895 Shares 6088 views

to będzie wyglądać bohaterów „Game of Thrones”, grany początkowo zaproszonych aktorów?

„Game of Thrones” jest dziś jednym z najbardziej popularnych serii w świecie, podbił serca milionów widzów z różnych krajów. Ale wyobraź sobie, co by się stało, gdyby rola Daenerys nie jest wykonywana Emilia Clarke i Dzhona Snou grana przez kogoś innego, ale nie Kit Harington. Z pewnością serial TV będzie inaczej. To ciekawe, że początkowo rola wielu innych aktorów uznano. Oferujemy razem, aby dowiedzieć się, jak wyglądają w tym przypadku, główne postacie teleepopei.

Dominic West w roli Mansa Raider

5 lat temu, aktor potwierdził, że otrzymał ofertę do udziału w filmie „Game of Thrones”. Ale Zachód zmuszony był zrezygnować z roli, ponieważ musiałby spędzić sześć miesięcy w Reykjaviku, gdzie zrobił pracę w serialu. Według Dominique, jego czworga dzieci, a więc nie może być długo z dala od domu. Utrata takiej możliwości dla Zachodu była najlepsza godzina na Ciarán Hinds, który w końcu grał Mansa.

Cersei Lannister Gillian Anderson

Nie ma wątpliwości, że Lena Hidi jest idealny do roli królowej rufowej Westeros. Jednak chyba jedyną aktorką, która mogłaby jej konkurencji jest Gillian Anderson. Gwiazda „X-Files” zasugerował, że odrzucił propozycję na filmowanie w „Grze o Tron”. Jednakże, nie rozwinął się na co szczególna rola była omawiana. Opinie na ten temat były podzielone: niektórzy uważali, że może ona odgrywać czerwoną kapłankę Melisandre, ale wiele osób uważa, że Anderson otrzymał propozycję roli Cersei Lannister.

Tamzin Merchant jako Daenerys

Fani „Game of Thrones” trudno sobie wyobrazić bez pokaz Matce Smoków Emilia Clarke. Jest silnie związany z Khalis. Jednak rola poszedł do Clarka dopiero po pracy nad serią projektów pilotażowych. Po pierwsze, Daenerys było grać Tamzin Merchant, znany z serialu „The Tudors”. Jednak później zdecydowano się zastąpić aktorka.

Dzhennifer El jako Keytilin Stark

Ta aktorka została również wymienić po filmowanie odcinek pilotażowy serialu telewizyjnego. Keytilin Stark w pierwszej „Game of Thrones” miał być Dzhennifer El, został laureatem prestiżowej nagrody BAFTA za rolę w filmie „Duma i uprzedzenie”. Zastępuje mishel Feyrli. Przynajmniej El unikać pamiątkowy czerwony ślub.

Yara Greydzhdoy przez Lily Allen

Aktorka twierdzi, że została wystawiona do obsady serialu, wraz z bratem Alfie, który gra Theon Greydzhoya. Według Lily, odmówiła ze względu na sceny kazirodztwa.

Sam Claflin jako John śniegu

Aktor przesłuchaniu w dwóch rolach: jako nieślubny syn Neda Starka i Daenerys brat Viserys. Jednak los uśmiechnął się do niego.

Denni Dayer jak Pipa

Jeden ze sług Night Watch grał Josef Altin. Denni Dayer, według niego, w castingu do roli trzykrotnie!

Sansa Stark grany przez Michaela Izzy-small

Jednym z najbardziej znanych aktorek „Game of Thrones” jest niewątpliwie Sofi Terner. Jednak jej główną rolę Sansa Stark jest dość mógł dostać Izzy-Michael mały.

Sam Hyuen jak Loras Tyrell

Trudno uwierzyć, że po tym przystojny mało znane w Hollywood. On casting do innej roli w serii aż 7 razy! Ale Sam Hyuenu nigdy nie miał szansę zagrać w jedną Loras Tyrell, Renly Baratheon Nie, nawet jeden z pracowników Night Watch.