574 Shares 3741 views

Jak sprawić, by dom dla kotka własnymi rękami? Szybko, tanio, stylowy!

Marzysz szczęścia dla swojego zwierzaka i chcesz go zobaczyć aktywnych zwierząt, unikając niepotrzebnych problemów – Uszkodzone meble, wieszak wszystkie powierzchnie zajmowane przez poduszki? Następnie koniecznie zastanowić się, jak zrobić dom dla kotka własnymi rękami. Jest to o wiele łatwiejsze niż może się wydawać na pierwszy rzut oka!

Twój pies będzie dziękuję jeśli nie tylko łóżko, ale również wyposażyć swoich kociąt. Należy również zauważyć, że znacznie korzystniejsze będzie wyglądał dom, składający się z kilku warstw – z tym wzorem kociak lub dorosły kot będzie rozproszony i gdzie się bawić, bez uszkodzenia mebli. Cóż, jeśli wiesz preferencje swojego zwierzaka – masz dużo mniej problemów z jak zrobić dom dla kotka własnymi rękami, które odwołały się do niego. Wierz mi, zwierzę nie będą wymieniać je na swoim ulubionym fotelu.

Aby dom dla kota z własnymi rękami, trzeba będzie różne materiały. Najlepiej jest wybrać naturalne i czyste ekologicznie sposób można chronić nie tylko kota, ale także rodziny z niszczący wpływ szkodliwych materiałów. Powszechnie stosuje się grubą rurę z tworzywa sztucznego, sklejki lub element o pożądanej średnicy beli, juta, liny tkaninę powleczeniu cienką piany. W rzeczywistości, czas zbudować wielki dom potrzebuje trochę – co najważniejsze, chce zadowolić swojego zwierzaka!

Krok po kroku

Jak zrobić dom dla kotów z własnymi rękami? Po pierwsze, trzeba mieć jasne wyobrażenie o tym, co to będzie. Optymalnym rozwiązaniem: faktyczne miejsce zamieszkania i znajduje się blisko niego zarysowania posty. Aby to zrobić, należy wyciąć kawałek sklejki stanąć odpowiedniej wielkości, w obliczeniach, na podstawie tego, co będzie parametry w domu. W zasadzie, na tyle kabiny 40 do 40 cm, aby podstawa może kawałek 60×60 lub nieco więcej dla zwierzęcia o średniej wielkości.

Jak sprawić, by dom dla kotka własnymi rękami? Wytnij 6 identycznych arkuszy sklejki 40×40 cm, w jednym (lub kilku – według własnego uznania), aby wykonać otwory dla wjazdu, mocowania ich rogach mebli. Następnie rozłożyć otrzymany w polu i na zewnątrz pianki (może być przymocowany za pomocą kleju) i obbivat tkanina: może to być tylko cienka tkanina, futro, stary koc – krótko mówiąc, wszystko. Teraz rura nawijania liny lub drewno może być w wielu warstwach, każdy prokleivaya. Jeżeli fundament pod drapak zdecydujesz się korzystać ze wszystkich tego samego drzewa, podstawa jest mocowana za pomocą śrub. Położony na górze tarasu widokowego – także tapicerowane sklejki żądany rozmiar, w razie potrzeby, zapewniając jej zderzaki. Najlepiej, chcesz mieć dwa z tych kolumnie kogtedralki: to nie tylko zwiększenie przestrzeni dla swojego zwierzaka, ale również poprawić stabilność całej konstrukcji, jeśli połączyć je do innej półki.

Teraz, gdy wiesz, jak zrobić dom dla kotka własnymi rękami, bezpiecznie rozpocząć proces. Zwieńczeniem będzie przyłączenie różnych zabawek wiszących, które pomogą Kitty dla zabicia czasu.