produktów tej marki dokona przeglądu linię modelową.

Utylitarny seria Bearcat

Przedstawiciele tej serii zostały zaprojektowane z oczekiwaniem działających w trudnych warunkach. To urządzenie o dużym natężeniu ruchu, niezawodność konstrukcji i stosownym ustawieniu części. Jednym z najbardziej udanych przykładów linii Bearcat jest skuter Arctic Cat 580. Cechy dvuhkarbyuratornogo modele silników dostarczyć 90 litrów. s., która w połączeniu z 2 cm gruzozatsepom pozwala na jego stosowanie w sprawach ekonomicznych. Urządzenie posiada także długą i rozszerzony gąsienica, dzięki której możliwe jest do ciągnięcia ciężkich ładunków nawet podczas jazdy na stoku. Ogólnie, modele z tej rodziny są znane z wytrzymałości i nisko zawieszone, co wpływa również na wytrzymałość i wysoki moment obrotowy. Jednak, aby w pełni wykorzystać potencjał tego skutera można doświadczyć tylko przez motocykle.

modele motocross

Jeśli modele Bearcat, ogólnie rzecz biorąc, są przeznaczone na „leczenie” śniegu off-road dla praktycznych problemów, takich jak dostawy towarów, linia Cross-punkt jest dostrojony specjalnie do toczenia lub pokonywanie nieprzekraczalny ziemię dziewiczą. Na przykład, skuter Arctic Cat Bearcat 570, który jest silnik 62-konny i tylne zawieszenie, jest w stanie pokonać przeszkody do transportu ładunków. W przeciwieństwie do tego, urządzenie przekroju XF 8000 arsenał 160 litrów. a. i dostarczane w zawiesinie zastrzeżonych Race, stabilizator uzupełnienia. Podsumowując, dane te pozwalają nam zapewnić optymalne postępy w każdych warunkach. Godna moc takiego skuter wzmocnione elementy konstrukcyjne, przy czym użytkownik może obsługiwać maszynę w okolicy sztolni bez walcowanej powierzchni.

Linia turystyczny Pantera

W tym przypadku mówimy o mniej wydajnych urządzeń, które jednocześnie zapewniają wysoką funkcjonalność i komfort użytkowania. Niektóre modele są wyposażone w dwie rodziny z ogrzewaniem foteli. Trzeba również wziąć pod uwagę Pantera urządzenia 7000, która jest wyposażona w silnik 4-suwowy z 127 litrów. s., rasa i tłumienia układu zawieszenia IFP. Nawiasem mówiąc, mają podobne cechy i użytkowych skutery śnieżne Arctic Cat Z1, w której ten sam silnik, ale pojemność wynosi zaledwie 123 litrów. a. Główne różnice są w tylnej osi i masy całkowitej. Modele przechodnie ważą średnio 50 kg mniej utylitarne odpowiedników. W odniesieniu do zawiesiny, jest to przypadek z „Panther” jest reprezentowana przez system przesuwnych z regulowanymi skrętnych i sprzęgania bloków.

skutery śnieżne górskie

Takie modele mogą być również nazywane sportem. Charakteryzują się one niską masę, zoptymalizowane pod względem prędkości wysokiej jakości zawiesiny i potencjał zasilania. Zalety skutery górskie dobrze ilustruje wersji M 800, który jest jednym z pierwszych w tej klasie Arctic Cat. Skuter z 2 silnikiem czterosuwowym, której wyjście jest 160 litrów. a. Stosowany również wysokiej jakości amortyzatory Fox Float Evol systemu, który zapewnia komfort dla użytkownika i upraszcza kontrolę nad maszyną. Istnieją funkcje w konstrukcji zawieszenia. W szczególności, system tylnego trzypunktowego realizowany jest ruch osiowy. waga modelu wynosi około 220 kg, czyli prawie rekord wśród dorosłych skuterach.

modele hybrydowe

Ta kategoria może być uznane za uniwersalne. Ale trzeba powiedzieć od razu, że nie oznacza to zapewnienie wysokiej wydajności w każdych warunkach. Na przykład, model ZR6000 może być używany podczas jazdy po zaśnieżonej drogi do przebycia, a do udziału w zajęciach sportowych tylko w klasie średniej. Nadzienie jest stosowany silnik 123 koni mechanicznych i wstrząsy absorbery zawiesiną z Arctic Cat. Skuter ma więc małą masę 234 kg, co sprawia, że łatwiej kontrolować. Ale znowu, ujawnienie jego zalet zależy od rodzaju aplikacji. Jest to zrównoważony urządzenie, które może podjąć średnie pozycje w różnych segmentach, ale do walki z konkurencją specjalizacyjnych uniwersalnych cech nie będzie wystarczające.

Skutery dla dzieci

Producenci już dawno opanowali zasady rozwoju quady dla dzieci. Z kolei firma Arctic Cat oferuje niewielkie extremals oraz możliwość jazdy na skuterze. Oczywiście, te modele mają znaczące różnice w stosunku do pełnej wersji. W szczególności projektowania bezpiecznych systemów są wyposażone w zawieszenie, siedzenia komfortowe, stabilne narty, skuteczny system amortyzatorów i innych środków, które pozwolą rodzicom zrelaksować się, obserwując dziecko na motocyklach Arctic Cat. Skuter ZR 120 jest jednym z najnowszych osiągnięć w tym segmencie. Ma małą pojemność 3,5 litra. s., system chłodzenia powietrzem AWS system zawieszenia przodu z hydraulicznych amortyzatorów typu wstrząsy i całkowity ciężar urządzenia jest tylko 75 kg.

Recenzje modeli Arctic Cat

Mark nie jest powszechna, ale nadal wśród właścicieli swoich produktów i sprostać sportowców i turystów, a tylko ludziom, którzy potrzebują transportu z dobrym krzyża w śniegu. Odpowiednio oznakowane, i różne zalety i wady, które mają skutery śnieżne Arctic Cat. Recenzje większość użytkowników powiedzieć twórcom pragnienie dla racjonalnego wykorzystania zasobów jednostki minimalne. I wysokiej wydajności i wytrzymała konstrukcja i ergonomiczne zalety – wszystko to jest osiągnięte dzięki optymalnej kombinacji różnych rozwiązań technicznych. Ale to samo zaangażowanie znajduje odzwierciedlenie w niedociągnięć. W rezultacie, skutery krytykowany za skromne dodatkowym wyposażeniem i minimalnej funkcjonalności. Jednak brak optsional odczuwalne tylko na tle obejmującym konkurencyjne modele bardziej zaawansowane, że można grać w tym samym czasie w podstawowych cech operacyjnych.

wniosek

Nowoczesne skutery są najczęściej traktowane jako platforma do integracji nowych rozwiązań technicznych, które przyciągają nabywców. Nie oszczędzono tej mody, a jego producentem północnoamerykańskim. Na przykład, skutery śnieżne Arctic Cat Bearcat w każdej nowej wersji master bardziej zaawansowany system amortyzujący, nie wspominając o zdolności potencjału elektrycznego. Ale ta cecha firmy jest zachowanie najlepszych tradycji projektowania motocykli. Po części wynika to z orientacją i projektantom racjonalności i równowagi różnych parametrów operacyjnych. Oprócz optymalizacji wypełnienie wewnętrznej, podejście to pozwala zredukować koszty terenowe. Nawiasem mówiąc, niskie ceny bez utraty jakości – jedną z mocnych stron producenta.