255 Shares 3364 views

Boris Shcherbakov został zwolniony z pierwszego kanału. Spojrzenie na przyczynach późniejszym czasie

Wielu Rosjan rozpocząć swój dzień z przycisku TV, gdzie pierwsza godzina piąta w Moskwie ładuje pozytywny nastrój i dobry program „Dzień Dobry”. Wydaje się, że ona jest z nami zawsze, ale w rzeczywistości data jej urodzenia – 1986 ( „60 minut”). Dziś, czas jej trwania – cztery godziny, podczas których prowadzą żywo zaparzenia wigor, udział przydatnych informacji i poznania ciekawych gości. Z biegiem lat, zmienił format transmisji, jej przywódców i prowadzące (Tatiana Vedeneyeva Siergiej Dorenko Andrei Malakhov, Tatiana Mitkov), które, co do zasady, zrobił karierę i udał się do nowej Rubicon, ale w 2014 roku, fani wstrząśnięty wiadomością – w przeddzień 65. rocznicy Boris Shcherbakov został zwolniony z pierwszego kanału. Dlaczego?

„Dzień dobry” z Ludowego Artysty Federacji Rosyjskiej

Szeroka publiczność po raz pierwszy rozpoznał nazwisko ulubionego aktora w 2007 roku, kiedy pojawił się w telewizji w fotelu prowadzącego „Dzień dobry”. Wcześniej pracował przez ponad trzydzieści lat na scenie Moskiewskiego Teatru Artystycznego, który zakończył się na kurs Szkoły Pavla Massalskogo. W 2003 roku opuścił ulubionego teatru z przybyciem jego naczelnego dyrektora Oleg Tabakov, nie był gotowy do twórczego przestojów. Grając na tej samej scenie z Efraima, Evstigneev, Smoktunovsky wziął ciężką decyzję dla siebie, idź do swobodnego pływania. Nowy ciekawą pracę w telewizji – sukces artystyczny, drugi wiatr, aw 2014 roku jako grom z jasnego nieba: Boris Shcherbakov oddalone od pierwszego kanału.

On sam mówi, że był w przekazywaniu całkowicie przez przypadek podczas wizyty u przyjaciela w „Ostankino” studio. Poniżej jedno piętro odbyła prowadzącej casting, i poradziła Boris wziąć udział. Już narodowy artysta Rosji, on ze śmiechem przyjęła wniosek, aby przeczytać tekst, patrząc w kamerę. Ale tydzień później został wezwany do rozpoczęcia pracy. Były to siedem szczęśliwych lat, pełen pożądania każdego dnia wysłać publiczności dobrą wiadomość, uczynić życie na ekranie, angażując się w dialog nie tylko mimikę, ale także ruch rąk i ciała. Pierwszy kanał pierwszy był dla niego doświadczyć na żywo 2013. Kierownictwo stale informowany o wysokim ratingu przesyłowej, to dlaczego Borys Shcherbakov został zwolniony z pierwszego kanału?

Jak to się stało

W 2014 roku, Boris odwołany kilka estry. Początkowo był zadowolony: ma poważne pasję do sztuki i rzemiosła, prywatny spektakli teatralnych. Potem jakoś martwi, i nie bez powodu. Wyzwanie dla zarządzania porannej audycji na początku sierpnia, okazało się śmiertelne: postanowił nie przedłużać kontraktu więcej. Formalnie trafić do pacjenta – wiek. Było nowy czas na powietrzu, i jest to bardzo łatwe zadanie, aby zmienić musi przyjść nowy zespół, młody i ambitny.

Boris Shcherbakov został zwolniony z pierwszego kanału, który dał sposób na młodych. Ale na zachodzie sześćdziesięciu wiodących – normą, a na naszej epoce telewizji ma swoje czołowych postaci – Władimir Pozner, Leonid Jakubowicz. Jednak Borys spotkał się ze zrozumieniem wiadomości, aż do momentu, dopóki nie zobaczył swojego następcę – sorokaodnoletnego Roman Budnikov, w której nie widział żadnego charyzmy, brak temperamentu, nie ma poczucia humoru.

Dla kogo Boris Shcherbakov oddalone od pierwszego kanału

Opinie widzów były podzielone: jedni (starsze pokolenie) skarżył się, że ze względu na eterze pozostawił kulturowej i inteligentny człowiek, osobowość, druga myśl: kto Borys nie wyciągnął i rzeczywistego czasu zajęło. Ale oba są ostrożni kandydaturę Romana Budnikova. Bardzo wiele w swojej karierze w telewizji z powodzeniem rozwinął: rodzimy prowincjonalny Engels, bez wyższego wykształcenia, począwszy od kanałów drugorzędnych pojawiają się na pierwszy program „Hello” wciśnięty w „hacjendy” pyatidesyatisemiletnego wiodącym Siergiej Kolesnikow. Dlaczego Borys Shcherbakov oddalone od pierwszego kanału ze względu na to?

Prędzej szpakowaty, wygląda o wiele starszy niż jego lat.

Ponad rok później,

Tylko upływ czasu można rozumieć: Boris Shcherbakov został zwolniony z pierwszego kanału, ponieważ „dzień dobry”, był na czele zmian. przelew dzisiaj różni się zasadniczo. spotkania goście odbywają się na ulicach opuszczonym mieście w godzinach porannych, prowadząc wytrzymać ogromne obciążenia, dochodząc do eterów w ciągu trzech godzin, utrzymując tempo przestrzeni i utrzymanie wspaniały nastrój, który jest prezentowany publiczności. W lecie 2015 roku wiodący zespół zdobył nagrodę za najlepszy dzień Taffy eteru. I Roman Budnikov z prawej strony był członkiem laureatów.

Tylko pozostaje trudne pytanie do kierownictwa o tym, dlaczego Borys Shcherbakov został zwolniony z pierwszego kanału, pozostawiając swoje niezadowolenie w przeddzień rocznicy jego własne. Wszelkie kreatywną osobą, niech sam człowiek, który nie dał się w ich życiu od jakiejkolwiek roli, grając swój film tylko około dwustu, jest uprawniony do uważnej postawy. W styczniu 2016 roku kanał poświęcony Boris sobotę eterze, jakby chciał nadrobić sytuacji, gdy jeden z jego współpracowników, z wyjątkiem Katarzyny Strizhenovoj nawet zwanego narodowego artystę ze słowami wsparcia.

Dziś Borys Shcherbakov z powrotem w szeregach, pracuje nad wiodącą kanału telewizyjnego „Star”.